alexaa

دوش آب گرم همراه، بهترین دوست شما در سفر

جایی که فناوری به کمک انسان می آید

فکر کنید بعد از یک روز طولانی و خسته کننده کاری به خانه می روید، اولین فکری که به ذهنتان می رسد چیست؟ درست حدس زدید، گرفتن یک دوش آب گرم! هیچ چیزی بهتر از یک دوش آب گرم یا حتی آب سرد خستگی را از تنتان به در نمی برد. اما در سفر چطور؟ اگر در وسط یک جنگل باشیم چطور؟ یا حتی بیابان؟ خبر خوب این است که می توانید دوش حمامتان را همراهتان داشته باشید! الی گشت مطلب جالبی را در این زمینه جمع آوری کرده است. به ادامه توجه کنید:

مطالب مرتبط:
چطور گوشیمان را در سفر شارژ کنیم؟
سرانجام کانال های تلگرام

پاکت شاور

وسیله ای به نام Pocket Shower

دوش حمام همراه یا همان Pocket Shower، دوش سیاری است که می توانید آن را هر کجا که بروید به راحتی حمل کنید و همراهتان داشته باشید تا هر جایی که باشید بتوانید از آن استفاده کنید. پاکت شاور دوشی شبیه کسیه با پارچه ی ضدآب است.

دوش همراه | پاکت شاور

چطور از پاکت شاور در سفر استفاده کنیم؟

کافی است در این دوش همراه به اندازه ی ۱۰ لیتر آب بریزید و بعد از آن دهانه کیسه را ببندید، بعد از این تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیسه را با سیمی که همراه خود دوش است آویزان کنید و آبفشان همراهش را در زیر کیسه قرار دهید. حالا می توانید از دوش آب سردتان! لذت ببرید. دقت کنید اگر در سفر باشید و بخواهید دوش آب گرم بگیرید یا باید آب گرم داخل کیسه بریزید و یا اینکه زیر نور خورشید کیسه را آویزان کنید تا گرمای خورشید را جذب کند.

چرا پاکت شاور؟

جواب مشخص است، پاکت شاور می تواند در زمان و مکانی که نیاز به دوش گرفتن دارید و امکاناتش را ندارید، به راحتی در هر جایی که باشید نیازتان را برطرف کند. علاوه بر این، این دوش وزن خیلی کمی و تقریبا فقط ۱۱۰ گرم وزن دارد و به همین دلیل یک گزینه عالی است که حمل آن آسان است. به راحتی آن را در هر جایی که بخواهید جا می دهید و ظرف ۸ دقیقه دوش می گیرید. یکی دیگر از جاهایی که تکنولوژی به کمک سلامت انسان آمده است، بطری آبی به نام دات است.

بطری آب دات

دات چیست؟

دات نام بطری ای است که روی آن نشانگری وجود دارد که میزان آبی که در طول روز می نوشید را به شما می گوید و یک وسیله عالی برای همه ی افرادی است که به سلامت خود اهمیت می دهند.

دات چطور کار می کند؟ شما بطری را پر از آب می کنید و بعد در آن را می بندید، برای مثال بار اولی که آب داخل بطری را بنوشید، بعد از بستن در آن ، نقطه ای روی در آن ظاهر می شد. این نقطه ها بعد از هر بار پر کردن بطری معلوم می شوند و به این معنا هستند که شما یک بطری آب را نوشیده اید. هر بطری دات ظرفیت نگهداری ۶۰۰ میلی لیتر آب دارد و به طور کلی می تواند تا ۴ نقطه را نشان دهد. جالب است بدانید این بطری اصلا گران نیست و قیمتی در حدود ۴۰ هزار تومان دارد. بطری دات ظاهر زیبایی دارد و در سفر خیلی به کار می آید و به راحتی قابل حمل است.

منبع: campmor.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد