پدیده های ماورای طبیعی فقط در این شهرها اتفاق می افتند!

۶ مکان تسخیر شده دنیا

اگر دلتان می خواهد از پدیده های ماورای طبیعی سردربیارید می توانید به مکان های تسخیر شده بروید. بعضی از جاها هستند که وقتی درباره گذشته غیرعادی و دیده شدن ارواح در آنجا چیزهایی می شنویم شایدکمی  دچار ترس و وحشت شویم. شاید بگویید امکان ندارد هیچ روحی دیده شود و همه این ها نتیجه توهمات و خیال پردازی های دیگران است اما چه این داستان ها را باور کنید و چه باور نکنید دیدن از شهرهای تسخیر شده می تواند سفری عجیب و متفاوت باشد. جالب است که این شهرها آنقدر در میان مردم به محلی برای رفت و آمد ارواح معروف هستند که هر سال گردشگران کنجکاو زیادی به آنجا می روند تا بازدیدهای گروهی انجام دهند و روح ها را از نزدیک ببینند. الی گشت را همراهی کنید تا با ۶ مکان تسخیر شده دنیا آشنا شوید.

شهرهای تسخیر شده

شهر بیسبی، ایالت آریزونا

مطالب مرتبط:
اعضا این خانه تسخیر شده یک پرستار بچه می‌خواهند
آیا این بنای تاریخی واقعا عذاب نازل شده است؟

شهری که بیشتر ساکنانش معدنچی های پیری هستند که در گذشته در معدن های شهر کار می کردند در نوع خودش بسیار عجیب و غریب است. هر زمان که پا به این شهر بگذارید احساس می کنید که ارواحی از زمان های گذشته در کنارتان به این طرف و آن طرف می روند و یک لحظه هم دست ازسرتان بر نمی دارند! اینجا شهری است که در میان تپه های بی آب و علف درست شده و با گذشته نامشخصش پدیده های ماورائی زیادی داشته است. مهمترین مکان تسخیر شده هتل« کوپر کواین» است هتلی که قدیمی ترین هتل فعال شهر است و تا به حال ۱۶ بار گزارش دیدن روح در آن ثبت شده است. اگر واقعا به دیدن ارواح علاقه دارید به طبقه چهارم این هتل بروید جایی که با وجود ممنوع بودن کشیدن سیگار در هتل، همیشه در آن بوی دود سیگا ر می آید! ظاهرا روح  سرگردان این طبقه به سیگار علاقه خاصی دارد و همیشه در حال سیگار کشیدن است! یکی دیگر از ارواح مشهور این هتل روح پسر کوچکی به  اسم «بیلی» است که مادرش در همین هتل کار می کرده و سال ها قبل در رودخانه ای در نزدیکی هتل غرق شده است. روزی خانواده ای همراه پسر کوچکشان در رستوران هتل در حال غذا خوردن بودند که پسر به زیر میز می رود. بعد از چند دقیقه به مادرش می گوید که در حال بازی کردن با «بیلی» است! اما نکته عجیب ماجرا این است که این خانواده تا به حال هیچ چیز در مورد«بیلی»، روح کوچک سرگردان این هتل نشنیده بودند!

ایالت آریزونا

شهر نیو اورلینز (New Orleans)  

بعضبی ها «نیو  اولینز» را تسخیر شده ترین شهر آمریکا می دانند. اگر به دیدن این شهر می روید مدتی در هنگام شب در شهر و به خصوص در محله فرانسوی ها قدم بزنید تا بفهمید که چرا مردم به این شهر یک همیچین لقبی داده اند! به نظر می آید که همه کوچه ها و در و پنجره های خانه های تاریخی  پناهگاه ارواح هستند. به غیراز محله فرانسوی ها، در محله جکسون، کلیسای جامعی به اسم سنت لوئیس هست که در آن ارواح زیادی دیده شده است. این کلیسا قبلا محلی برای دفن بزرگان کلیسا و شهر بود برای همین وقتی به بازدید از سنت لوئیس می روید اول از همه یکی از قدیمی ترین قبرستان های شهر را می بینید. برای بیشتر کسانی که در این قبرستان دفن هستند این کلیسا روزی بخش مهمی اززندگی شان بوده است برای همین هم ممکن است ارواحی که در جای جای این کلیسای زیبا دیده می شوند همان هایی باشند که در زیر کلیسا دفن هستند.

