در کجای بانکوک غذاهای ارزان و خوشمزه بخوریم؟

۵ رستوران ارزان بانکوک

بانکوک یکی از عالی ترین شهرها در جهان برای کسانی است که عاشق غذاهای خوشمزه و ارزان قیمت هستند. می خواهیم رستوران های ارزان بانکوک را به شما معرفی کنیم، در بعضی از این رستوران ها بهترین پدتای های شهر سرو می شود و در بعضی از آن ها هم فقط می توانید غذاهای گیاهی پیدا کنید، در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

کاری بانکوک

رستوران نای او (Nai Oo)

مطالب مرتبط:
رستوران بانکر در بانکوک
سفری خانوادگی به بانکوک

«خائو گائنگ» کلمه ی تایلندی است که به رستوران هایی اشاره می کند که در آن ها انواع کاری های تایلندی با برنج سرو می شود. در رستوران «نای او» هر نوع کاری تایلندی که تصور کنید را می توانید امتحان کنید، هم کاری سبز و هم کاری پنانگ از کاری های خوشمزه این رستوران هستند. در این رستوران برای هر کاسه غذا، حدود ۰٫۷۵ پوند باید هزینه کنید. این رستوران از دوشنبه تا جمعه از ۶ صبح تا ۶:۳۰ شب و روزهای شنبه از ۶:۳۰ صبح تا ۲ عصر باز است، در روزهای یکشنبه هم تعطیل می باشد.

رستوران لاب اودون (Laab Udon)  

در منوی این رستوران می توانید هر نوع سالاد ایسانی را پیدا کنید. اما یکی از غذاهایی که حتما باید آن را امتحان کنید «پلا پاوو» می باشد؛ این غذا ماهی ای کبابی است که روی آن کاملا با نمک آغشته شده است. پوشش نمک باعث می شود داخل ماهی آبدار و خوش عطر باقی بماند، این غذا را معمولا با سس فلفل و سیر سرو می کنند. اگر همراه دوستان خود به رستوران می روید می توانید نوع درسته آن را با قیمت ۴٫۸۰ پوند سفارش دهید و آن را با دوستان خود تقسیم کنید. این رستوران هر روز از ساعت ۴ عصر تا ۱ نیمه شب باز است.

رستوران لاب اودون

چاملانگ آسوک (Chamlong Asoke)

یکی از بزرگ ترین مکان های تایلند که می توانید در آنجا غذاهای گیاهی تایلندی را امتحان کنید رستوران چاملانگ آسوک آست. این محل، فودکورتی است که فقط در آن غذاهای گیاهی سرو می شود. در این مکان می توانید از برنج و کاری گرفته تا انواع سالاد های مختلف را با قیمتی بین ۰٫۴ تا ۱ پوند سفارش دهید. این محل از سه شنبه تا جمعه هر روز از ساعت ۶ صبح تا ۲ عصر و شنبه و یک شنبه از ۶ صبح تا ۳ عصر باز است.

رستوران کایتون پراتونام (Kaiton pratunam )

پراتونام، بزرگ ترین منطقه خرید خیابانی در بانکوک است و رستوران کایتون در گوشه ای از این بازار قرار دارد. پایتون، به خصوص در هنگام ظهر خیلی شلوغ می شود و افراد زیادی به این رستوران می روند تا برنج و مرغ تایلندی بخورند. در اینجا یک بشقاب برنج خوش عطر که بر روی آن تکه ای مرغ آب پز قرار گرفته به شما داده می شود. این رستوران هر روز از ساعت ۵:۳۰ صبح تا ۳:۳۰ عصر و ۵ عصر تا ۳ صبح باز است.

رستوران کایتون پراتونام

رستوران لوکشین تانگ چای (Lookshin Tongchai)

یکی از غذاهای محبوب خیابانی در بانکوک، کوفته قلقلی کبابی است. این رستوران در گوشه ای از خیابان سای رامبوتری قرار دارد، در اینجا کوفته ها را با دست گرد و بر روی زغال داغ کباب می کنند. این غذا با سس شیرین و تند سرو می شود و قیمت هر سیخ آن فقط ۰٫۱۵ پوند است. این محل از سه شنبه تا یکشنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر باز است و روزهای دوشنبه تعطیل می باشد.

منبع: hostelworld.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code