در تفلیس از کجا خرید کنیم؟

مراکز خرید تفلیس

تفلیس پایتخت  گرجستان مراکز خرید لوکس و خوبی دارد که با سفرتان به این شهر می توانید سری به این مراکز خرید بزنید. تفلیس پرطرفدارترین شهر گرجستان برای سفر است پس مراکز خرید زیادی برای خرید دارد که در آن ها می توانید هم خرید های ارزان قیمت داشته باشید و هم لوکس و گران. البته مراکز خرید فقط جایی برای خرید کردن نیستند و حتی برای غذا خوردن و تفریح هم می تواند راهی این مراکز شوید. در ادامه الی گشت را همراهی کنید تا با مراکز خرید تفلیس آشنا شوید.

تفلیس

تفلیس مال (Tbilisi Mall)

مطالب مرتبط:
گشتی در مراکز خرید تفلیس
خیابان معروف روستاولی در تفلیس

اگر به دنبال یک مرکز خرید بزرگ هستید که در آن برندهای معروف دنیا را پیدا کنید مستقیم به سمت تفلیس مال بروید این مرکز خرید اولین مرکز تجاری قفقاز جنوبی بوده و بیشتر گردشگرانی که اهل خرید هستند آن را می شناسند. در طراحی این مرکز دقت زیادی شده تا متناسب و سازگار با محیط اطراف ساخته شود. تفلیس مال بیش از ۱۵۰ فروشگاه را در ۴ طبقه جای داده و از مرکز شهر دسترسی راحتی دارد. در اینجا می توانید به غیر از خرید، در رستوران های لوکس غذا بخورید و با تفریحات مختلف سرگرم شوید. قرار است به زودی سالن ورزشی هم به اینجا اضافه شود تا دیگر هیچ کم و کاستی نداشته باشد. هر فصلی که می گذرد به غیر از تغییر اجناسی مثل لباس ها، فضای داخلی و دکوراسیون آن هم عوض می شود.

تفلیس مال در گرجستان

مرانی مال (Merani mall)

از مراکز خریدی است که در خیابان معروف روستاولی قرار دارد ولی نباید انتظار داشته باشید که مرانی مال هم به اندازه ی تفلیس مال ببزرگ باشد! شاید با نگاه اول بگویید در این مرکز خرید کوچک نمی توان اجناس زیادی پیدا کرد اما با گشتن می توانید هر به دنبالش هستید را در بین اجناس متنوع و برندهای معروف اینجا پیدا کنید. این مرکزخرید چند تا کافه و رستورن هم دارد که در هنگام گرسنگی می توانید روی غذاهای خوشمزه ی آن ها حساب کنید.

مرانی مال

مرکز خرید ایست پونت (East Point)

اگر از مرکز شهر سوار ماشین شوید بعد از ۱۲ دقیقه به این مرکز می رسید. در اینجا ۱۵۰ فروشگاه با اجناسی مثل لباس و کفش در انتظارتان است تا خریدی باب میل خود را انجام دهید. این مرکز، معماری و طراحی جالبی دارد و با امکات تفریحی ای مثل سالن بولینگ، سینما و زمین بازی می تواند ساعاتی سرگرم کننده را برایتان بسازد. در اینجا فودکورتی به همراه انواع غرفه های متنوع وجود دارد که امکان انتخاب غذاهای خوشمزه را برایتان فراهم می کند.

ایست پونت

مرکز خرید گالریا تفلیس (Galleria Tbilisi)

گالریا از مراکز خرید جدید شهر است و به غیر از فروشگاه های مختلف، رستوان و کافه هم دارد. همانطور که گفتیم اینجا تاره راه افتاده پس توقع نداشته باشید که مثل مراکز خرید دیگر شلوغ و پر از گردشگر باشد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد