بلیط هواپیما

با بیمه مسافرتی از قبل سفرتان بیمه شوید!

بیمه مسافرتی

یکی از ملزومات یک سفر بی دغدغه، داشتن بیمه مسافرتی است، بیمه ای که بتواند با خدماتی که ارائه می دهد خیال شما را از پرداخت هزینه های اضافی و غیرقابل پیش بینی راحت کند. بدون شک با داشتن بیمه شما می توانید از پرداخت هزینه های گزاف موارد تحت پوشش بیمه مسافرتی رهایی پیدا کنید. حالا تصور کنید بیمه ای را خریداری کرده اید که از قبل از سفرتان شما را پشتیبانی می کند، بیمه ای که هزینه های لغو سفرتان را گارانتی می کند. با چنین شرایط فوق العاده ای که الی گشت برای مسافرانش فراهم کرده است، می توانید از این پس با آرامش بیشتری اولین قدمتان را در مسیر سفرتان بگذارید. شما می توانید با پیشگیری، برنامه ریزی و اتخاذ یک تصمیم درست با شرایط ناگوار روبرو شوید و اجازه ندهید مشکلات غیر قابل پیش بینی در سفر باعث پرداخت هزینه های سنگینی از جانب شما شود. تصور کنید در سفر به یک کشور خارجی با مسائلی روبرو می شوید که متاسفانه شما را در شرایط نامناسبی قرار می دهند، مثل داستان زیر. شما کدام را انتخاب می کنید؟

Info-990px_01
Info-990px_02
Info-990px_03
بیمه مسافرتی
Info-990px_05
Info-990px_06

داستان بالا به خوبی نشان می دهد که داشتن بیمه تا چه حدی برای مسافرتتان ضروری است. بیمه مسافرتی که الی گشت به برای شما در نظر گرفته است تمامی مراحل سفر شما را در برمی گیرد. شما به همراه خرید خدمات مسافرتی از الی گشت مانند تور، پرواز و یا هتل می توانید بیمه مسافرتی را نیز خریداری کنید. بنابراین جای هیچگونه نگرانی دیگران در سفرهای خارجی‌تان نخواهید داشت. از لحظه ای که تور، بلیط هواپیما و اقامت هتلتان را خرید می کنید با بیمه امنیت خاطر بیشتری خواهید داشت. موارد تحت پوشش الی گشت به همراه بیمه به شرح زیر است:

بیمه 1
بیمه 2
بیمه 3

برای خرید بیمه مسافرتی روی لینک زیر کلیک کنید. همچنین با خرید هرگونه خدمات مسافرتی از سایت الی گشت نیز می توانید بیمه مسافرتی را خریداری کنید.

چرا باید در هنگام سفر بیمه مسافرتی داشته باشیم؟
چرا باید در هنگام سفر بیمه مسافرتی داشته باشیم؟
بررسی شرایط اخذ بیمه ی مسافرتی کانادا
بررسی شرایط اخذ بیمه ی مسافرتی کانادا
بهترین بیمه ی مسافرتی در ایران کدام است؟
بهترین بیمه ی مسافرتی در ایران کدام است؟
ضرورت خرید بیمه مسافرتی
ضرورت خرید بیمه مسافرتی