راه رفتن روی بلندترین پل معلق دنیا جرات می خواهد!

در اینجا می خواهیم را جع به یکی از توریستی ترین شهرهای روسیه صحبت کنیم : سوچی. حتما با شنیدن اسم سوچی یاد بازیهای المپیک افتادید. درست است، این شهر در سال ۲۰۱۴ میزبان بازیهای زمستانی المپیک بود و جالب است بدانید پر هزینه ترین بازیهای المپیک در طول تاریخ در این شهر انجام شد. اما این موضوع مربوط به ۲ سال پیش است و وقت آن رسیده که این شهر خوش آب و هوا را با یکی دیگر از معروفترین جاذبه هایش در جهان که یکی از دوست داشتنی های طرفداران ترشح آدرنالین هم است بشناسید: بلندترین پل معلق دنیا! با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
بهترین هتل های سوچی کدام ها هستند؟
سوچی در یک نگاه+تصاویر

منظره ی زیبایی از سوچی

مختصری از سوچی

سوچی یکی از بهترین، زیباترین و خوش آب و هواترین شهرهای گردشگری روسیه است که تقریبا از سال ۲۰۱۴ و بعد از بازیهای المپیک بود که نام آن بیشتر از قبل روی زبانها افتاد. به سوچی ساحل روسیه هم می گویند و این شهر طولانی ترین نوار ساحلی اروپا را دارد. سوچی در واقع در جنوب روسیه و در شمال شرقی دریای سیاه است و موقعیت عالی آن در مجاروت دریا و دامنه های قفقاز باعث شده تا هم نعمت دریا را داشته باشد و هم کوهستان، به عبارت دیگر هم ساحل دوستان و طرفداران ساحل و دریا می توانند به سوچی سفر کنند و هم اسکی بازها و طرفداران ورزش های زمستانی.

پل معلق اسکای پارک سوچی

معرفی پل اسکای پارک

محکم بایستید! داریم درباره ی یکی از بلندترین و ترسناکترین پل های معلق جهان یعنی پل اسکای پارک صحبت می کنیم! پلی که در ارتفاع ۶۵۰ فوتی زمین قرار دارد…
اسکای پارک بلندترین پل معلق دنیاست که در سال ۲۰۱۴ در سوچی موازی با برنامه میزبانی بازیهای المپیک ساخته شد، طول این پل ۱۸۰۰ فوت و ارتفاع آن همانطور که گفته شد ۶۵۰ فوت است و منظره ی فوق العاده نفس گیری از کوه ها و رودخانه ای که در پایین پل است را بدست می دهد. فقط راه رفتن بر روی این پل کافیست تا اعصاب افرادی که از ارتفاع می ترسند کامل بر هم بخورد. بازدید کننده ها موقع عبور از روی پل دو طرف میله ها را محکم می گیرند تا مطمئن باشند امنیت دارند، بالاخره راه رفتن روی پلی معلق آن هم به طول ۱۸۰۰ فوت ترس های خاص خودش را هم دارد!
اگر فرصت سفر به کشور روسیه و شهر سوچی را داشتید، حتما اسکای پارک را امتحان کنید. علاوه بر اینکه مقدار زیادی هیجان را وارد بدنتان می کنید، می توانید عکس های بسیار خاصی را هم در بالای پل با چشم انداز زیبایی که به اطراف دارد بیندازید.
ساخته شدن این پل حدود ۲ سال زمان برد و در ساخت آن از ۷۴۰ تن آهن و ۲۰۰۰ مکعب بتونی استفاده شد و می تواند در مقابل زلزله هایی تا ۹ ریشتر هم مقاومت کند.

بانجی جامپینگ اسکای پارک

از روی پل به پایین ببرید!

یکی از جذاب ترین بخش های این پل که هیجان آن را حتی چندین برابر بیشتر می کند، پرش بانجی جامپینگ از روی آن است. ۳ نقطه برای پرش از روی این پل وجود دارد که نقاط امن هستند و پرش از روی پل از هر نقطه ی دیگری به جز این ۳ تا اصلا توصیه نمی شود. جالب است بدانید این پل را خالق ورزش بانجی جامپینگ طراحی کرده است.

منبع: dailymail.co.uk

جادوی سفر با خط آهن در اروپا
شکم‌گردی خوشمزه در روسیه
معرفی شهر زیبای آتن در یونان
به این شهرهای کمتر شناخته شده، چشم بسته سفر کنید

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code