در کمترین زمان، محتوای دلخواهتان را پیدا کنید!

از وب‌سایت Buzzsumo چقدر می دانید؟

کسب و کار‌های کوچک و بزرگ در سال‌های جدید تمرکز زیادی بر بحث بازاریابی محتوایی دارند تا بتوانند با ارائه مطالب مفید و غنی بسیار، کاربران و کسانی که به کسب و کار آن‌ها علاقه دارند را به خود جذب کنند. اما سوال اصلی اینجا است که چه نوع مطالبی می‌تواند چنین بازخورد خوبی داشته باشد. با معرفی وب‌سایت و آشنایی با یکی از بهترین ابزار‌های بازاریابی محتوا همراه  الی گشت باشید.

مطالب مرتبط:
استراتژی وب سایت شما تا چه اندازه قدرتمند است؟
راه هایی برای ارتقای سئو و ترافیک وب سایتتان
وب سایت تولید محتوا

معمولا شبکه‌های اجتماعی نشان‌دهنده موضوعات داغ روز یا هفته هستند و بسیاری از کاربران سعی می‌کنند تا بهترین مقالات و مفید‌ترین محتوا‌یی که در وب‌سایت‌های مختلف پیدا می‌کنند را در شبکه‌های اجتماعی مختلف به اشتراک بگذارند.

وب‌سایت Buzzsumo یک ابزار آنلاین قدرتمند برای دانستن موضوعات مفید و در حال جستجو شدن است. این وب‌سایت در واقع محتوای مفید و ضروری درون شبکه‌های اجتماعی مختلف را نشان می‌دهد و برای پیدا کردن موضوعات مختلف به جای جستجو در چند شبکه اجتماعی به شما کمک می‌کند تا در مدت زمان کوتاه‌تری محتوای مناسب و قابل پوشش را پیدا کنید.

وب سایت تولید محتوا

موضوعاتی که قصد دارید در مورد تعداد بازدیدها یا مقاله‌هایی که در سایت‌های اجتماعی در موردش بحث می‌شود را در قسمت جستجوی وب‌سایت بنویسید تا علاوه بر اطلاعاتی که گفته شده، مقاله‌هایی که توسط نویسندگان تاثیر گذار نوشته شده را پیدا کنید و از آن‌ها در وب‌سایت خود استفاده کنید. حتی می‌توانید با تعیین یک هشدار دهنده کلمات، مطالبی که بروز می‌شوند را بدانید از کجا و توسط چه کسی نوشته شده است.

وب‌سایت Buzzsumo به برنامه‌های محتوایی شما کمک می‌کند تا اطلاعات و مطالبی که برای کاربران شما جذاب و مفید است را در اختیار آن‌ها قرار دهید و نتیجه آن قطعا بازگشت خواننده و دریافت اطلاعات بیشتر از وب‌سایت شما است.

به شیوه های موفق مدیریتی نزدیک و نزدیک تر شوید
به شیوه های موفق مدیریتی نزدیک و نزدیک تر شوید
مدیران تازه کار با چه مشکلاتی روبرو خواهند شد؟
مدیران تازه کار با چه مشکلاتی روبرو خواهند شد؟
عامل پیروزی سازمان; انتخاب راهبردهای مناسب
عامل پیروزی سازمان; انتخاب راهبردهای مناسب
عمر و کارآمدی کامپیوترتان را اینگونه بالا ببرید!
عمر و کارآمدی کامپیوترتان را اینگونه بالا ببرید!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code