بوفالو، پیشرفته ترین چادر سفری دنیا

معرفی چادر مسافرتی بوفالو

برای شخصی که مدام در سفر است و یا حتی گاهی سفر می کند، داشتن یک خانه ی کوچک هر چند موقت، تا جایی که بسیار شبیه به خانه ی اصلی اش باشد، خیلی مهم است؛ خانه ای که به او احساس امنیت و آسایش بدهد. در این نوشتار از الی گشت می خواهیم شما را با پیشرفته ترین چادر سفری دنیا به نام بوفالو آشنا کنیم. چادری که شکل هرمی آن، بسیار جالب و متفاوت از چادرهایی است که تا حالا دیده اید.

مطالب مرتبط:
سفری به دور دنیا از پشت میز کارتان
بهترین تجهیزات جانبی سفر را بشناسید

چادری الهام گرفته شده ار چادر کوچ نشینان

شاید تا حالا چادرهای کوچ نشینان را دیده باشید. چادرهایی هرمی شکل که سالهای سال است خانه ی کوچ نشینان است. بوفالو دقیقا از این چادرها الهام گرفته و طراحی شده است و ویژگی های خوب زیادی دارد که در زیر به آنها پرداخته شده است:

چادر سفری
– سادگی در نصب: بوفالو، وزنی معادل ۲۰ کیلوگرم دارد و در نتیجه باز کردن و بستن آن، اصلا کار سختی نیست و تقریبا حدود ۲ دقیقه زمان می برد. شاید با شنیدن نام پیشرفته فکر می کنید که با یک چادر بزرگ و جاگیر روبرو هستید اما طراحان این چادر، آن را طوری طراحی کرده اند که بتواند به راحتی در صندوق عقب اتوموبیل، جا بگیرید.
– طراحی متمایر: چون طراحی این چادر با تمام چادرهایی که تا به حال دیده اید متفاوت است، بنابراین در آن هیچ نیازی به سیم و طناب نگهدارنده نیست و در واقع تمام دشواری های طراحی چادرهای قبلی را مرتفع کرده است و در نتیجه نصب راحتی هم دارد.
– قابلیت داشتن جا برای آویزان کردن وسایل: بوفالو، بدنه ی محکمی دارد و طوری طراحی شده است که به راحتی می تواند تا ۱۳۰ کیلو وزن را در حال آویزان کردن وسایل، تحمل کند. بنابراین می توانید روی بدنه ی آن، همه ی وسایل سفرتان را آویزان کنید. از یک لامپ کوچک گرفته تا کوله ی سفرتان!
– چادری سازگار با محیط زیست: چادر بوفالو کاملا با محیط اطراف خود سازگار است و این به این معناست که اگر مثلا باران یا برف ببارد، می تواند خود را متناسب با شرایط پیش آمده تغییر دهد تا کیفیت بیشتری داشته باشد.
– جریان هوای کافی: یکی دیگر از خصوصیات خوب این چادر، عبور جریان هوای کافی است. این چادر ۱ در و ۴ پنجره ی بزرگ دارد و در نتیجه جریان هوای رضایت بخشی در آن وجود دارد.

 

 ویژگی های دیگر چادر بوفالو:

۱- چادر از جنس نایلون است و در برابر آتش سوزی، کاملا مقاوم.
۲- خاصیت ضد آبی دارد.
۳- وزن آن به نسبت ویژگی هایی که دارد، سبک است و اصلا ناراحت کننده نیست.
۴- به دلیل وجود در و پنجره های بزرگ، سیستم تهویه فوق العاده ای دارد.
۵- فضای داخلی آن بزرگ و جادار است و نصب راحتی دارد.
۶- به دلیل وجود رنگ خاصی که در پارچه ی آن به کار رفته، در برابر گرما و اشعه ی UV، مقاوم است.
۷- نیازی به سیم و یا نگهدارنده ی مرکزی ندارد.

منبع: alienbuffalo.com

چگونه با موبایلتان بهترین تصاویر را ثبت کنید؟
چطور فن آوری موبایل دنیای سفر را تغییر می دهد؟
با اپلیکیشن‌های اینستنت گوگل چقدر آشنا هستید؟
مشکل سامسونگ تمام شدنی نیست!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code