بلیط هواپیما

به این دلایل باید یکبار هم که شده به ترکیه سفر کنید!

سفر به ترکیه

آبهایی به شفافیت کریستال، کوه های بلند، ویرانه های امپراتوری های باستانی، روستاهای کوچک شگفت انگیز، شهرهای بزرگ جهانی و بسیاری از جنبه های دیگر، ترکیه را منحصر به فرد می سازد و به همین دلیل همچنان سفر به ترکیه بازدید کنندگان را به خود جذب می کند. در ادامه با الی گشت همراه شوید:

سفر به ترکیه

غذای شگفت انگیز

مطالب مرتبط:
بهترین مسیرهای طبیعت گردی در ترکیه
شیارهای اسرار آمیز در دره فریگیای ترکیه + تصاویر

هر منطقه در ترکیه دارای فرهنگ آشپزخانه ای خود است، از جمله مواد مجزا و دستور العمل های حاصل از آن. به همین ترتیب، غذاهای ترکیه بسیار بیشتر از کباب و باقلوای خوشمزه است، از جمله غذاهای دریایی تازه و خوشمزه، دسرهای متنوع ، سفره های عظیم صبحانه، کلاسیک عثمانی، ظروف سبزیجات و خیلی چیزهای دیگر.

غذای ترکی

سواحل زیبا

بدروم، آنتالیا، ازمیر و فتحیه دارای برخی از زیباترین سواحل در ترکیه با طیفی شامل همه چیز از جمله خلیج های مجزا تا مهمانی های ساحلی هیجان انگیز هستند. یکی از بهترین روش ها برای تجربه بسیاری از سواحل ترکیه و دریای مدیترانه و یا دریای اژه در سفر به ترکیه گرفتن کروز آبی است.

سواجل ترکیه

سایت های باستان شناسی

ترکیه که شاهد بسیاری از امپراتوری ها و تمدن ها بوده است، تعداد قابل توجهی سایت باستان شناسی دارد که در سراسر کشور گسترده شده است. از کاخ ها و مساجد استانبول گرفته تا خرابه های افسس و شهرهای زیرزمینی کاپادوکیا، ترکیه پناهگاهی برای باستان شناسی و علاقه مندان تاریخ است.

مکان های تاریخی ترکیه

موزه های عالی

ترکیه با تاریخ فراوان در پس نام خود دارای بسیاری از موزه های فوق العاده است که به طور فعال یافته های بسیاری از سایت های باستان شناسی را در سراسر کشور حفظ می کند. وقتی اینجا هستید، می توانید از موزه های فراوانی از جمله بزرگترین موزه موزاییک جهان (زوگما در گازیانتپ) گرفته تا موزه های کاخ عثمانی در استانبول بازدید کنید.

موزه ترکیه

خرید عالی مواد غذایی

با چنین غذاهای باور نکردنی، جای تعجب نیست که ترکیه فرصت های بسیار خرید مواد غذایی از بازارهای رو باز و سایر انواع بازارها داشته باشد. بسیاری از بازارهای محله در جایی هستند که مردم محلی محصولات تازه خود را می خرند، در حالی که بازارهای بزرگ و بازار ادویه جایی است که گردشگران مایل به خرید هستند.

مواد غذایی ترکیه

مردم

مردم ترکیه به خاطر مهمان نوازی عمیق خود شناخته شده اند و صرف وقت با آنها درس واقعا ارزشمندی در روابط واقعی انسان است. شما همیشه برای صرف غذایی خوشمزه و یا حداقل چند لیوان چای ترکیه و چیزی شیرین به خانه کسی دعوت خواهید شد.

مردم ترکیه

معماری قابل توجه

محدوده معماری ترکیه واقعا قابل توجه است و شامل همه چیز از کلیساهای تاریخی گرفته تا عمارت های آب نما که ساخته مهاجران اروپایی است و مساجد بزرگ امپراتوری و کاخ ها و خانه های سنگی ساخته شده توسط امپراتوری سابق آناتولی است. از استانبول به ماردین و فراتر از آن، شما همیشه سازه ای را پیدا خواهید کرد که دیدگاه زیبایی شناختی شما را تغییر می دهد.

معماری ترکیه
معرفی هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا | ۵ ستاره
معرفی هتل تایتانیک دلوکس بلک آنتالیا | ۵ ستاره
هتل آوانتگارد استانبول
هتل آوانتگارد استانبول
معرفی هتل ۴ ستاره گرند گولسوی در استانبول
معرفی هتل ۴ ستاره گرند گولسوی در استانبول
جاذبه های شهر دیدیم ، بهشت دیدنی ترکیه
جاذبه های شهر دیدیم ، بهشت دیدنی ترکیه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code