بلیط هواپیما

به جزایر یونان متناسب با شخصیت تان سفر کنید!

جزایر یونان

کشور یونان جزیره های کوچک و بزرگ زیادی دارد که هر یک از آن ها از دیگری زیباتر و منحصر بفردتر است و همین جزایر یونان هستند که باعث شده تا این کشور به مقصد سفر خیلی ها در فصل تابستان و حتی زمستان تبدیل شود. اما تعداد این جزیره ها به اندازه ای زیاد است که به راحتی می تواند باعث سردرگمی تان شود. به کجا برویم؟ سانتورینی یا پاتموس؟ میکونوس یا کرت یا…؟ اگر نمی دانید که کدام جزیره به چیزی که می خواهید نزدیک تر است، ما می دانیم! ادامه مطلب را در الی گشت بخوانید:

جزایر یونان

اگر شب زنده دارید: میکونوس (Mykonos)

مطالب مرتبط:
۶ اشتباه رایج در سفر
این نکات جان شما را حین رانندگی در سفر نجات می دهند

بدون هیچ حرف و بحثی اگر جز افراد شب زنده دارید و فردی هستید که عادت به بیدار ماندن در شب دارد، باید جزیره میکونوس را از بین جزایر یونان انتخاب کنید. میکونوس جزیره ای است که هیچ وقت نمی خوابد وجود رستوران ها و کافه های مختلف در آن در کنار مردم گرم و صمیمی این جزیره را به یکی از بهترین ها تبدیل کرده است. تنها قسمت منفی میکونوس را می توان خالی شدن جیبتان دانست. یعنی احتمالا با جیب پر پول می روید و با جیب خالی برمی گردید.

میکونوس

اگر بدون دعوت به عروسی ها می روید: سانتورینی (Santorini)

سانتورینی به وجهه ی رمانتیک بودنش شهرت دارد و چشم اندازهای بی نهایت زیبایی دارد پس  چندان بی دلیل هم نیست که زوج ها برای برگزاری مراسم و جشن عروسی شان این جزیره را انتخاب می کنند و اگر شما دوست دارید تا در مراسم های مختلف عروسی آن هم بدون دعوت شرکت کنید، باید به سانتورینی بروید. پس در سفر به سانتورینی بهترین لباس هایتان را هم با خودتان ببرید!

سانتورینی

شکم گردان: پیش به سوی کرت (Crete)

اگر عاشق شکم گردی در مناطق مختلف هستید و عاشق غذاهای لذیذ  خوشمزه، سواحل زیبا، چشم اندازهای فوق العاده و تاریخی و فرهنگ غنی، راهتان را به سمت جزیره کرت که یکی از شناخته شده ترین جزایر یونان است کج کنید. بناهای یادبود باستانی و سازه هایی که به قرن ها پیش برمی گردند در کنار آب های شفاف کریستالی و سواحل خارق العاده حسابی هوش از سرتان می برد.

کرت

اگر دوست دارید جاذبه های معنوی ببینید: پاتموس (Patmos)

پاتموس بیشتر از هر چیز دیگری اهمیت معنوی و مذهبی ددارد و وجود کلیساهای مختلف در آن باعث شده تا بیشتر گردشگری مذهبی در آن رایج باشد. البته این جزیره هم مثل بقیه ی جزایر یونان است و از نظر ظاهری با آن ها تفاوتی ندارد، خانه هایی به سفیدی مرمر، دریای آبی نیلگون و اتمسفر جالبی که دارد باعث شده تا برای افرادی که دنبال چشم اندازهای طبیعی و زیبا و آرامش در کنار هم هستند، بهترین جا باشد.

پاتموس

اگر عاشق ساحلید: Zakynthos

اگر همه ی چیزی که از یک تعطیلات می خواهید، بودن در ساحل و ساحل و ساحل و تماشای دریا است، Zakynthos بهترین است. از سواحل شن و ماسه ای وسیع و طولانی گرفته تا خلیج های مخفی ای که باید تصادفی کشفشان کنید در کنار روستاهای آرام و بی سر و صدا، همه و همه در این جزیره پیدا می شوند. غروب های آفتاب  Zakynthos واقعا دیدنی است.

جزیره Zakynthos
جزایر پرنس، تجربه ای متفاوت در استانبول
جزایر پرنس، تجربه ای متفاوت در استانبول
جزیره نیس فرانسه از نگاه دوربین + ویدیو
جزیره نیس فرانسه از نگاه دوربین + ویدیو
جزیره ایبیزا در اسپانیا
جزیره ایبیزا در اسپانیا
جزیره خدایان در بالی اندونزی + ویدیو
جزیره خدایان در بالی اندونزی + ویدیو