حاضرید برای شرکت در این جشنواره های شاد به تورنتو بروید؟

جشنواره های تورنتو

حتی اگر تا به حال به کانادا نرفتید اما احتمالا به اندازه کافی خوش شانس بوده اید که حداقل این شهر زیبا را در تلویزیون و در فیلم های مختلف ببینید. با اینکه در فیلم ها شاید جذابیت های طبیعی تورنتو به خوبی نشان داده نشود اما در سفر به این شهر، جاذبه های آن را کاملا لمس خوهید کرد. تورنتو کلان شهری فعال است که در آن مردمی با فرهنگ های مختلف زندگی می کنند، در این شهر به محض اینکه برف ها آب می شود همه به بیرون می روند و جشن می گیرند. اگر در بهار و تابستان به تورنتو سفر کنید می توانید در فستیوال های مختلف و شادی که در در این دو فصل در نقاط مختلف شهر برگزار می شود شرکت کنید. برای آشنایی با جشنواره های تورنتو الی گشت را همراهی کنید.

جشنواره

جشنواره کاریبانا

مطالب مرتبط:
جاذبه هایی برای فرار از هیاهوی تورنتو
اگر می خواهید به تورنتو بروید بخوانید

کاریبانا جشنوره ای سالانه است که در آن جشن های کارائیبی برگزار می شود.  اگر امسال برای شرکت در این جشنواره از سوم تا هفتم آگوست به تورنتو بروید عاشق فرهنگ، موزیک و غذاهای کارائیبی می شوید. بهترین قسمت این جشنواره ، وقتی است که همه مردم لباس های زرق و برق دار می پوشیدند و برای نمایش آن به خیابان ها می آیند، بعد از این بخش، این کارناوال شادی تا حوالی غروب ادامه پیدا می کند. کاریبانا بزرگ ترین جشنواره فرهنگی در شمال آمریکا است و امسال قرار است که حداقل یک میلیون نفر در آن شرکت کنند.

نمایشگاه ملی کانادا

نمایشگاه ملی کانادا از سال ۱۸۷۹ هر سال برگزار می شود و در آن نوآوری ها و استعدادهای مردم کانادا به نمایش در می آید. این نمایشگاه در مدت ۱۸ روز قبل از روز کارگر (روزی که بچه ها به مدرسه برمی گردند) انجام می شود و بیش از یک قرن است که بچه ها این نمایشگاه را نشانه ای برای شروع دوباره مدرسه ها می دانند. بیشتر تمرکز این نمایشگاه بر روی غذاهای مختلف است اما غرفه هایی هم هستند که در ان ها اختراع ها و بیزنس های محلی نمایش داده می شود.

نمایشگاه ملی کانادا

جشنواره لومیناتو

با اینکه لومیناتو جشنواره ای جدید است اما از زمان شروع آن در سال ۲۰۰۷ افراد زیادی در آن شرکت می کنند. این جشنواره در واقع فستیوالی هنری و فرهنگی است و در آن چیزهایی مثل موزیک، تئاتر و … اجرا می شود و مردم را تشویق می کند که از خانه بیرون بیایند و از چیزهای جدید و ناآشنا لذت ببرند. امسال این جشنواره از ۱۲ تا ۲۵ ژوئن برگزار می شود.

جشنواره لومیناتو

نمایشگاه زمستانه کشاورزی رویال

در تورنتو حتی در روزهای سرد سال هم تفریحات زیادی را می توانید انجام دهید. نمایشگاه زمستانه رویال هر سال در اوایل نوامبر (آبان) برگزار می شود و در آن مردم به دلیل بهترین چارپایان و محصولات کشاورزی کشورشان جشن می گیرند.

جشنواره نویی بلانش (شب سفید)

نویی بلانش که به زبان فرانسوی به معنی شب سفید است جشنواره ای فرهنگی هنری است که به مدت ۲۴ ساعت، هر سال در تورنتو برگزار می شود. در این مراسم، آموزشگاه های فرهنگی مختلف شب تا صبح برنامه اجرا می کنند. این فستیوال از سال ۲۰۰۶ تا حالا هر سال در تورتو برگزار می شود و صدها هزار نفر در آن شرکت می کنند، امسال زمان برگزاری آن ۳۰ سپتامبر است.

منبع: travelversed.co

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد