خاص ترین رستوران های لبنان که شما را عاشق این کشور می کند!

بهترین رستوران های لبنان

لبنان یکی از کشورهایی در منطقه است که به غذاهای بسیار خوشمزه و سالمش شهره است. البته با یک نگاه کوتاه به فهرست غذاها و مواد تشکیل دهنده ی آنها می توان به خوبی تاثیر فرهنگ غرب را روی غذاهای آن دید، با این حال آشپزان با بکارگیری خلاقیت توانسته اند غذاهای بسیار خوبی را ارائه دهند. غذاهای لبنانی به اندازه ای معروف هستند که حتی محلی های خود این کشور هم به شوخی درباره ی خود می گویند تنها صنعتی که در لبنان روز به روز در حال پیشرفت و بهتر شدن است، صنعت غذا و رستوارن داری است. می خواهیم شما را با چند نمونه از بهترین رستوران های لبنان آشنا کنیم. با الی گشت همراه باشید:

رستوران  dipndip

رستوران dipndip از آن دسته رستوران های مخصوص افراد شیرین دوست است، منظور ما افرادی است که طعم های شیرین را دوست دارند! این رستوران توسط ۲ عشق شکلات یعنی Firas Daker و Amer Haffar بنیان گذاری شده است و تفریبا ۷ سال است که با قدرت تمام به کار خود ادامه می دهد. گردانندگان این رستوران، شکلات ها و دسرهای شکلاتی بلژیکی را به بهترین شکل ممکن درست کرده و سرو می کنند. اگر به لبنان سفر کردید حتما پنکیک ها، برونی ها، وافل ها و کیک های میوه ای این رستوران را امتحان کنید تا یک بار برای همیشه عاشق لبنان شوید!

رستوران dipndip در لبنان

رستوران Pizza Pie

اگر دنبال یک پیتزای اصل لبنانی هستیدف باید به شهر بیروت این شکور بروید. رستوران Pizza Pie یکی از بهترین رستوران های لبنان و مخصوص افرادی است که عاشق طعم پیتزاهای خانگی با سس های دست ساز، پنیر های محلی با کیفیت لبنانی و مواد تزیینی دست ساز خوشمزه هستند.

رستوران Classic Burger

یکی دیگر از رستوران های لبنان که باعث غوغایی در صنعت غذایی این کشور در دنیا شد، رستوران کلاسیک برگر (Classic Burger) است. شاید به طور کلی برگر به نظرتان غذایی معمولی باشد که در هر جای دیگر دنیا هم می شود امتحان کرد، اما اشتباه نکنید! یکبار برگرهای رستوران کلاسیک برگز را امتحان کنید تا متوجه شوید که بی جهت آن را در فهرست بهترین رستوران های لبنان قرار نداده اند.

رستوران Classic Burger در لبنان

رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons

اگر دوست دارید مثل یک لبنانی غذا بخورید، رستوران عبدالرحمان حلاب و پسران جایی است که باید بروید. در این رستوان فقط و فقط غذاهای عربی را می توانید پیدا کنید. این رستوران در سال ۱۸۸۱ باز شد و یکی از بزرگترین و بهترین رستوران دنیای عرب محسوب می شود. بشقاب مشهور و مخصوص این رستوران، Lahm Bi Ajeen نام دارد که نوعی نان بسیار خوشمزه است که با گوشت فصلی پوشانده شده است. رستوران Abdul Rahman Hallab & Sons قطعا یکی از بهترین رستوران های لبنان و شاید در نوع خود بهترین باشد.

رستوران LoCal

اگر از ان دسته شکم گردانی هستید کمه عاشق غذاهای اسلم اند، LoCal انتخابی عالی در لبنان برای شماست. در این رستوران انواع غذاهای خوشمزه ی ساده اما سالم مثل Man’uch که نوعی نان با پنیر مخصوص است و Ka’ak ک نوعی نان کنجد دار است، سرو می شود.

رستوران LoCal

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code