به پاپوا گینه نو سرزمین قبایل خوش آمدید

آیا می توان به پاپوا گینه نو سفر کرد؟

اینکه قسمت های مختلف گینه نو هنوز بکر و کشف نشده باقی مانده اند، بسیار شگفت آور است. گشت و گذاری در پاپوا گینه ی نو این حس را به شما می دهد که انگار هنوز هیچ تمدنی در دنیا کشف نشده است. پرنده های استوایی، رنگ های زنده، فرهنگ های مرکب و سنت های قبیله ای شما را عاشق اینجا خواهند کرد. بیایید با الی گشت کمی از این زیبایی های دست نخورده و بکر را ببینیم تا اگر خواستید به این کشور خاص سفر کنید، آنها را به لیست گردشگری تان اضافه کنید.
مطالب مرتبط:
بزرگترین جزیره دنیا کجاست؟
پربازدید ترین و کم بازدید ترین مقاصد گردشگری ۲۰۱۵ کدامند؟

قبایل پاپوا | سفر از قبایل پاپوا گینه نو دیدن کنید

نکته ی منحصر بفردی که درباره فرهنگ این کشور وجود دارد این است که همه ی قبایل آنها گرد هم آمده اند. تقریبا ۷۰۰۰ گروه فرهنگی و قبیله ی مختلف در گینه نو وجود دارد که هر کدام زبان مخصوص به خود را دارند. هر قبلیه ای هم یک آواز مخصوص دارد که این آوازها برای نگهداشتن صلح و آشتی و سازگاری بین قبایل مختلف ساخته شده اند. در واقع قبایل مختلف دور هم جمع می شوند و فرهنگ و موسیقی شان را به شیوه ی رقابتی با هم به اشتراک می گذارند. هر قبیله سعی می کند بهترین آوازه خوان خود را درلباس های زیبای محلی آماده کند تا بتواند فرهنگ قبیله اش را به بهترین شکل ممکن نشان دهد.

این کشور بهشت واقعی موج سواران و غواصان است

در سواحل بسیار زیبای گینه نو قدم بزنید و از فرصت فوق العاده ای که برای غواصی و شنا در یکی از تمیزترین آبهای روی زمین برایتان فراهم شده، استفاده کنید. آبهای کریستالی و شفاف اقیانوس در اطراف Madang، Tufi و دیگر استان های جزیره ای این کشور، درخشان و بی عیب و نقص هستند و دنیای زیرآب گیرایی دارند. همچنین موج هایی که در این مناطق در آب وجود دارند برای موج سواری بی نظیر هستند. افرادی که به ماجراجویی های آبی علاقه مندند، امکان ندارد جایی بهتر از پاپوا گینه نو را بتوانند پیدا کنند.

سواحل گینه نو

در دنباله کاکودا (Kakoda) پیاده روی کنید

اگر از آن دسته افرادی هستید که به ماجراجویی و چالش علاقه دارد، پیاده روی در دنباله کاکودا یکی از آن فعالیت هایی است که باید حتما امتحان کنید. این دنباله یکی از پر چالش ترین پیاده روی های دنیاست. در طول ۷ تا ۱۰ روز با شیب های بسیار تند، رودخانه های خروشان بر سر راه، مناظر خارق العاده،جنگل های انبوه و حیات وحش ی کم نظیری روبرو می شوید. این راه ۹۶ کیلومتری معروف در طول جنگ جهانی دوم ساخته شد و نقش بسیار مهمی را در آن بازی کرد. اگر خواستید این دنباله ی فوق العاه را امتحان کنید پیشنهاد می کنیم در فصل های خشک سال به پیاده روی بروید.

دنباله کاکودا

مهمان نوازی مردم این کشور دوست داشتنی بی همتاست

شاید در تلویزیون و رسانه ها از این کشور چهره ی خشنی نشان داده شده باشد اما مردم پاپوا گینه نو واقعا مهمان نواز هستند. این موضوع را می توان به راحتی در نوع نگاه و صحبت های آنها فهمید. آنها بسیار بخشنده هستند و دوست دارند تا شما را به خانه هایشان دعوت کنند، دوست دارند سنت هایشان را به شما نشان دهند و غذایشان را با شما به اشتراک بگذارند. خانه های آنها بسیار کوچک، ساده و صمیمی است. ممکن است به نظر ما کوچک باشند اما این همه ی چیزی است که آنها دارند و به آن احتیاج دارند و دوست دارند تا همین ثروت اندک خود را هم با شما تقسیم کنند.مردم گینه نومنبع: gotravelyourway.com
    • تیم خبری الی گشت
      تیم خبری الی گشت

      ما برای عید امسال تور آفریقای جنوبی با ده شب اقامت را برگزار می کنیم. در این تور شما را به پارک جنگلی، ژوهانسبورگ، کیپ تاون و سان سیتی می بریم.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code