از شلوغی زندگی به آرامش و زیبایی مالتا فرار کنید!

در طبیعت بی نظیر مالتا غرق شوید

مالتا یکی از زیباترین و بکرترین جزایر طبیعی دنیا است که مناظر مسحور کننده وآرامشی ویژه دارد. مناظر خاص و چشم اندازهای زیبای آن، مالتا را تبدیل به یکی از مقاصد محبوب طبیعت گردان در دنیا کرده است. اگر به دنبال آرامش و فرار از شلوغی های روزمره تان هستید، مالتا بهترین انتخاب است. می توانید در طبیعت زیبای این جزیره غرق شوید و یا تنها از دیدن زیبایی بی حد و حصرش لذت ببرید.در این مطلب با ۴ دیدنی طبیعی این جزیره آشنا می شوید. با الی گشت همراه باشید.

غواصی-در-مالتا

غواصی در کنار پنجره ی آزور‌

مطالب مرتبط
بهترین مسیرهای طبیعتگردی در ارمنستان
هشدار: دیدن این عکس ها از ایرلند ضربان قلبتان را بالا می برد!

یکی از زیباترین پدیده های طبیعی در نزدیکی جزیره مالتا که به پنجره ی آزور (Azure) شهرت داشت، در اثر طوفانی که اخیرا در این جزیره اتفاق افتاد فروریخت. با این وجود غواصی در آب های نیلگون و پر رمز و راز این جزیره یکی از بهترین تجربه هایی است که می توانید داشته باشید. شما می توانید بقایای ریزش این پدیده ی زیبا را در آب اقیانوس ببینید. می توانید به تور غواصی در این منطقه بروید و از تجربه ی بی نظیر آن لذت ببرید. حواستان باشد به توصیه های ایمنی افراد محلی درباره ی غواصی در این منطقه توجه کنید.

پنجره-آزور-مالتا

دهکده ی پوپی

در این دهکده می توانید سری به خاطرات دوران کودکی تان بزنید.این دهکده نسخه ی واقعی همان دهکده ای است که ملوان زبل در آن زندگی می کرد. بهتر است دیدن این منطقه ی شگفت انگیز را در سفرتان به مالتا از دست ندهید. این جزیره ی فوق العاده برای فیلم ملوان زبل ساخته شد و از آن زمان به عنوان یکی از جاذبه های مالتا باقی مانده است.

ملوان-زبل-مالتا

صخره نوردی در جزیره

صخره نوردی در این منطقه آسان تر از آن چیزی است که در نگاه اول به نظر می آید. در نزدیکی دهکده ی پوپی، جزیره ی قدیرا قرار گرفته است که در آن می توانید در عرض نیم ساعت، با پای پیاده از یک طرف جزیره به سمت دیگر آن بروید.

صخره-نوردی-مالتا

تماشای بلو گروتو

این جزیره در جنوب مالتا قرار گرفته است و به راحتی می شود از طریق کرایه ی یک قایق به آن دسترسی پیدا کرد. همچنین می توانید منظره ی آب های فوق العاده خوش رنگ آن را از بالا ببینید. حتما جوری برنامه ریزی کنید که قبل از ظهر به این منطقه برسید. در روز، دیدن ترکیب خیره کننده ی آبی دریا و نور زرد رنگ خورشید به همراه سکون و آرامش این منطقه بدون شک تجربه ی خاطره انگیزی برایتان خواهد شد.

بلو-گروتو

غواصی در چاله ی آبی

اگر در سفرتان به دنبال هیجان بیشتری می گردید، شنا در چاله ی آبی را امتحان کنید. این چاله درست در کنار پل فروریخته ی آزور یا همان پنجره ی آزور قرار گرفته است. می توانید تورهایی را رزرو کنید که شما را به سفری به اعماق اقیانوس می برند و یا تنها از دیدن منظره ی بی نظیر این چاله ی آبی از بالا لذت ببرید.

چاله-ی-آبی-مالتا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code