در دبی از کجا خرید کنیم

مراکز خرید معروف دبی

یکی از تفریحات سفر به دبی خرید کردن است، دبی هم که پر از مراکز خرید لوکس و بازار است پس اگر می خواهید با مراکز خرید این شهر آشنا بشوید و بدانید که برای خرید هر جنسی باید به کجا بروید با الی گشت همراه باشید چون می خواهیم لیستی از بهترین مراکز خرید این شهر را به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط:
هیجان خرید تا لذت چرت زدن در فرودگاه بین المللی دبی
نقاطی در دبی که گردشگران را جذب می کند

دبی مال

دبی مال از بهترین و بزرگ ترین مراکز خرید دبی است که بیش از ۱۲۰۰ مغازه دارد و در آن پر از جاذبه و امکانات تفریحی است، مرکز خریدی مدرن است که تجربه خرید در کنار تفریحات مهیج و جذاب را برای شما فراهم می کند. دبی مال یک آکواریم بزرگ با بیشتر از ۳۳,۰۰۰ ماهی و کوسه دارد و برای اینکه بهتر بتوانید دنیای زیر آب را ببینید تونلی در این آکواریوم قرار داده اند که از آن رد می شوید و با تماشای ماهی های منحصر بفرد و جذاب به وجد می آیید. این مرکز خرید یک زمین یخ هم دارد، آبنمای دبی که نمایش فواره موزیکال است هم در بیرون دبی مال قرار دارد. دبی مال با این همه جاذبه گردشگری ای که دارد به خوبی توانسته مردم را به این مرکز جذب کند پس اگر قصد خرید هم نداشید برای تفریح هم که شده دبی مال را فراموش نکنید.

دبی مال

امارات مال

بعد از دبی مال، بزرگ ترین مرکز خرید این شهر امارات مال است که در سال ۲۰۰۵ باز شد در این مرکزهم می توانید لذت خرید را در کنار تفریحات خاص و جالب تجربه کنید، بعد از اینکه از کنار ۴۶۶ مغازه ای که در این پاساژ است رد شدید و خرید خود را از بین برندهای گوناگونی که در این پاساژ به فروش می رسد انجام دادید حالا وقت استراحت و تفریح است. از منحصربه فرد ترین تفریحات این مرکز، پیست اسکی دبی است که اگر به داخل پیست وارد شوید یادتان می رود که اینجا شهر داغ دبی است! با منظره ای از برف و یخ روبرو می شوید و در چشم بر هم زدنی زمستان سرد را جلوی چشمان خود می بینید. در این پاساژ سینما و هتل هم وجود دارد.

مرکز خرید برجمان

مرکز خرید برجمان مرکز مد و فشن است و برندهایی مثل بولگاری و لویی ویتون در این مرکز شعبه دارند و این پاساژ را تبدیل به یکی از لوکس ترین پاساژهای دبی کرده اند، این پاساژ از دو قسمت قدیمی و جدید تشکیل شده که برندهای گران در قسمت قدیمی آن است در طبقه سوم آن جایی برای بازی بچه ها در نظر گرفته شده که آب بازی با فواره ها هم از تفریحاتش است. این مرکز باغ، حیاط، رستوران و کافه هم دارد و آمدن به اینجا با مترو خیلی راحت است.

مرکز خرید برجمان دبی

سیتی سنتر دیره

سیتی سنتر دیره از مرکز خریدهای برزگ دبی است که در سال ۱۹۹۶ در دیره ساخته شد و در آن زمان بزرگ ترین مرکز خرید این شهر بود این مرکز ۳۷۰ مغازه دارد و امکانات تفریحی آن شامل مثل ۱۱ سالن سینما، بولینگ و شهر بازی است. سیتی سنتر دیره محیط بسیار دوستانه ای دارد و در آن با لبخند و بطری های آب به مهمانان خوش آمد می گویند. در اینجا برندهای فشن، وسایل الکتریکی، جواهرات، نقره، قالیچه و … به فروش می رسد و با بیش از ۳۳ مغازه طلا فروشی محلی مناسب برای خرید طلا و جواهرات است.

مرکز خرید سیتی سنتر دبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد