بلیط هواپیما

دبی گردی فقط در ۲۴ ساعت!

راهنمای کامل گردش در دبی

دارید برای سفر به دبی برنامه ریزی می کنید؟ در اینجا جوابتان را درباره ی اینکه چه کارهایی انجام دهید می گیرید! خاورمیانه جای فوق العاده ای است پر از تاریخ، میراث، طبیعت زیبا و فرهنگ گسترده؛ اما در در این بخش دوست داشتنی قاره ی آسیا، شهری هست که مانند مروارید مدرن می درخشد. شهری که حتی تا چند سال پیش وجود نداشت…
جایی که تا چند سال پیش فقط یک دهکده ی ماهیگیری بود حالا تبدیل به یکی از پر بازدیدترین شهرهای دنیا و یکی از شهرهای محبوب مردم در سرتاسر دنیا برای زندگی شده است… به دبی خوش آمدید! با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
رستوران های رویایی در دبی
سفری کم خرج به دبی

جمیرا واک دبی

صبحانه در جمیرا

بعد از یک پرواز طولانی احتمالا انتظار خوردن یک صبحانه ی خوب در یک محیط خوب را دارید، کافی است تا منطقه ای به اسم مارینا یک تاکسی کرایه کنید و به منطقه ی جمیرا واک بروید. رستوران ها و کافه های زیادی در این منطقه وجود دارند و ساحل هم با آب های آبی آرام در اطراف این منطقه هست و یکی از بهترین جاهای دبی است.

هتل آتلانتیس دبی در پالم

پالم را ببینید

در فاصله ی کمی از جمیرا واک، جزیره معروف پالم قرار دارد، جزیره ی مصنوعی و ساخت انسان که مخصوصا زیبایی منظره ی آن وقتی در آسمان دبی باشید و از بالا به آن نگاه کنید چندین برابر می شود. در بالای جزیره، معروف ترین هتل امارت یعنی آتلانتیس قرار گرفته است و آنقدر زیباست که این تصور را بوجود می آورد که از کتاب های داستان به بیرون آمده است. اگر بخواهید در جایی لوکس و رویایی اقامت داشته باشید و اقامت تان انقدر خیالی باشد که برای همیشه در ذهنتان بماند، آتلانتیس بهترین انتخاب است. البته هزینه اقامت در این هتل اصلا ارزان نیست. آتلانتیس همچنین بهترین پارک آبی امارات و بدون اغراق یکی از بهترین پارکهای آبی دنیا را دارد.

مدینه جمیرا دبی

در مدینه جمیرا ناهار بخورید

اگر طبق برنامه پیش رفته باشید احتمالا الان وقت ناهار است و برای صرف نهار پیشنهاد می کنیم سری به مدینه جمیرا بزنید. شکل و شمایل این منطقه کمی سنتی تر است چون مدینه جمیرا نشان دهنده ی دهکده کوچک عربی است و وقتی به آن وارد می شوید حس دبی قدیمی را قبل از اینکه به چیزی که امروز هست تبدیل باشد، پیدا می کنید. در این منطقه، فروشگاه های معتبر، رستوران های فوق العاده، هتل ها و مراکز تفریحی زیادی را می توانید پیدا کنید.
اگر دوست دارید سوغاتی های عالی آنجا را بخرید حتما از مغازه های سنتی مدینه جمیرا دیدن کنید.

برج العرب دبی

در برج العرب سلفی بگیرید

تا چند سالی برج العرب، نمادی ترین ساختمان دبی بود. سومین هتل بلند دنیا هنوز هم ابهت خود را حفظ کرده است و این برج یکی از لوکس ترین مکان هایی است که هر انسانی می تواند در آن اقامت داشته باشد. این برج دقیقا در نزدیکی برج العرب قرار دارد و بازدیدی از این برج مطمئنا یکی از تجربه هایی است که هر فردی باید در طول گردشگری دبی داشته باشد…

برج خلیفه دبی

در برج خلیفه در بالای دنیا بایستید

برج خلیفه بلندترین ساختمانی است که تا حالا دنیا به خودش دیده است، این برج با ۸۲۸ متر ارتفاع آسمانخراشی است که به هر نقطه ای از دبی چشم انداز زیبایی دارد. افرادی که بخواهند به این برج بروند باید از قبل رزرو کنند. بهترین زمانی که می توانید به خلیفه بروید در نزدیکی غروب آفتاب و نزدیک ساعت ۶ بعدازظهر است که با یکی از بهترین چشم اندازهای دبی روبرو می شوید و برای خرید بلیط هم باید از چند هفته قبل، اقدام کنید.

منبع: gotravelyourway.com

همراهی با ۵ جاذبه کوش آداس
همراهی با ۵ جاذبه کوش آداس
مالزی و جاذبه های گردشگری در استان ملاکا
مالزی و جاذبه های گردشگری در استان ملاکا
کاخ میسور، محبوب ترین کاخ در هند بعد از تاج محل
کاخ میسور، محبوب ترین کاخ در هند بعد از تاج محل
ساحل منلی جایی برای فراموش کردن دغدغه ها در سیدنی
ساحل منلی جایی برای فراموش کردن دغدغه ها در سیدنی