شهر نیو اورلینز

شهر ساوانا، ایالت جورجیا

دیدن ارواح در شهر ساوانا اتفاقی بسیار عادی است برای همین هم تورهای روح گردی زیادی در این شهر برگزار می شود. منطقه تاریخی ساوانا در هر خیابان و میدان پر از خانه  های تسخیر شده است. با اینکه بیشتر این خانه ها شخصی اند اما بعضی از آن ها هم به موزه تبدیل شده اند.

شهر ساوانا

شیکاگو

وقتی داستان های قدیمی این شهر را می شنویم می فهمیم که این شهر در گذشته با اتفاق های ماورائی زیادی دست و پنجه نرم کرده است!  به محض اینکه ماه اکتبر (مهر) می شود شیکاگو چیزهای جدیدی را تجربه می کند: کم شدن تعداد گردشگران، چکمه، شال گردن،  بادهای پاییزی و البته خانه های تسخیر شده! این فصل از سال بهترین زمان برای دیدن فیلم های ترسناک و البته رفتن به خانه های تسخیر شده است! هر چند که بیشتر مردم کل این شهر را محل رفت و آمد ارواح می دانند اما بعضی از مکان هایش از این نظر معروف تر از بقیه قسمت ها هستند. مطمئنا هتل کنکرس تسخیر شده ترین مکان شهر است، هتلی که در سال ۱۸۹۳ ساخته شد و هر سال که می گذشت مرگ های مرموزی در آن اتفاق می افتاد برای همین به آن لقب تسخیره شده داده اند. مهمانان این هتل بارها گزارش داده اند که در سالن طبقه دوازدهم پسر کوچک ۶ ساله ای (کسی که قبلا در همین طبقه زندگی می کرد و به دست مادرش کشته شد) را می بینند که به بالای و پایین راهرو می رود و در روبروی اتاق های مسافران می ایستد! اگر می خواهید ارواح این شهر را از نزدیک ببینید در یکی از روزهای سرد و ابری پاییز با قایق به رودخانه شیکاگو بزنید و در قسمت های مختلف مرکز شهر گردش کنید.

شیکاگو

شهر سیلم (salem)، ایالت ماساچوست

شهر سلیم را همه به جادوگرانی می شناسند که در سال ۱۶۹۲ در این شهر دستگیر و اعدام شدند پس اصلا از اینکه اینجا تسخیر شده است تعجب نکنید! البته این فقط ارواح  آن جادوگران نیست که در شهر سرگردان مانده اند بلکه ارواح دیگری هم هستند که  داستان های آن ها در میان مردم دهان به دهان می چرخد. شهر، مکان های تسخیر شده زیادی دارد اما مهمترین آن ها آسانسور هتل هوتورن است که کمتر کسی جرئت دارد به داخل آن برود! مکان دیگر خانه ای است که در محل محاکمه آن جادوگران ساخته شده و دوربین ها در آن لحظاتی را ثبت کرده اند که اسباب و اثاثیه خانه خود به خود حرکت می کند و به بیرون پرتاب می شود! در این شهر هر سال در ماه اکتبر تورهایی تشکیل می شود که افراد را به دیدن از خانه های ترسناک و تسخیر شده می برد.

شهر سیلم

شهر گالوستون، ایالت تگزاس

در تندبادی که در سال ۱۹۰۰ در این شهر اتفاق افتاد ۸ هزار نفر جان خود را از دست دادند. گالوستون در بین شهرهای دیگر این کشور بیشترین تعداد مرگ و میر را از بلاهای طبیعی داشته است و خیلی از مردم می گویند که بیشتر این ارواح همچنان در خانه های خود باقی مانده اند و در شهر رفت و آمد می کنند!

شهر گالوستون

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد