خرید و تفریح در مرکز خرید مارینا دبی

مرکز خرید مارینا مال دبی

می توانید وارد مرکز خرید مارینا دبی شوید و بدون اینکه گذر زمان را متوجه شوید یک روز کامل را در این مرکز به خرید و گشت و گذار مشغول شوید، به غیر از فروشگاه های متنوع و زیاد که اجناسی لوکس و زیبا را به فروش می رسانند امکانات تفریحی متنوع و مفرح و سالن های غذاخوری آن باعث شده این مرکز هم تجاری و هم تفریحی باشد. با الی گشت باشید تا به شما بگوییم که در این مرکز چه خبر است و چه مغازه ها و امکانات تفریحی دارد.

مطالب مرتبط:
در دبی از کجا خرید کنیم
همه چیز درباره خرید ارزان در دبی
مرکز خرید مارینا مال دبی

نگاه کلی به مرکز خرید مارینا مال دبی

مارینا مال در سال ۲۰۰۸ بعد از سه سال ساخت و ساز افتتاح شده است، این مرکز فروشگاه های زیادی دارد که اجناسی مثل پوشاک، ساعت، عطر، جواهرات، لوازم برقی، محصولات آرایشی بهداشتی و … را به فروش می رسانند، اگر در این مرکز خرید به دنبال غذا و خوراکی های خوشمزه هم باشید فروشگاه انگلیسی ویت رز در اینجا شعبه دارد و مواد غذایی می فروشد. در این پاساژ هم مثل دیگر مراکز خرید به جز فروشگاه، امکانات تفریحی مثل پارک و سینما هم وجود دارد. طراحی خاص سقف این مرکز بر زیبایی و جذابیت های آن افزوده است و در محوطه ان هم فواره ای قرار دارد که در شب بسیار چشم نواز است. خبر خوب برای ایرانی ها این است که در این پاساژ می توانید فروشندگان ایرانی زیادی ببینید، این مرکز در کنار دریا قرار گرفته و این باعث شده که از نظر توریست ها جذابیت بیشتری داشته باشد و بیشتر رستوران های داخل این پاساژ چشم انداز زیبایی از دریا داشته باشند. برندهای مثل زارا، منگو، ریبوک، آدیداس و … در این پاساژ شعبه دارند و آن را تیدیل به مرکز خریدی لوکس کرده اند. این مرکز در سمت شرقی مارینا قرار دارد و دسترسی راحتی با مترو دارد.

فروشگاه های پوشاک مرکز خرید مارینا مال

اگر برای خرید پوشاک به این مرکز خرید آمده اید باید بگوییم که جای مناسبی را انتخاب کرده اید چون در این مرکز فروشگاه های زیادی به پوشاک زنانه، پوشاک مردانه و پوشاک کودکان اختصاص دارد. چون بیشتر مشتریان این مرکز زنان هستند پس طبیعی است که بیشتر فروشگاه ها هم مخصوص پوشاک بانوان باشد بطوریکه حدود ۶۰ مغازه برای پوشاک زنان در نظر گرفته شده و بیشتر آن ها هم در طبقه همکف هستند که در آنجا می توانید برندهای زارا، منگو، اسپیریت و اچ اند ام را پیدا کنید در طبقه اول هم فروشگاه های کوکون، کتان، لاوایز وجود دارند و اگر به طبقه دوم هم بروید با فروشگاه هایی مثل ساحارا و ترند روبرو خواهید شد که همگی لباس هایی زیبا و با کیفیت به فروش می رسانند که مطمئنا سلیقه حانوم ها را راضی می کند.

در حدود ۴۰ مغازه برای پوشاک آقایان است که بیشتر در طبقه های همکف و اول قرار دارند، برندهایی مثل دیزل، آرمانی، لاگوست، تمی هیلفیگر در طبقه اول و برندهای بوسینی، پیر کاردین و تیمبرلند در طبقه اول هستند.

در حدود ۱۲ مغازه، پوشاک کودکان را می فروشند که این مغازه ها نیز بیشتر در طبقات همکف و اول هستند و فروشگاه هایی هم به فروش بازی های فکری و اسباب بازی کودکان مشغولند، مغازه مون سون، مادرکر و پونی در طبقه همکف و فروشگاه باربری، انجلز و کاتان آن کیندز در طبقه اول هستند که همگی پوشاک کودک دارند.

پوشاک مارینا مال دبی

فروشگاه های کیف و کفش

این مرکز با داشتن حدود ۴۰ مغازه کیف و کفش که بیشتر در طبقات همکف و اول هستند می تواند کسانی را که برای کیف و کفش به خرید آمده اند را نیز راضی کند مغازه هایی مثل کلارکس، اکو، فندی و تامز در طبقه همکف و ولنسیا، تیمبرلند، شو سیتی در طبقه اول به فروش کیف و کفش مشغولند.

فروشگاه های جواهرات و ساعت

در این پاساژ حدود ۶۰ مغازه مخصوص ساعت و جواهرات هستند که برندهایی مثل رولکس، تیسوت، سواچ و امگا و … را می توانید در این مغازه ها پیدا کنید.

و همانطور که قبلا گفتیم چندین مغازه دیگر هم برای لوازم خانگی، لوازم الکتریکی و موبایل و سایل ورزشی در نظر گرفته شده است.

جواهرات مارینا مال دبی

بخش های تفریحی مرکز خرید مارینا مال دبی

این مرکز ۲۰ رستوران دارد که غذاهای مختلفی مثل ایرانی، لبنانی، ژاپنی و … را سرو می کنند و ۱۴ کافه مختلف هم دارد. ۶ سالن سینما، سالن بولینگ، سالن تیراندازی، تنیس روی میز و بازی های ویدئویی از تفریحات متنوع این مرکز است که لحظات خوبی را برای شما و کودکان به وجود می آورد، البته برای کودکان ۱ تا ۱۲ ساله یک شهر بازی سر پوشیده هم در نظر گرفته شده است که لحظات شاد آن ها کامل تر می کند.

شهر بازی مارینا مال دبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد