بلیط هواپیما

در مسکو چه کار کنیم ؟

گردشی در شهر مسکو

نام مسکو، مترادف با کرملین و ولادیمیر پوتین استفاده می شود، با این حال، بیشتر از یک شهر سیاسی بوده و دارای امکانات زیادی برای ارائه به بازدید کنندگان می باشد.قلب تپنده روسیه، مرکز تجاری جهانی است، کلان شهر بین المللی با ۱۰۰۰ سال سابقه و بیش از ۱۰ میلیون نفر جمعیت که دارای برخی از بهترین هتل ها در جهان، ساختمان های نمادین، مکان های فرهنگی غنی، و رستوران های خوب می باشد، به طوری که اگر فقط با وسایل حمل و نقل از آن عبور می کنید، و یا یک روز را در اوقات فراغت بین جلسات کسب و کار، در آن سپری می کنید، مطمئن باشید که مؤثرترین شهر پایتخت بین لندن و پکن است.بر خلاف شهر خواهر آن سنت پترزبورگ، ونیز شمالی، تعداد کمی از بازدید کننده خارجی، درباره آمدن به مسکو، فکر می کنند. خاطرات جنگ سرد شهرستان خاکستری، هنوز مورد تردید هستند، اما در سال ۲۰۱۷ نتوانستند بیشتر از واقعیت باشند. امروزه زمان غرق کردن خود در هر چیزی است که مسکو ارائه کرده است.  با الی گشت همراه باشید

کطالب مرتبط:
تاکسی گرفتن در مسکو
۳ موزه مسکو که حتما باید از آن ها بازدید کنید

باید بماند

در مسکو، موقعیت یابی، همه چیز است و شما نمی توانید کاری بهتر از ماندن در ریتز کارلتون مسکو انجام دهید، همراه با پرتاب یک سنگ به دور از میدان سرخ. هتل تاریخی که دکور آن، ازانحطاط امپراطوری روسیه الهام گرفته است، شما مانند یک تزار در این کاخ زندگی خواهید کرد. اتاق های ممتاز مهمان از £ ۲۲۵ در تعطیلات آخر هفته، شروع می شود، و اگر خود را به ناهار خوری خوبی در رستوران ها Novikov ، استراحت در آبگرم، و یا غوطه ورشدن در چشم اندازهای خیره کننده میدان سرخ از پشت بام O2 سالن دعوت می کنید، دیگر نمی خواهید این شهر را ترک کنید.

ریتز کارلتون

باید دیدن کنید

کرملین، قلعه نظامی مسکو است و محور فرهنگی شهرستان و به عنوان یک نهاد سیاسی تلقی می شود. داخل محوطه وسیع، سه کلیسای اعظم را خواهید یافت، کاخ ایلخانی، کلیسا و برج ناقوس ایوان بزرگ ، و در کنار این ساختمان ها، مقدس ترین اماکن ارتدوکس روسی را پیدا می کنید ــ واتیکان مسکو، اگر علاقه ای داشته باشید. نقاشی های دیواری مذهبی نفیسی دیوار را تزئین می کنند، بخوری خوشبو در هوا جریان دارد و ممکن است هر از گاهی صدای مناجات مذهبی را بشنوید. در اینجا، اتاق زره با مجموعه ای فوق العاده از نشانهای دولتی، طلا و نقره و جواهرات وجود دارد. آماده باشید تا مجذوب ساخت و ثروت و انواعی از آثار باستانی والا باشید.

کرملین

باید دیده شوند

کارخانه قدیمی شکلات رِد اکتبر، منطقه صنعتی تغییر یافته در جزیره ای در رودخانه Moskva، جالبترین مکان برای دیدن است. نوپرستان در حال کار در دیجیتال اکتبر، یکی از موفق ترین راه اندازی های شهر است و می توانید برای نمایشگاه هنر معاصر در گالری رِد اکتبر یا مرکز لومیر برادِرز برای عکاسی، به آنها ملحق شوید. بار شراب خوب در مؤسسه استرلکا مجاور، فضای خلاق میزبان سخنرانی ها، کنفرانس ها و نمایش فیلم، وجود دارد و یا می توانید به آشپزخانه شهری برای نوشیدنی و وعده غذایی مختصر، مراجعه کنید.

باید خرید کنید

کاترین دوم، معمار ایتالیایی Giacomo Quarenghi را مأمور ساخت مرکز تجاری نئوکلاسیک پس از آتش سوزی ۱۸۱۲ در مسکو نمود. امروزه مجتمع، فروشگاه GUM است، و باید تا حد زیادی قدردان سقف فلزی و شیشه ای جالب توجه باشید. نمایشگرهای اغذیه فروشی، فورتنام و میسون را با شرم بکار می گیرند و انتخاب کفش و کیف دستی هیجان زیادی را به همراه دارد.

باید غذا بخورید

رادیسون رویال دارای یک ناوگان قایق یخ شکن است و هر شب می توانید برای سفر دریایی همراه با شام شناور روی رودخانه Moskva، برنامه ریزی کنید. منوی لذیذ شامل بشقاب بزرگ غذاهای دریایی تازه است و ماهیان خاویاری دودی، بدون شک، از لحاظ آشپزی، حائز اهمیت هستند.

برای خوراک روسی قابل اعتماد، آماده شده  که با مواد ارگانیک فصلی از مزارع محلی، به LavkaLavka بروید. به آن بعنوان پاسخ مسکو به رودخانه کاتیج فکر کنید. خوراک مورد علاقه ما در منو، چغندر پخته شده با قارچ است، اگرچه سینه اردک با آلو خورشتی، عسل و زنجبیل نیز برای جوانه های چشایی، مورد توجه هستند.

باید منظره را مشاهده کنید

برج Ostankino تلویزیونی با ارتفاع ۵۴۰ متر، بلندترین ساختمان پابرجا در جهان تا زمان اتمام برج CN در ۱۹۷۶ بود که به مناسبت پنجاهمین سالگرد انقلاب اکتبر ساخته شد، این ساختار نمادین، شاهکار مهندسی شوروی و به طور غیر منتظره ای زیبا است، زمانی که در چندین رنگ در شب نمایان می شود. قسمت نظاره، روزانه تا ساعت ۲۱٫۰۰ باز است و در یک روز روشن، می توانید سراسر شهرستان را در هر جهت ببینید.

باید تماشا کرد

هیچ کس نباید بدون توجه به اجرا در تئاتر بولشوی به مسکو بیاید، حتی اگر باله و اپرا مورد علاقه شما نباشند. در گیشه فروش بلیط حضور یابید، هنوز هم می توانید بلیط را کمتر از ۳£ خرید کنید. اجراهای اصلی مانند دریاچه قو و Cosi Fan Tutte معمولا در تئاتر اصلی روی صحنه می روند، اما می توانید آثار و تمرینات معاصر در مرحله جدید را در درب کناری تئاتر مشاهده کنید.

تئاتر بولشوی
آذربایجان و جاذبه هایی دیدنی که نباید از دست داد
آذربایجان و جاذبه هایی دیدنی که نباید از دست داد
شهری که با چیدمانی زیبا، بر روی گودالی بنا شد
شهری که با چیدمانی زیبا، بر روی گودالی بنا شد
چیزهای جالبی که از زبان چینی نمی دانید
چیزهای جالبی که از زبان چینی نمی دانید
از گشت و گذار در آفریقای جنوبی لذت ببرید
از گشت و گذار در آفریقای جنوبی لذت ببرید