تفریحاتی در دبی که نفس را در سینه حبس می کند

ورزش های هیجان انگیز در دبی

 آسمان خراش ها، دریا و بیابان بی پایان دبی امکانات فراوانی را برای ورزش دوستان ایجاد کرده است. این شهر همه فاکتورهای لازم برای گذراندن تعطیلاتی رویایی را دارا می باشد. بیابان شنی دبی ورزش های هیجان انگیزی مثل سافاری و اتومبیل سواری را امکان پذیر می کند. با الی گشت همراه باشید تا شما را با برخی از این ورزش های هیجانی آشنا کنیم

مطالب مرتبط:
۱۰ حقیقت جالب درباره دبی
سفری ارزان به دبی
  • مسابقات اتومبیل رانی در تپه های شنی

یکی از بهترین ورزش ها و نمادین ترین فعالیت ها که انجام آن در همه ماه های سال امکان پذیر است، مسابقات اتومبیل سواری است. بیابان دبی بهترین موهبت برای این شهر است و دبی این ورزش های پر هیجان خود را مدیون این بیابان بکر امی باشد. وقتی در حال ماشین سواری هستید می توانید عکس های یادگاری زیبا و فوق العاده ای انداخته و این لحظات رویایی را ثبت کنید. بهترین لحظه برای عکس گرفتن لحظات غروب است که رنگ های خیره کننده نارنجی و سایه روشن های قرمز فضای بیابان را محسورکننده می سازد.

  • بالون سواری در آسمان آبی

پرواز بر فراز بیابان شنی زیبای دبی به دور از هیاهو و زرق و برق شهر لحظاتی آرامش بخش رابرای شما به ارمغان می آورد و می توانید در گوشه ای  از این بالون نشسته و یک ساعت محو چشم اندازهای تماشایی این بیابان شوید. در این بالون ها حداکثر ۲۴ نفر می نشینند و شرکت های زیادی تورهای بالون سواری ارائه می دهند که در همه ماه های سال می توانید این تجربه ناب را داشته باشید.

balloon-ride
  • ماهی گیری از اعماق دریا

دبی کاملا یک شهر ساحلی است و ماهی گیری در این شهر مهمترین میراث گذشتان بوده است. این شهر یکی از بزرگترین مقاصد ماهی در جهان است و میزبان بسیاری از تفریحات ماهی گیری معروف در خاورمیانه بوده است. در این سفر به شما تضمین می دهیم که موفق به ماهی گیری خواهید شد و تکنیک ها و تجهیزاتی به شما نشان داده می شود که جاههایی از دریا که ماهی بیشتری دارد را شناسایی کنید.

  • ماجراجویی با اتومبیل هامر

سفر به دبی بدون سافاری کامل نمی شود و چه بهتر که این سافاری را با اتومبیل هامر انجام دهید که تجربه ای ناب از ماجراجویی در اعماق بیابان را برای شما رقم می زند. وقتی در بیابان پانارومایی دبی با هامر مانور می دهید معنی واقعی ماجراجویی را حس می کنید. بعد از سافاری برای لحظه ای عکس انداختن در این بیابان رویایی را متوقف کرده و به کمپ خود برگردید و به خوردن شام باربکیو مشغول شوید .

desert-safar
  • هیجان بانجی جامبینگ

دبی فعالیت هایی دارد که نمی توانید چشم خود را روی آن ها ببندید یکی از آن ها بانجی جامبینگ است. در دبی می توانید مهارت های ماجراجویانه خود را در ورزش های مختلفی امتحان کنید. در بانجی جامپینگ اگر وزن شما بالاتر از ۱۲۰ کیلوگرم نباشد می توانید تا ارتفاع ۵۰ متر بپرید.

bungee-jumping-dubai
  • غواصی اسکوبا در اعماق دریا

غواصی اسکوبا به شما فرصت این را می دهد که در اعماق خلیج فارس دنیای زیر آب را اکتشاف کنید. تنوع زیستی خلیج فارس باعث شده که اینجا پر از ماهی هایی از گونه های مختلف باشد و برای کسانی که عاشق عکس انداختن در زیر آب هستند فرصت بسیار مناسبی است.

  • هیجان شیرجه در آسمان

نهایت هیجان و ترشح آدرنالین در بدنتان وقتی است که در آسمان آبی دبی شیرجه می زنید و در فضا، هیجان عبور باد از بدن خود را حس می کنید. قبل از شیرجه یک سری آموزش های ضروری و دستورالعمل های ایمنی توسط مربی ای حرفه ای به شما گفته می شود

  • پرواز بر فراز آسمان خراش ها با هواپیمای آب نشین

در این پرواز که به مدت ۴۰ دقیقه به طول می انجامد چشم انداز تماشایی از آسمان خراش ها، ساحل و عجایب معماری دبی خواهید داشت و هواپیما شما را  بر فراز جزیره جهان، جبل علی، دبی مارینا و دیگر جاههای معروف دبی خواهد برد.

 

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code