بلیط هواپیما

چگونه مستر کارت تهیه کنیم؟

راهنمای خرید مستر کارت

یکی از دغدغه های افراد برای مبادلات مالی با کشورهای خارجی تبدیل ارز است، این موضوع چه برای کسانی که می خواهند سفر کنند و چه برای کسانی که در داخل کشور هستند و نیاز به تبادل ارزی دارند نیز وجود دارد. بسیاری از مسافران هستند که بلیط هواپیما و هتل خودشان را رزرو کرده اند اما بنابه دلایلی پول نقد کشور مقصد را تهیه نکرده اند، از همین رو نه پول کشور را می توانند به این راحتی ها در کشور مقصد به دلار تبدیل کنند و نه کارت های اعتبار ما در آن مقاصد آنچنان می توانند پاسخگوی نیاز مسافران باشد؛ با تمامی این شرایط نیاز به یک مستر کارت به شدت حس می شود. ما در این مطلب از مجله ی گردشگری الی گشت قصد داریم تا درباره چگونگی خرید مستر کارت خدمتتان اطلاعات کافی را به شما بدهیم. در صورتی که شما عزیزان اطلاعات جامع تری را در مورد این موضوع می دانید ممنون می شویم با ما در میان بگذارید.

خرید مستر کارت
مطالب مرتبط:
اگر در سفر تلفن همراهمان گم شد، چه کار کنیم؟
اگر در کوه گم شدیم چه کنیم؟ علامت خطر با سوت
۱۵ موسیقی معروف و ناب برای سفر

همانطور که در بالا گفتیم خرید ارز و تبدیل ارز در کشوری که مسافران به آن سفر می کنند یکی از دغدغه هایی است که با آن درگیر هستند و همینطور خطرات حمل پول نقد در سفر هم خود یکی از مواردی است که جز مصائب سفر به شمار می روند. از همین رو با خرید مستر کارت بیش از نیمی از مواردی که گفته شد برایتان حل می شود. اما سوال اینجاست که خرید مستر کارت چگونه است؟

آنچنان راه سختی در انتظار شما برای خرید مستر کارت وجود ندارد و شما به راحتی می توانید با داشتن یک کارت عضو شتاب و پاسپورتتان اقدام به خرید مستر کارت بنمایید. جالب است  بدانید که موجودی داخل مستر کارت تراول به دلار است،‌اما نگران خرج و مخارج خود در کشورهایی که واحد پولی آن‌ها دلار نیست، نباشید. مستر کارت به صورت اتوماتیک واحدهای ارزی را به هم تبدیل می‌کند. پس هر جای دنیا که باشید، فقط کافی است دنبال یک دستگاه متصل به سیستم مستر کارت بگردید. از همین رو بهتر است قبل از این که برای خرید مستر کارت اقدام نمایید کمی با مزایای آن و همینطور تفاوت آن با دیگر کارت های اعتباری آشنا شوید.

راهنمای خرید مستر کارت

مزایای خرید مستر کارت در سفرهای خارجی

برای این که مزایای خرید مستر کارت را به شما بگوییم باید شما را در موقعیت های نیاز شدید به آن دارید قرار بدهیم. شما تصور کنید که در حال گشت و گذار در سایت های خرید بلیط هواپیما آنلاین یا رزو هتل در شهر مقصدتان هستید و ناگهان متوجه تخفیف ویژه ای می شوید که آن ها بروی محصولات خود گذاشته اند در این صورت شما برای اینکه بتوانید آن بلیط هواپیما یا هتل را تهیه کنید می بایست که یک مستر کارت داشته باشید. به غیر از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل موارد دیگری هم هستند که شما در آن شرایط نیاز به خرید مستر کارت دارید، مثلا شما چمدان سفرتان را بسته اید و می خواهید به شهر مقصد بروید اما فراموش کرده اید که پول مورد نظرتان را به ارز تبدیل کنید و همراه خودتان ببرید در این صورت باز هم خرید مستر کارت شما را آسوده خاطر برای سفر می کند. اگر به پول بیشتری از موجودی کارت خود نیاز دارید، تنها کافی است وارد پنل کاربری خود در سایت نیک پرداخت (nikpardakht.com) شوید و مستر کارت را هر چقدر که دوست دارید شارژ کنید. نگران نباشید، در سفر پول کم نمی‌آورید. شما می‌توانید هر لحظه که بخواهید مستر کارت خود را شارژ کنید.

چطور مسترکارت بخریم؟

چگونه ویزا کارت بگیریم؟

برای تهیه ویزا کارت و مستر کارت و خدمات الکترونیک بانکی مستقر در بستر آن می بایست که بدانید ۲ راه پیش روی شماست که یکی از آن ها مراجعه به بانک های خصوصی کشور است که با توجه به شرایط نسبتا سختی که پیش روی شما قرار می دهند خیلی پیش می آیند همه بتوانند با آن کنار بیایند، که یکی از آن ها سرمایه سپرده گذاری کلان ۵۰ میلیونی است و دیگری مراجعه به شرکت های خصوصی که این خدمات را ارائه می دهند می باشند. این شرکت ها به دو صورت اقدام به ارائه مستر کارت به شما می کنند به این صورت که گاه در اینترنت آگهی می دهند و گاه غرفه رسمی در برخی مراکز بزرگ خرید تهران دایر می کنند و کارمندان شیک پوششان خدمات صدور این کارت ها را به شهروندان ارائه می کنند. تفاوت میان این دو روش عرضه نیز کارمزد های آنهاست. به طوری که افتتاح کارت از طریق شرکت های علنی بسیار گران تر است. در هر حال شرکت های خصوصی برای صدور این کارت ها از شعب مسترکارت و ویزاکارت در کشورهای نزدیک ایران مانند عمان، امارات، گرجستان، ارمنستان یا کشورهای اروپای شرقی چون بلغارستان و لهستان استفاده می کنند.

