بلیط هواپیما

به این کافی شاپ های چیانگ مای بروید!

کافی شاپ های چیانگ مای

چیانگ مای در تایلند کافی شاپ های زیادی دارد که امروز تبدیل به بخشی از فرهنگ این شهر شده اند. دانشجوهای این شهر به کافی شاپ می روند تا مطالعه کنند و دوستان خود را ببینند، کسانی که کارهای آنلاین می کنند از صبح تا شب در کافه هستند و گردشگران به کافه می روند تا از گرمای هوا راحت شوند، در محیط دنج آن راحت بنشینند و در حالی که در حال نوشیدن قهوه ای انرژی بخش هستند درباره ادامه ماجراجویی های خود نقشه بچینند. اگر شما هم عاشق محیط آرامش بخش کافه ها هستید می خواهیم بهترین کافه های چیانگ مای را معرفی کنیم، در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

دوپیو ریسترتو

دوپیو ریسترتو (Doppio Ristretto)

مطالب مرتبط:
سفر داوطلبانه به تایلند برای نجات فیل های چیانگ مای
تجربه ای هیجان انگیز در بازارهای محلی چیانگ مای

خیلی از گردشگران، این کافه را بهترین کافه چیانگ مای می دانند. صاحب این کافی شاپ تلاش زیادی کرده تا محیطی را به وجود بیاورد که در آنجا احساسی لذت بخش را تجربه کنید. وقتی به منوی این کافه نگاه می کنید می توانید با خیال راحت هر چه که دوست دارید را انتخاب کنید چون طعم و کیفیت همه قهوه های این کافه فوق العاده است. در منو انواع مختلفی از قهوه ها وجود دارد که در بهترین حالت خود تهیه می شوند.

آدرس: ۱۵/۳ Nimmanhemin Road

اوراستند(Overstand)

این کافه که چند سالی بیشتر از تاسیسش نمی گذرد خیلی سریع توانست تبدیل به یکی از بهترین کافه ها برای خوردن صبحانه و ناهار و نوشیدن خوش طعم ترین قهوه ها شود. صاحب این کافه، شخصی استرالیایی است که خودش همه این قهوه ها را به صورتی کاملا حرفه ای درست می کند. همه گزینه هایی که در منو وجود دارد با نهایت دقت و کیفیت تهیه می شود. مواد اولیه ای که برای درست کردن صبحانه، میان وعده و ناهار به کار می رود کاملا تازه و محلی است تا خیالتان از تخم مرغ، گوشت و نانی که می خورید راحت باشد. این کافه همیشه، به جز سه شنبه ها از ساعت ۸ صبح تا ۲ بعدازظهر باز است.

آدرس: ۱۹/۳ Rachamanka soi 2 (close to Thapae gate)

اوراستند

آخا آما (Akha Ama)

همه کسانی که به چیانگ مای می روند عاشق محیط زیبا و صمیمی کافه آخا آما می شوند. آقای «لی آیو» در سال ۲۰۱۱ این کافه را درست کرد تا منبع درآمد ثابتی برای روستای کوچک «آخا» باشد. شش سال گذشت و این کافه همچنان بهترین خوراک لوبیای تایلندی چیانگ مای را می پزد و الان دیگر این روستا درآمد ثابتی دارد. هر بار که از این کافه،  قهوه ای را می خرید دارید در حرکت اجتماعی صاحب این کافه سهیم می شوید.

آدرس: ۹/۱ Mata Apartment, Hussadhisewee road soi 3, Chang Phuak

آخا آما

آساما (Asama)

این کافه کمی خارج از شهر قرار دارد اما در عوض شما را با چشم اندازی خیره کننده از کوه، محیطی آرام و دریاچه ای کوچک روبرو می کند. در اینجا اگر می خواهید خود را به دسری خوشمزه مهمان کنید اسپرسو پاناکوتا سفارش دهید چون بهترین دسر قهوه شهر است.

آدرس: ۱۲۲/۱۲۸ Moo. 6 Klong Cholpratarn / Chiang Mai Lakeland, Canal road

منبع: lifestyle.toggle.sg

اطلاعات پرواز ایران به تایلند با شرکت هواپیمایی تای
اطلاعات پرواز ایران به تایلند با شرکت هواپیمایی تای
سال نو در تایلند چه خبر است؟
سال نو در تایلند چه خبر است؟
چطور برای سفر ۳ روزه به پاتایا برنامه ریزی کنیم؟
چطور برای سفر ۳ روزه به پاتایا برنامه ریزی کنیم؟
معرفی هتل ۵ ستاره کیپ دارا ریزورت در پاتایا
معرفی هتل ۵ ستاره کیپ دارا ریزورت در پاتایا