بلیط هواپیما

با کمترین پول به ایتالیا سفر کنید

کشور ایتالیا به دلیل داشتن مناطق دیدنی فراوان، هیچ گردشگری را ناامید نخواهد کرد

تعداد این مکان ها به حدی زیاد است که بازدید از آن ممکن است به اندازه ی یک عمر طول بکشد. بهتر است بازدید از مکان های دیدنی ایتالیا را به سرعت انجام ندهید و فرصت بیشتری را برای بازدید از آن صرف نمایید. در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
گشتی در ایتالیا
با این نکات چشم بسته به ایتالیا سفر کن
دیدنی های ایتالیا
  • فعالیت ها: بازدید از جاذبه های گردشگری و موزه های موجود در ایتالیا، هزینه ای بین ۱۳ تا ۲۰ یورو را متحمل خواهد شد. اگر شما بخواهید برای بازدید از مکان هایی مانند واتیکان و یا کولوسئوم از یک راهنما استفاده نمایید، هزینه ی سفر بیشتر می شود. در راستای رزرو تور ها، برخی از شرکت ها تخفیف بیشتری را قائل می شوند. این تخفیف زمانی بیشتر خواهد شد که شما چندین بار از این تورها استفاده نموده و آن را تجربه کرده باشید. همچنین، اگر شما بخواهید گشت و گذارهای بیشتری را انجام دهید، کارت های شهری می توانند تخفیف زیادی را برای بازدید از موزه ها ، تورها، و جاذبه های گردشگری دیگر به ارمغان آورند. در مقایسه با خرید بلیت های آزاد، استفاده از بن های تخفیفی می تواند در ذخیره ی پول و هزینه مثمر ثمر واقع شود. همان طور که قبلا گفته شد هزینه ی تورهای شراب بین ۶۰-۷۵ یورو برآورد شده است. هزینه ی کلاس های آشپزینیز بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ یورو برای هر فرد است. لازم به ذکر است که تعداد دوره ها (و چقدر شراب) می تواند در تعیین این هزینه تاثیر گذار باشد.
پیتزای ایتالیایی
  • خوردن پانینی: خوردن هر وعده ی غذایی در شهر های محبوب ایتالیا بسیار گران قیمت است. برای صرفه جویی در هزینه ها، با پرداخت تنها چند دلار تکه ای پانینی و پیتزا تهیه نموده و آن را میل نمایید.
  • نیمکت های گشت و گذار: همان طور که قبلا گفته شد هزینه ی اقامت در ایتالیا بسیار گران است. بنابراین، استفاده از نیمکت های گشت و گذاری که مردم محلی از ارائه می نمایند بسیار مقرون به صرفه خواهد بود. برخی از تخت ها و نیمکت ها نیز به طور رایگان عرضه می شوند. این کار می تواند به صرفه ی جویی و ذخیره پول کمک نماید. در راستای تحقق این امر، شما می توانید با مردم زیادی آشنا شده و از سفر خود لذت ببرید.
  • بن های تخفیفی: اگر می خواهید به گشت و گذار پرداخته و از جاذبه های شهری دیدن نمایید، از بن های تخفیفی استفاده نمایید که برای موزه ها و سایر جاذبه های شهری در نظر گرفته شده اند. در مقایسه با خرید بلیت های آزاد، استفاده از بن های تخفیفی می تواند در ذخیره ی پول و هزینه مثمر ثمر واقع شود.
ایتالیا
  • استفاده از تورهای پیاده روی رایگان: استفاده از این تورها، به عنوان یکی از بهترین راه های ممکن برای یادگیری تاریخ این کشور در نظر گرفته شده اند. در صورت انجام این کار، هیچ یک از نکات مربوط به مکان های دیدنی از دست نخواهند رفت.
  • حمل و نقل: اگر برنامه ی سفر دست خودتان است، از سرویس های محلی (BlaBla Car) استفاده نموده و به جابه جایی در شهر یا کشور بپردازید. انجام این می تواند برای صرفه جویی در هزینه ها و دیدار با فرهنگ های مختلف مفید باشد. تمام رانندگان محلی تایید شده و امن هستند. همان طور که قبلا گفته شد زمان مسافتی این نوع سواری ها چندان مشخص نیست. به همین دلیل است که استفاده از آن نیازمند برنامه ریزی انعطاف پذیر است.
۱۰ غذای معروف ایتالیایی
۱۰ غذای معروف ایتالیایی
ناپل، جواهر کمتر تحسین‌ شده‌ی ایتالیا
ناپل، جواهر کمتر تحسین‌ شده‌ی ایتالیا
بزرگترین استادیوم ایتالیا، ورزشگاه سن سیرو میلان!
بزرگترین استادیوم ایتالیا، ورزشگاه سن سیرو میلان!
کدام جاذبه های تاریخی در رم باید دیده شوند؟
کدام جاذبه های تاریخی در رم باید دیده شوند؟