به افراد عاشق سفر، این هدیه ها را بدهید!

هدیه مناسب افراد عاشق سفر

بسیاری از ما در مناسبت های مختلف و در مواقع عادی نمی دانیم که چه هدیه ای می توانیم به کسی که برایمان اهمیت دارد بدهیم تا خوشحال شود. اما با کمی هوشمندی و دانستن علایق فرد مورد نظر و با به خرج دادن هوشمندی، می توانیم هدیه ی درخوری برای او تهیه کنیم. برای مثال، برای فردی که نویسنده است، یک روان نویس نفیس و منحصر بفرد می تواند هدیه ای به یاد ماندنی باشد. اما هدیه مناسب افراد عاشق سفر چیست و چطور می توانیم یک دوست توریست و جهانگرد را خوشحال کنیم؟ در ادامه الی گشت چند ایده ی خوب دارد که می خواهد آن ها را با شما در میان بگذارد.

هدیه مناسب افراد عاشق سفر
مطالب مرتبط:
سفر، بهترین هدیه برای روز مادر
هدیه کشورهای خارجی به گردشگران(بخش دوم)

از آنجاییکه با گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، سفر و گردشگری هم بیشتر شده است پس طبیعی است که تعداد افراد عاشق سفر هم بیشتر شده باشد. اگر دوستی دارید که خیلی سفر می کند، می توانید به او هدیه ای بدهید که با دیدن آن همیشه به یاد شما باشد. هدیه ای مفید که بتواند در طول سفرش از آن استفاده کند. این وسایل برای خودتان هم در صورتی که گردشگر باشید، مفید و کاربردی خواهد بود.

  • هدفون با کیفیت و نویزگیر

هدفون ها می توانند در هنگام سفر بسیار مفید و کمک دهنده باشند. هدفون هایی که علاوه بر برون دهی صدای با کیفیت، نویز بیرونی را هم حذف کنند. برای مثال در مواقعی که در هواپیما و یا در ماشین پر سر و صدایی نشسته اید و دلتان کمی آرامش و صدای خوش می خواهد، هدفون های نویز گیر بهترین عملکرد را دارند. یک نوع خوب از این هدفون ها، هدفون بوز (Bose) است. قیمت این هدفون زیر یک میلیون است.

هدفون برای سفر
  • چمدان های هوشمند

چمدان های هوشمند قابلیت قفل دیجیتال دارند که با اسمارت فون ها کنترل می شوند و در نتیجه امنیت بسیار بالایی دارند. یکی دیگر از قابلیت های این دسته از چمدان ها، باتری هایی است که در داخل آن ها به کار رفته و در نتیجه دیگر لازم نخواهد بود به دنبال پریز برای شارژ گوشی بگردید. قیمت این چمدان ها حدود ۱ میلیون یا کمی بالاتر است.

  • تبلت

هنوز هم یکی از بهترین وسایل سرگرمی و یک هدیه مناسب افراد عاشق سفر تبلت ها هستند. از آنجاییکه قابلیت حمل راحت و وزن پایینی دارند و جاگیر هم نیستند، به راحتی می توان آنها را در همه جا با خود حمل کرد. می توان هزاران فیلم و سریال و یا کتاب های الکترونیکی روی آنها ریخت و در مواقع مورد نظر و اوقاتی که حوصله تان سفر رفت، آنها را تماشا کرد. تبلت ها رنج قیمتی متفاوتی دارند به همین دلیل دستتان در این مورد باز است. یک تبلت خوب معمولا از ۵۰۰ هزار به بالا قیمت دارد.

تبلت در سفر
  • اتوی سفری

یک اتوی سفری همیشه گزینه ی هوشمندی برای هدیه دادن به افراد عاشق سفر است. اتوهای مسافرتی بسیار کوچک هستند و کمک می کنند تا همیشه منظم و شیک بود و حتی بعد از پروازهای طولانی یا رانندگی طولانی در جاده، منظم ماند.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد