دوست داشتنی ترین شهرهای جهان

شهرهای دوست داشتنی جهان

آیا تا به حال کنجکاو شده اید که بدانید شهرهایی دوست داشتنی جهان چه شهرهایی هستند؟ هر سال یک مجله مسافرتی در شهر نیویورک که حدودا ۵ میلیون خواننده دارد یک نظرسنجی در بین خوانندگان خود برگزار می کند تا بداند شهر مورد علاقه آن ها کجاست. مهمان نوازی مردم هر شهر بدون شک یکی از مهمترین فاکتورهایی است که سفر به آن شهر را برای مسافران راحت و لذتبخش می کند. اگرمی خواهید بدانید که این نظرسنجی به کجا رسیده در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:

کپنهاگ، دانمارک

کپنهاگ، پایتخت دانمارک یکی از گران ترین شهرهای اروپاست. این شهر ساختمان هایی با معماری خیره کننده، رستوران های منتخب و مردم مهمان نواز و مهربان دارد.

کپنهاگ

بانکوک، تایلند

تایلند با جمعیتی بیش از ۸ میلیون یکی از پر جمعیت ترین، شلوغ ترین و پربازدید ترین شهرهای جهان است. مردم این شهر قدر گردشگران را می دانند و با آن ها رفتار بسیار خوبی دارند. این شهر به داشتن میراث فرهنگی، معماری های خیره کننده، غذاهای خوشمزه و شب های سرزنده و شاد معروف است.

کیپ تاون، آفریقای جنوبی

کیپ تاون یکی از شهرهایی است که تنوع فرهنگی زیادی دارد و مردمی با فرهنگ های مختلف در آن زندگی می کنند. این شهر با طبیعت آرامش بخش خود یکی از محبوب ترین شهرهای دنیاست. آب و هوای گرم، مردم دوست داشتنی، جاذبه های توریستی فراوان و جذاب از این شهر یک مقصد گردشگری بینظیر در سراسر آفریقا ساخته است.

سیدنی، استرالیا

سیدنی به داشتن زیبایی های طبیعی و جاذبه های فرهنگی متنوع معروف است. مردم این شهر همیشه مهربان و کمک رسان هستند.

سیدنی

ملبورن، استرالیا

ملبورن در زمینه های مختلفی مثل تحصیلات، تفریح، سلامت، گردشگری، ورزش و … همیشه در رتبه های بالا قرار دارد که این ها این شهر را تبدیل به یکی از سرزنده ترین شهرهای دنیا کرده است. به علاوه، مردم این شهر بسیار دوست داشتنی، صمیمی و مهمان نواز هستند.

گالوی، ایرلند

گالوی در غرب ایرلند قرار دارد. این شهر به دلیل طبیعت دوست داشتنی، مردم سرزنده و موسیقی های خاص شهر خود در سرشماری دوشت داشتنی ترین شهر جهان به عنوان اولین شهر شناخته شد. مسافران در این شهر با دوست داشتنی ترین مردم دنیا روبرو می شوند و لحظاتی آرامش بخش را در کنار آن ها می گذرانند.

دوبلین، ایرلند

دوبلین پایتخت ایرلند پرجمعیت ترین شهر این کشور است. این شهر جاذبه ها و بناهای تاریخی زیادی دارد که قدمت آن ها به صدها سال پیش برمی گردد. همه این ویژگی ها به همره مهربانی و مهمان نوازی مردمش دوبلین را تبدیل به سومین شهر دوشت داشتنی جهان کرده است.

دوبلین

کورک، ایرلند

کورک در جنوب ایرلند قرار داد و شهری قرون وسطی ای جذاب است که گفته می شود یکی از مهربان تری مردم دنیا را دارد. اگر تصمیم دارید که از این جواهر ایرلند دیدن کنید مطمئن باشید که مردم این شهر با آغوش باز و قلب مهربان خود به شما خوشامد می گویند.

آوکلند، نیوزلند

پر جمعیت ترین شهر نیوزلند بسیار تمیز، ایمن و دوست داشتنی است. این شهر با مناظر و چشم اندازی باورنکردنی احاطه شده است و حدود ۱٫۵ میلیون مردمی مهربان در آن زندگی می کنند، به نظر می آید حال مردم این شهر همیشه خوب است.

منبع: list25.com

جاهای دیدنی گیلان که باید حتما به آن ها سر بزنید
۱۴ جاذبه ی معروف فاس در مراکش
اسپانیا در یک نگاه + ویدئو
تجربه ی حسی متفاوت با موزه های مجسمه، زیر آب

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code