بلیط هواپیما

دنیایی از هیجان در شهربازی دیو استرو سن پترزبورگ

شهربازی دیو استرو

اگر هوای سفر به روسیه شما را به سن پترزبورگ کشاند ممکن است بعد از گشت و گذار در کلیساها و موزه های این شهر تاریخی دلتان تفریحی متفاوت و هیجان انگیز بخواهد اینجاست که می توانید به جزیره کرستوسکی بروید و شادی و شور وصف نشدنی را در شهربازی دیو استرو تجربه کنید. شهربازی در نزدیکی ایستگاه مترو کرستوسکی قرار دارد پس برای رفتن به پارک رفت و آمد آسانی دارید. این شهربازی با امکانات خوب خودش دنیایی خاص و منحصربفرد را برای بزرگ ترها و کودکان به وجود آورده است. با الی گشت همراه شوید تا به شهر بازی دیو استرو برویم.

شهر بازی روسیه
مطالب مرتبط:
آیا این حقایق جالب درباره سن پترزبورگ را می دانید؟
پترهوف، قصری تماشایی در سن پترزبورگ

شهر بازی دیو استرو (Divo Ostrov) آنقدر بازی های مدرن و با کیفیت دارد که از نظر تجهزیرات فنی همردیف شهربازی های کشورهای پیشرفته اروپا و امریکاست و بازی های اصلی آن جزو ۱۰ بازی های برتر جهان هستند. چیزی که در این شهربازی بیشتر از همه طرفدار دارد ترن هوایی های پرسرعت آن است که با ارتفاع بلند خود می تواند دنیایی از هیجان را به شما هدیه دهد. اما اگر طاقت این همه هیجان ترن هوایی را ندارید می توانید از بازی های دیگر پارک مثل چرخ فلک بازی و اتومیبل سواری لذت ببرید. می توانید کودکان را به جزیره عجایب ببرید تا در میان وسایل تفریحی متنوع آن روزی رویایی را بگذرانند. بعد از اینکه چند ساعتی سوار وسایل مختلف شدید احتمالا گرسنه می شوید در این پارک می توانید کافه ها و رستوران های زیادی را پیدا کنید و در آن هم غذا و نوشیدنی بخورید و هم مدتی را استراحت کنید و دوباره پرانرژی به سراغ بازی های دیگر شهربازی بروید. در این شهربازی حتی مرکز خرید هم پیدا می شود پس لازم نیست از هتل وسیله اضافه ای با خود ببرید چون هر چه بخواهید را می توانید در این مراکز خرید پیدا کنید.

شهر بازی دیو استرو

در این پارک گاهی به مناسبت های خاص فستیوال های مختلف برگزار می شود فستیوال هایی مثال سوپ سرد، هنر خیابانی و سوسیس خوری که اگر این فستیوال ها همزمان با بازدید شما از این شهربازی بود پیشنهاد می کنیم حتما در این جشن های شاد و سرگرم کننده شرکت کنید. در گوشه ای از پارک دریاچه ای بزرگ قرار دارد که هوای آنجا را بسیار مطبوع کرده است می توانید برای استراحت در اطراف این دریاچه بنشینید. اگرعلاقه به پرندگان زیبا دارید در قسمتی از پارک  پرندگان رنگارنگ و کمیاب وجود دارد که بسیار دیدنی اند. قیمت بلیط هر کدام از بازی های این پارک بین ۳۰ تا ۴۵۰ روبل است البته اگر بخواهید بازی های مختلفی را امتحان کنید می توانید با پرداخت ۱۶۰۰ روبل یک بلیط برای چندین بازی بگیرید.این شهربازی هر روز از ساعت ۱۱ تا نیمه شب باز است البته با توجه به اینکه سن پترزبورگ روزهای برفی زیادی دارد ممکن است با توجه به شرایط آب و هوایی این ساعت ها تغییر کند البته می توانید در روزی که می خواهید به شهربازی بروید به وبسایت این پارک سر بزنید و ساعت دقیق باز شدن آن را چک کنید.

پارک زیبای سم پترزبورگ

منبع: petersburg4u.com

آشنایی با ۸ سوپ خوشمزه و معروف روسی
آشنایی با ۸ سوپ خوشمزه و معروف روسی
معرفی هتل ۴ ستاره ودنسکی در سنت پترزبورگ
معرفی هتل ۴ ستاره ودنسکی در سنت پترزبورگ
عکس برداری از فوران بلندترین آتشفشان آسیا و اروپا+تصویر
عکس برداری از فوران بلندترین آتشفشان آسیا و اروپا+تصویر
معرفی ورزشگاه فیشت در سوچی
معرفی ورزشگاه فیشت در سوچی