تکنولوژی جدید در گوشی های سامسونگ

سامسونگ این بار از طریق هدست های واقعیت مجازی دست به کار شد

 

کاربران گوشی های گالکسی اس ۷ که با هدست گیر وی آر سامسونگ سازگاری دارند، از این پس می توانند از امکانات متنوع  مرورگر اینترنتی خود استفاده کنند.

در این راستا، سامسونگ با ارتقای مرورگر اینترنتی خود برای هدست های واقعیت مجازی تجربه کاربری هیجان انگیزی را برای علاقه مندان به ارمغان آورده است. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
کاربران گوشی‌های نت ۷ سامسونگ تلفن‌های خود را روشن نکنند
برترین فناوری های سال ۲۰۱۶
samsung galaxy note 7 360

مرورگر یاد شده پس از نصب هدست بر روی سر و در برابر چشمان قابل فعال شدن است و دسترسی به ویدئوهای ۳۶۰ درجه و سه بعدی، اخبار و اطلاعات، عکس ها، فایل ها و بازی های مختلف را امکان پذیر می سازد.

یکی از مهم ترین تغییرات در نسخه به روز شده پشتیبانی از WebVR ۱.۰ است که مرورگر اینترنتی استاندارد واقعیت مجازی طراحی شده توسط گوگل و موزیلا است. این امر امکان مشاهده طیف بیشتری از تصاویر سه بعدی و محتوای واقعیت مجازی را بر روی هدست گیر وی آر را فراهم آورده است.

نسخه به روز شده که ۴.۲۰ نام گرفته، وب گردی سه بعدی و تماشای عکس ها و ویدیوها بر روی نمایشگر مجازی را امکان پذیر ساخته، به گونه ای که کاربر تصور می کند در یک سالن بزرگ سینما در حال مشاهده محتوا نشسته است.

این مرورگر از پخش زنده ویدئوهای ۱۸۰ درجه در وب هم پشتیبانی کرده و بنابراین تجربه کاربری جدیدی را در زمان استفاده از سایت های به اشتراک گذاری ویدئو مانند یوتیوب امکان پذیر می سازد. همچنین از این طریق می توان تصاویر پس زمینه ۳۶۰ درجه را هم برگزید. سامسونگ کنترل صوتی این مرورگر را هم ممکن کرده است. پشتیبانی مرورگر یاد شده از بلوتوث آن را با برخی محصولات دیگر سامسونگ مانند ساعت هوشمند گیر اس ۳ نیز سازگار کرده تا امکان کنترل محتوای این ساعت یا بازی های آن از طریق هدست فراهم شود. همچنین نمایشگر هدست یک صفحه کلید مجازی را برای سهولت تایپ کردن نمایش می دهد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد