alexaa

تفریحات جالب در بالی

تفریحات جالب در بالی

خواه شما برای سفری یک هفته ای با عنوان ماه عسل به بالی آمده باشید یا آن را در قالب سفری یک ساله به دور دنیا بازدید می کنید، تمامی خواسته هایتان را در این محل خواهید یافت. در جزیره بالی امکانات اقامتی مطابق با هر بودجه ای از میهمان خانه های کوچک و خانوادگی تا هتل های لوکس منطقه Tirtagangga یا ریسورت ها و اقامت گاه های مجلل Pan Pacific Nirwana برای انتخاب وجود دارد.
برای آشنایی بیشتر با این امکانات تفریحی با الی گشت همراه شوید.

مطالب مرتبط: 
جاذبه های بیشمار بالی
سلامت پوست در بالی
baliattraction

سواحل بالی

سواحل بالی بسیار زیبا هستند و کارهای متعددی علاوه بر لم دادن و استراحت در ساحل می توان انجام داد. یک تخته موج سواری اجاره کرده و سعی کنید سوار بر امواج شوید! اسکی روی آب با کمک چتر نجات، قایق موتوری یا هواپیما را تجربه کنید. پس از یک روز طولانی و پر تکاپو، از خدمات ماساژ فوق العاده این محل در کنار سواحل زیبا لذت ببرید. بالی در مرکز کمربند آتش فشانی قرار داشته و همچنین مشهورترین تپه ها و میدان های مرجان های دریایی در سراسر اندونزی را دارا است. با غواصی می توانید مناظری بسیار زیبا و دیدنی در اطراف جزیره را مشاهده کنید. صخره های آتشفشانی فرو رفته در آب های شفاف، بستر مناسبی برای تکثیر مرجان ها محسوب می شود. شما در دنیای زیر آب با تنوع زیادی از رنگ ها رو به رو شده و به نظر می رسد در حال تماشای یک برنامه مستند دنیای زیر آب در تلویزیونی با کیفیت بسیار بالای HD هستید. به سمت ناهمواری ها و کوهستان های داخلی جزیره رفته و آبشارهای آن را کشف کرده و در آب زلال آن شنا کنید. آبشار Gitgit  یکی از مشهورترین آبشارهای بالی بوده و قطعا ارزش دیدن را دارد.

مناطق دیدنی

مطمئن شوید که از همه مناطق دیدنی بالی بازدید خواهید کرد. در هر منطقه ای شما معماری خاص و فرهنگ منحصر به فردی را خواهید دید. به سمت Kintanami رفته و به قله آتش فشانی آن صعود کنید. شهر اوبود را که دارای شهرت زیادی برای گالری های هنری متعدد، موزه ها و معماری سنتی است، ببینید. منطقه کوتا (Kuta) دارای طبیعتی بسیار زیبا و رنگارنگ بوده اما از نظر تاریخی و فرهنگی، دارای جاذبه خاصی نیست.

گشت و گذار در اطراف

بهترین گزینه برای سفر و دیدن بالی، اجاره خودرو یا موتور سیکلت است تا شما تور مختص خود را داشته و با برنامه ریزی خود از جزیره بازدید کنید. اگرچه حمل و نقل عمومی و خدمات مسافرتی در جزیره وجود دارد، اما برنامه ریزی شخصی و دیدن مناطق مختلف بالی توسط خود شما، لذت دیگری داشته و بهتر است. به این ترتیب شما می توانید به دلخواه خود مناطق ساحلی، بناهای تاریخی، و بخش های مشهور جزیره را تماشا کنید. هزینه روزانه اجاره خودرو حدودا ۲۰ دلار در روز و اجاره موتور سیکلت حدود ۶ دلار خواهد بود.

به رویای خود جامعه عمل بپوشانید

رسیدن به بالی به لطف وجود ده ها خطوط هوایی بین المللی و داخلی به سادگی و با قیمتی مناسب امکان پذیر است. اگر از طریق اندونزی به بالی سفر می کنید، قادر به سفر به بالی از طریق مسیرهای هوایی و دریایی خواهید بود. مهم نیست که چگونه به بالی می رسید، بالی یکی از محبوب ترین جزیره ها و محلی است که همه دوست دارند دوباره به آن بازگردند. ما مطمئن هستیم که شما نیز در این عشق به جزیره زیبا و رنگارنگ و سرشار از فرهنگ اندونزی با ما شریک خواهید بود.

baliattractions

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد