بلیط هواپیما

مردم بلاروس از ترس این خانه شب ها به خیابان نمی‌آیند

خانه‌ای که پر از نمادهای شیطانی و ترسناک است

در شهر روتومکا، یکی از شهرهای کشور بلاروس و در ۵ کیلومتری شهر مینسک، خانه ای وجود دارد که آنقدر مخوف است که مردم شهر سعی میکنند از کنار آن رد نشوند، بخصوص در طول شب! اسکلت دست های مرده هایی از دیوار این خانه بیرون زده است، جمسمه‌هایی از شیاطین هم روی سقف این خانه قرار گرفته است. ولی این تمام ماجرا نیست، چند ده جمجمه هم روی بخش دیگری از سقف این خانه قرار گرفته است. با این اوصاف، این خانه را قطعاً‌ می توانیم ترسناک ترین خانه در بلاروس بنامیم.

خانه ترسناک در بلاروس
مطالب مرتبط:
در این خانه حلزون می شوید!
این خانه واقعی، وارونه است!

عکس هایی از این خانه ی ترسناک و مرموز اخیراً‌ در رسانه های بلاروسی به شدت پخش شده است. عموم مردم هم خلاقیت صاحب این خانه را تحسین می کنند. ولی با این حال، مهم ترین دلیلی که باعث معروف شدن این خانه شد، شاید این بود که همسایگان این خانه از آن می ترسیدند و از مرموز و ترسناک بودن آن شکایت داشتند. حتی یکی از همسایگان به صورت رسمی پیش مراجع قضایی شکایت کرد، و بیان کرد که این جمجمه و مجسمه ها باعث ترسیدن کودکان و یا حتی افراد بزرگ سال می شود و این افراد در طول شب می ترسند از کنار این خانه راه بروند.

خانه ترسناک در بلاروس

یکی از ساکنین این محله می گوید که از این خانه با گوشی خودش عکس گرفته تا به همکارش نشان دهد،‌ ولی عکس ها را پاک کرده، چون دوست نداشته که عکس این شیاطین در گوشی او باشند. وی می افزاید «البته این خانه از راه دور جالب است، حتی نوه ی من می گفت که این خانه شبیه قصرهای افسانه ای در شهربازی ها است. ولی وقتی به خانه نزدیک تر شدیم و آن دست هایی که از دیوار بیرون آمده بودند را دید، ترسیده بود. حالا دیگر حتی با نوه‌ام را از کنار این خانه هم رد نمی شویم. در تاریکی شب این خانه نه فقط برای کودکان، بلکه حتی برای بزرگسالان هم ترسناک است.»

در الی گشت بخوانید: ۶ جاذبه ی مینسک در بلاروس

خانه ترسناک در بلاروس

یکی از همسایگان کناری این خانه هم از این شکایت داشت که این خانه خیلی ترسناک است و مجمسمه های شیاطین و جمجمه های روی سقف اصلاً‌ ظاهر خوبی ندارند. وی می گوید حتی یکی از این شیاطین که کمان به دست دارد، تیرش را به سوی پنجره ی خانه ی او نشانه گرفته که این صحنه اصلاً‌ حس خوبی به او نمی دهد.

خانه ترسناک در بلاروس

ساکنین محله می گویند که صاحب این خانه یک فرد عادی است که حدود ۱۰ سال پیش ساخت خانه را شروع کرده بود،‌ ولی برای ۸ سال ساخت آن را موقف کرد و بعد از این مدت حدود ۲ سال پیش برگشت و ساخت آن را ادامه داد. حالا دیگر ساخت این خانه تقریباً‌ رو به اتمام است. ولی مردم می ترسند که مبادا او قصد داشته باشد چیزهای ترسناک بیشتری به این خانه اضافه کند.

خانه ترسناک در بلاروس

با این اوصاف چه از این خانه خوشتان بیاید چه نیاید، باید قبول کنید که خلاقیت این فرد در ساخت خانه حداقل باعت می شود دزدی جرات نکند به خانه ی او دستبرد بزند!‌ بخصوص هم اینکه اگر آن فرد خرافاتی باشد. به هرحال اگر به این شهر سفر کردید، مراقب باشید که در تاریکی شب از کنار این خانه گذر نکنید.

خانه ترسناک در بلاروس
خانه ترسناک در بلاروس
خانه ترسناک در بلاروس
۶ جاذبه ی مینسک در بلاروس
۶ جاذبه ی مینسک در بلاروس
بهترین دانشگاه های بلاروس برای تحصیل
بهترین دانشگاه های بلاروس برای تحصیل
راهنمای سفر به مینسک
راهنمای سفر به مینسک
چطور برای سفر ۵ روزه به بلاروس برنامه ریزی کنیم؟
چطور برای سفر ۵ روزه به بلاروس برنامه ریزی کنیم؟