به منظور خرید مستر کارت می باید فرم مورد نظر شرکت های مربوط به ارائه این کارت های اعتباری را پر کنید و به همراه یک کپی کارت ملی و پاسپورت و هزینه های مربوط به مراکز مربوطه تحویل دهید. اگر تقاضای دریافت ویزاکارت و مسترکارت مجازی دارید بدون تردید همان لحظه می توانید اعتبار را دریافت و خرید خودتان را انجام دهید، اما اگر کارت فیزیکی درخواست کرده اید باید از ۱۵ تا ۴۵ روزکاری منتظر بمانید.

یکی از شرکت هایی می توانید برای خرید مستر کارت مسافرتی یا مجازی به آن مراجعه نمایید نیک پرداخت است. 

نحوه خرید مستر کارت

تفاوت کارت مجازی با مسترکارت تراول چیست؟

  • همانطور که از نام این کارت ها مشخص است، کارت مجازی ماهیت فیزیکی ندارد و تنهای مشخصات روی کارت برای شما ایمیل می شود، این کارت در معاملات اینترنتی یا معاملاتی که از طریق فکس یا تلفن انجام می پذیرد کاربرد دارد. مزیت این کارت در عدم دریافت کارمزد به ازای هر خرید که انجام می دهید است و از نظر امنیتی عدم امکان شارژ کارت شما بیش از مبلغ درون کارت وجود ندارد.
  • برای استفاده از این کارت ها در دستگاه های خودپرداز سراسر جهان توجه داشته باشید که لوگوی master card یا visa کارت را داشته باشند و سپس اقدام به دریافت پول نقد از آن دستگاه ها بنمایید.
  • مستر کارت تا سقف ۵۰۰۰ دلار در روز امکان شارژ دارد بنابراین اگر در سفر بودید نیاز به پول داشتید نیازی نیست که بخواهید خودتان را به این در و آن در بزنید و دنبال صرافی باشید، تنها کافی به پنل مدیریتی شرکتی که از آن کارت را تهیه کرده اید بروید و کارت خودتان را شارژ نمایید.
  • اگر شما از جایی خرید کرده باشید و به هر دلیلی مثل انصراف از خرید و عدم توافق با سایت فروشنده، بخواهید مبلغ خود را پس بگیرید، مستر کارت تراول پلاس این قابلیت را دارد.
  • کارت مجازی دارای اعتبار ۳ ماهه از تاریخ خرید است و امکان انتقال باقی مانده موجودی در صورت فرا رسیدن تاریخ انقضاء کارت را دارد.
  • اگر قصد خرید مستر کارت مجازی را دارید، بهتر است بدانید که این کارت‌ها با حداقل موجودی ۲۵ دلار صادر می‌شوند و نمی‌توان بیش از ۵۰۰ دلار آن‌ها را شارژ کرد.
  • با داشتن کارت مجازی شما امکان خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، وریفای حساب های الکترونیکی مانند پی پال و خرید خدمات هاست دارید که تمام این کارها را می توانید با مسترکارت خودتان هم انجام دهید اما خوب داشتن مسترکارت هزینه مالیات را هم به همراه دارد که کارت های مجازی آن را ندارند.
راهنمای خرید مستر کارت

توجه! برای استفاده از کارت های مجازی شما می بایست که از فیلترشکن استفاده کنید تا بدلیل تحریم های اعمالی از سوی آمریکا بر ایران مشخص نشود که آی پی وارد شده مربوط به ایران است. این در حالی است که این قوانین برای کارت های فیزیکی وجود ندارد و کاربری آن ها همانند کارت های اعتباری ایران است که می توان هم از پایانه های فروش و هم از طریق اینترنت انجام دهید.

برای تهیه مستر کارت به غیر از شرکت نیک پرداخت، شرکت های دیگری نظیر payment24 ،visaonline24 ،asancard و irancard24 و یا سایر عرضه ‌کننده‌ های فعالی که در ایران حضور دارند اقدام نمایید.

خوشمزه غذاهای انگلیسی را در این رستوران ها امتحان کنید!
خوشمزه غذاهای انگلیسی را در این رستوران ها امتحان کنید!
یک بار برای همیشه! بجنورد، بروجرد، بروجن و بیرجند دقیقا کجا هستند؟
یک بار برای همیشه! بجنورد، بروجرد، بروجن و بیرجند دقیقا کجا هستند؟
قواعد انعام دادن در استانبول
قواعد انعام دادن در استانبول
راهنمای سفر به کوش آداسی
راهنمای سفر به کوش آداسی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code