رامایانا، هیجان‌انگیزترین پارک آبی پاتایا

رامایانا پارک

معرفی پارک آبی رامایانا در پاتایا

جدیدترین و هیجان‌انگیزترین پارک آبی پاتایا رامایانا است که در ساحل جامتین قرار دارد، هدف از افتتاح آن تبدیل شدن به بزرگترین پارک آبی جنوب شرقی آسیاست، بنابراین همچنان در حال عریض و گسترده کردن آن هستند. این پارک در فضایی به مساحت ۱۶۰۰۰۰ متر مربع واقع شده است که مدرن‌ترین وسایل بازی با آخرین استانداردهای جهانی در آن تعبیه شده است. پارک رامایانا دارای یک مجموعه آبی زیبا، مکانی برای استراحت و یک رستوران بین‌المللی است. با الی گشت همراه باشید تا بیشتر از پارک آبی رامایانا بدانیم.

مطالب مرتبط:
جاذبه های گردشگری پاتایا 
گذری بر شهر زیبای پاتایا 
پارک آبی رامایانا در پاتایا

پارک رامایانا شامل امکانات زیر است:

۱٫ استخری با دو موج جداگانه

پارک آبی رامایانا دارای دو استخر موج جداگانه است که یکی به شما تجربه استفاده از استخری را می‌دهد که به آن استخر نوسان می‌گویند و در آن موج‌های آرامی به‌وجود می‌آید و در طرف دیگر، امواج اقیانوس را می‌توانید با یک لذت خاص تجربه کنید.

۲٫ رودخانه تنیل

رودخانه تنیل برای رفع خستگی و بازیابی انرژی مجدد طراحی شده است. روی تیوپ‌های مخصوصی سوار شده و به استراحت بپردازید و دور مجموعه را توسط جریان آب در این رودخانه بگردید و از تماشای مناظر لذت ببرید.

۳٫ موج سواری

به شما اجازه سوار بر امواج را می‌دهد تا خود را روی اموج رها کرده و از این تفریح بی نظیر نهایت لذت را ببرید. این جاذبه که نیاز به مهارت خاصی در این زمینه دارد، بسیار مورد توجه گردشگران است.

۴٫ گرداب

این سرسره جدید به بازدید‌کنندگان این امکان را می‌دهد که ۳ یا ۴ نفر سوار بر تیوپ‌های مخصوصی شده و خود را در سراسر این سرسره گرداب رها کرده و لذت ببرند.

۵٫ قایق سواری خانوادگی

این قایق‌سواری از بلندترین برج این مجموعه همراه با دوستان و همراهان انجام می‌گیرد و مانند باقی تفریحات بسیار هیجان‌انگیز است. در این قایق سواری مثل گرداب هر ۳ یا ۴ نفر سوار یک تیوپ مخصوص شده و به پایین سر می‌خورند.

۶٫ دوئل بمب‌های استاد

یکی از هیجان‌انگیزترین سرسرهای این مجموعه است، که شما رو به یاد ترن هوایی Roller coaster می‌اندازد. دوئل بمب‌های استاد برنده جایزه Waterslides شده است.

۷٫ بومرنگ

این وسیله یکی از هیجان انگیزترین وسایل پارک رامایانا است. به گونه‌ای شما از ارتفاع ۱۰ متری با شیب بیش از ۶۰ درجه (دو نفره) در یک سرسره به شکل بومرنگ به پایین سر می‌خورید که۱۰ الی ۱۵ ثانیه هیجان‌انگیز خواهید داشت.

۸٫ تیوپ‌سواری درون لوله

شما می‌توانید با سوار شدن روی تیوپ‌های مخصوص ۲ نفره و سر خوردن درون لوله‌هایی که در بعضی مواقع تا زاویه ۱۸۰ درجه و گاهی ۳۶۰ درجه پیچش دارد با سرخوردن به اوج هیجان برسید.

۹٫ مسابقه

می‌توانید با همراهانتان در سرسرهایی که در جوار یکدیگر قرار دارد و به یک شکل هستند، مسابقه داده و از هیجان ایجاد شده نهایت لذت را ببرید.

۱۰٫ اکوالوپ

اکوالوپ یکی دیگر از هیجان‌انگیزترین سرسره‌های این پارک است، اما با این تفاوت که درون سرسرهای رو بسته، می‌توانید در اوج هیجان از موزیکی که درون سرسره پخش می‌شود، لذت ببرید.

۱۱٫ سقوط آزاد

سقوط آزاد از ارتفاع ۱۸ متری می‌تواند آدرنالین خونتان را افزایش داده و  از هیجان حاصله تمامی لذت را ببرید.

۱۲٫ قلعه باران

در بالای قلعه باران یک سطل بزرگ آب قرار داده شده که هر ۲ دقیقه به آرامی بر سر شما میریزد. البته این قلعه به خودی خود به مانند یک قلعه با کلی سرسره است.

نوشیدنی های دلچسب تایلند
۱۰ مورد از رمانتیک ترین مکان ها در تایلند
بهترین مسیرهای طبیعت گردی در تایلند
معرفی هتل آنداکیرا پوکت | ۴ ستاره

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code