دستگاه جدیدی که چمدانتان را می بندد

چمدان بستن

وقتی صحبت از مسافرت می شود بستن چمدان می تواند یکی از آزار دهنده ترین کارها باشد. شما مجبورید سعی کنید نا همه لباس ها را طوری تا کنید تا چروک نشود و این زمان زیادی می خواهد.خوشبختانه ماشین جدیدی اختراع شده است تا همه این کارها را برای شما انجام دهد.

Foldimate یک دستگاه اتوماتیک بسته بندی لباس است که تمام لباس های شما را دقیق تا می کند و تنها کاری که شما باید بکنید آن است که لباس هایتان را درون چمدان قرار دهید . برای استفاده از آن باید لباس های خود را در گیره های دستگاه آویزان کنید و آن بقیه کارها را انجام می دهد . علاوه بر تا کردن ، لباس ها را بخار می دهد و عطر خوش بویی هم با آنها می زند ، تا وقتی به مقصد خود می رسید لباس هایتان تازه و خوش بو باشند .

در ویدئویی که توسط شرکت سازنده پخش شده نشان می دهد که Foldimate  چگونه عمل می کند و شرکت می گوید : ” تصور کنید تا  لباس های خود را به دوستی می دهید که برای شما آنها را مرتب می کند.این ماشین جوری طراحی شده که می توانید لباس های خود را از هر دوسمت همزمان آویزان کنید و این عمل پروسه کار را سریع و راحت می سازد . ما اختراعی را ثبت کرده ایم که بالاخره اجازه داشتن یک ماشین جمع و جور و مقرون به صرفه را به همه ما داده است.”

دقت مکانیسم این دستگاه در حال حاضر در حال بهبود است و انتظار می رود تا در سال ۲۰۱۷ آماده فروش شود و قیمت تقریبی آن بین ۷۰۰ تا ۸۵۰ دلار برآورد شده است.

منبع : Travelandleisure

دستگاه تا کردن لباس
در کوالالامپور به این رستوران ها بروید
در کوالالامپور به این رستوران ها بروید
سفرنامه پوکت از زبان الی گشت
سفرنامه پوکت از زبان الی گشت
بهترین مسیرهای قایقرانی در جهان
بهترین مسیرهای قایقرانی در جهان
کدام دیدنی ها و مراکز خرید کوشی آداسی را نباید از دست داد؟
کدام دیدنی ها و مراکز خرید کوشی آداسی را نباید از دست داد؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code