بلیط هواپیما

دیدار از باغ وحش سنگاپور

دیدار از باغ وحش سنگاپور و سفری شبانه

دیدار از حیات وحش هر کشوری و آشنایی با گونه های جانوری آن کشور می تواند برای همه افراد خانواده جذاب باشد. اگر سفر خانوادگی به سنگاپور داشتید پیشنهاد میکنیم به باغ وحش این کشور سری بزنید. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
باغ وحش سنگاپور
بزرگترین باغ وحش های دنیا کدام ها هستند؟
animals in singapore
  • باغ وحش سنگاپور

باغ وحش بزرگ سنگاپور در مساحتی بالغ بر ۲۶ هکتار دارای بیش از ۲ هزار و ۸۰۰ جانور است که در این محل زندگی می کنند. در این باغ وحش مناطق مختلفی به صورت طبیعت بخش های مختلف جهان بازسازی شده اند که از آن میان می توان به بخش آفریقای وحشی (Wild Africa)، قلمرو نخستینیان (Primate Kingdom)، باغ خزندگان (Reptile Garden) و … اشاره کرد.

پیشنهاد می کنیم حتما کودکان خود را به جنگل رنگارنگ دنیای کودکان (Rainforest Kidzworld) ببرید تا فرصت سوار شدن به اسب های کوچک و تجربه تفریحاتی متنوع را داشته باشند. در این محل تفریحات آبی و امکان داشتن تماس با برخی از حیوانات بی خطر برای کودکان وجود دارد.

  • سفر اکتشافی شبانه (Safari)

دیدار از دنیای حیوانات در شب

برای انجام این برنامه هیجان انگیز باید به منطقه مجاور باغ وحش رفته و با خودروهای مخصوص وارد قلمرو زندگی جانورانی شوید که در طول شب فعالیت می کنند. این برنامه در سطح دنیا منحصر به فرد بوده و مشابه آن در جای دیگری وجود ندارد. در این سفر شما به مدت ۳۵ دقیقه در پارکی که دارای هفت شاخصه جغرافیائی مجزا مانند دامنه های هیمالیا، شبه قاره هند و … است رفته و برخی جانوران مانند فیل آسیایی که در معرض انقراض قرار دارد و یا گربه سانان بزرگی مانند ببر مالایی را از نزدیک و در محیط آزاد تماشا می کنید.

در برنامه ارائه شده برای این سفر سه روزه در حد توان، جاذبه ها و دیدنی های سنگاپور گنجانده شده و اکنون شما می توانید به همراه خانواده خود سوار هواپیما شده و به سلامت از سنگاپور خارج شوید.

رود گنگ هند؛ مقدس یا مرگ آور!؟
رود گنگ هند؛ مقدس یا مرگ آور!؟
شهر شکی در کشور آذربایجان، شاهراه جاده‌ ابریشم
شهر شکی در کشور آذربایجان، شاهراه جاده‌ ابریشم
پدیده ظهور سه خورشید در آسمان چیست؟
پدیده ظهور سه خورشید در آسمان چیست؟
راز شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون!
راز شهر پنهان شده در اعماق جنگل های آمازون!