باورتان می شود اینجا ترسناکترین رستوران جهان است؟!

رستوران ترسناک بلژیک

گردشگران زیادی هستند که عاشق جاهای ترسناک و تسخیر شده اند و دوست دارند به این مکان ها بروند و هیجان و ترس را تجربه کنند. برای همین سال ها پیش در شهر تورنو در بلژیک دو نفر تصمیم گرفتند که رستورانی را افتتاح کنند که با طراحی داخلی وحشتناک و منوی عجیب غریبش مشتریان را بترساند! این رستوران خیلی زود به رستورانی معروف تبدیل شده و بیشتر گردشگران دلشان می خواست در آن غذا بخورند و فضای داخلی وحشتناکش را از نزدیک ببینند. برای آشنایی با ترسناک ترین رستوران دنیا در ادامه الی گشت را همراهی کنید.

رستوران ترسناک
مطالب مرتبط:
۸ دلیلی که شما را عاشق گنت بلژیک می کند
راهنمای سفر به بلژیک

رستوران در اکتبر سال ۱۹۹۷ افتتاح شد و خیلی ها به آن «خانه هزار ارواح» می گفتند چون طوری دکوراسیون شده بود تا مشتریان کاملا ترس از کاخ های تسخیر شده را در آن حس کنند. بعد از افتتاح رستوران، دکوراسیون داخلی ترسناک، صدای عجیب درها، دودی که از سقف بلند می شد و نقاشی های متحرک، حسابی مشتریان را شوکه کرده بود. هنوز مدت زمان زیادی از باز شدن رستوران نگذشته بود که به قدری معروف شد که افراد زیادی دوست داشتند غذا خوردن در این جهنم را تجربه کنند و درگیر اتفاق های عجیب و غریبی شوند که در این رستوران می افتد .

دکوراسیون ترسناک رستوران

مشتریان نترس رستوران بعد از اینکه از میان سالن های ترسناک می گذشتند و روی صندلی ها می نشستند با باز کردن منو با غذاهایی مثل شیرینی پای گلی و کرم های طعم داری روبرو می شدند که در کاسه هایی به شکل جمجمه انسان سرو می شدند! اما چیزیکه خوردن این غذاها را ترسناک تر می کرد این بود که پیشخدمتی که لباس ومپایرها و خون آشام ها را پوشیده بود غذا را برای مشتریان می آورد اما مشتری ها به جای این که با دیدن این وضعیت پا به فرار بگذارند با دیدن جو تسخیره شده رستوران کنجکاوی شان بیشتر می شود و حتی مراسم عجیب و ترسناکی که در طبقه بالای رستوران اجرا می شد هم نمی توانست مشتریان را فراری دهد.

فضای داخلی ترسناک رستوران

اما در سال ۲۰۰۸، ۱۱ سال بعد از افتتاح رستوران و درست زمانی که رستوران به شهرت جهانی رسیده بود و کمتر گردشگری پیدا می شد که در بازدید از این شهر به این رستوران نرود ناگهان صاحب رستوران تصمیم گرفت که اینجا را ببندد! خیلی ها از اینکه چرا صاحب رستوران به صورت کاملا ناگهانی یک همچین تصمیمی گرفته متعجب شدند و آن را به ارواح تسخیره شده رستوران ربط دادند!  اما خبر خوب برای ماجراجویان این است که رستوران همچنان دست نخورده باقی مانده تا آن ها که می خواهند ترس و هیجان را تجربه کنند همچنان بتوانند از این رستوران دیدن کنند.

رستوران ترسناک بلژیک

می توانید در قسمت های مختلف این رستوران قدم بزنید و عکس های ترسناک بیندازید. داستان های زیادی درباره ارواح خبیثی که در این رستوران متروک زندگی می کنند وجود دارد و خیلی ها همین ارواح را دلیل اصلی تصمیم صاحب رستوران برای بستن اینجا می دادند اما هنوز هیچ گزارشی درباره اینکه در اینجا روح و ارواح دیده شده وجود ندارد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد