کدام جاذبه های تاریخی در رم باید دیده شوند؟

پرواز رم

سفر به رم با خرید بلیط هواپیمای ارزان و رزرو هتل با تنوعی گسترده در شهر رم

بیشتر معروفیت رم به خاطر بودن پایتخت با نفوذترین امپراطوری تاریخ است . رم، پایتخت ایتالیا احتمالاً بیشترین تراکم آثار تاریخی مربوط به دوره قرون وسطی را در روی کره زمین دارد . رومی ها امپراطوری خود را بر پایه ۲ نظریه بنا کردند : اکتشاف ایده ها و اختراعات یونان باستان و گسترش و شکوفایی هرچه سریع تر این امپراطوری با توجه به ساختن زیرساخت های جدید .

درباره حکمرانی رم باستان بیاموزید و کشف کنید که چه اتفاقاتی در حین زوال دراماتیک این سلسله رخ داده است و چگونه این شهر جاودان ، خود را در زمان دوره انقلاب یا رنسانس ایتالیا بازسازی کرده است . در اوایل بعد از ظهر به یک رستوران معتبر رومی بروید و به آرامی از شام ایتالیایی خود لذت ببرید . هیچ چیزی انرزی بخش تر از یک “بروسکتا” ی لذیذ به عنوان پیش غذا به همراه یک بشقاب خوش طعم ” کربونارا ” و یک چیز کیک مخصوص به عنوان یک دسر خوشمزه نیست .

کلسئوم و مشهورترین بنای رومی

هیچ وقت نمی توانید بدون دیدن کلسئوم واقعا ادعا کنید که به رم رفته اید . کلسئوم مشهورترین بنای رومی با بیش از ۱٫۹۰۰ سال قدمت است که به عنوان تئاتر Flavius هم شناخته می شود . بعد از سقوط رم این بنا متروکه می شود و به عنوان یک انبار قرون وسطایی مورد استفاده قرار می گیرد . خوشبختانه نزدیک به ۴۰ درصد از آمفی تئاتر اصلی هنوز پابرجاست و هنگامی که از شمال غربی به آن نگاه می کنید هنوز هم مثل یک ساختمان کامل دیده می شود .

مقر واتیکان در رم

واتیکان مقر کلیسای کاتولیک روم و میدان فوق العاده ی سن پیتر محسوب می شود . آن همچنین خانه بزرگترین کلیسای دنیا ، کلیسای سن پیترو ، یکی از بزرگترین موزه های دنیا ، موزه واتیکان و کلیسای سیستین است. کلیسایی که دارای زیباترین سقف ساخته شده توسط بشر می باشد و توسط هنرمند نابغه ، میکل آنژ نقاشی شده است .

فواره های تروی

فواره های تروی در قرن ۱۸ میلادی و در کنار قنات Acqua Virgo به عنوان جایگزین یک فواره قدیمی تر و بسیار کوچکتر که در قرن ۱۵ ساخته شده بود ، بنا گردید. این فواره غالبا با سنگ هایی که از Tivoli ، محلی در ۳۵ کیلومتری آنجا ، آورده شده بود، ساخته شده و مشرف به چندین مجسمه با شکوه از Fillippo della Valle  و Pietro Bracci است.

پله های اسپانیایی

در بالای این پله ها شما می توانید از یکی از مطلوب ترین مناظر شهر جاودان (رم) لذت ببرید . این پله ها در اوایل قرن ۱۸ میلادی ساخته شده اند و به میدان اسپانیا و کلیسای Trinita dei Monti متصل می شود . این مکان از گذشته محل محبوبی برای گرد همایی های مختلف مردم ایتالیا و همچنین گردشگران محسوب می شود .

دیگر نقاط جذاب رم

بازدید از ستون های هرمی شکل مصری در میدان Navona ، یکی از بزرگترین میدان های رم ، یا کاوش دادگاه باستانی و میخکوب شدن در خرابه های آن می تواند جذابیت های دیگر رم باشند . شما همچنین باید از کاخ قرن شانزدهمی Quirinal ، یکی از بزرگترین کاخ های دنیا ، و بنای بادبود زیبا و خیره کننده Altara della Patria ، یکی از بزرگترین بناهای تاریخی رم ، دیدن کنید .

 

معرفی هتل ۴ ستاره دا وینچی در میلان
معرفی هتل ۴ ستاره دا وینچی در میلان
۱۵ نکته مهم که قبل از سفر به ایتالیا باید بدانید
۱۵ نکته مهم که قبل از سفر به ایتالیا باید بدانید
گاردا، بزرگ ترین دریاچه ایتالیا
گاردا، بزرگ ترین دریاچه ایتالیا
راهنما سفر به رم ایتالیا
راهنما سفر به رم ایتالیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code