alexaa

رستوران های ایرانی در دبی

برای آنهایی که در دبی به دنبال رستوران ایرانی هستند

دبی یکی از پررفت و آمدترین و پرجمعیت ترین شهرهای امارات با آن همه جاذبه توریستی که دارد هر ساله میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان من جمله کشور عزیزمان ایران می باشد. کشور ایران به واسطه اشتراکات فرهنگی زیادی که با سرزمین عرب ها دارد ساالانه گردشگران زیادی را راهی این شهر می کند. بدیهی است که غذا و رستوران جزء جدانشدنی هر سفر است. به خصوص اینکه در اغلب رستوران های این شهر غذاهای عربی و ایرانی به طور توامان سرو می شود. در این مطلب با الی گشت همراه باشید تا گشتی در برترین رستوران های دبی که غذای ایرانی سرو می کنند بزنیم.

مطالب مرتبط:
راهنمای سفر به دبی
سوغات رنگارنگ شهر دبی

کباب ویژه آل استاد – Al Ustad Special Kabab

سبک منو : غذاهای ایرانی و فارسی

ارزیابی هزینه : ارزان، میانگین یک وعده غذا برای دو نفر ۷۰ درهم حدودا ۶۸ هزار تومان

این رستوران از قدیمی ترین رستوران های سبک ایرانی در دبی محسوب می شود. کباب از غذاهای محبوب و مشهور این رستوران است که در طعم های مختلفی سرو می شود. رستوران آل استاد از ۱۲ ظهر تا ۴ بعدازظهر برای صرف نهار و از ۶:۳۰ یعدازظهر تا ۱ بامداد برای صرف شام در خدمت مشتریان است.

آدرس: آسیا، امارات، دبی، بازار مینا، خیابان آل میوزلا ( Al Musalla )، نزدیک برج آل میوزلا.

کباب ویژه آل استاد | Al Ustad Special Kabab

رستوران آبشار

ارزیابی هزینه: گران قیمت، حدودا ۲۴۰ هزار تومان برای یک وعده غذای دو نفر

در آبشار انواع کباب، آش و خورش های ایرانی در محیطی دنج و آرام و دوست داشتنی سرو می شود. این رستوران از امکاناتی چون آوردن غذا به محل ، امکان نشستن در فضای آزاد، بوفه، اینترنت وای فای رایگان و محیطی خانوادگی برخوردار می باشد. از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱۲ شب می توانید برای دریافت خدمات به این رستوران مراجعه فرمایید.

آدرس: آسیا، امارات، دبی، مرکز هنر اسلامی معراج، رستوران آبشار.

رستوران شایان

ارزیابی قیمت: متوسط، یک غذا برای دو نفر حدودا ۱۷۵ هزار تومان تمام می شود.

در رستوران ایرانی شایان امکان استفاده از رزرو میز، بیرون بر، سالن نهار خوری خصوصی، پارکینگ و صندلی چرخ دار قرار داده شده است. محیط این رستوران برای برگزاری جلسات اداری در گروه های بزرگ و نشستن خانواده به همراه کودکان خردسال مناسب می باشد. دیزاین این رستوران، مدرن و به روز است و فضای تمیز و زیبا و غذاهای آب دار و لذیذ این رستوران را مشهور کرده است. شایان از ساعت ۱۲ ظهر تا ۳ بعدازظهر برای سرو نهار و از ۶:۳۰ بعدازظهر الی ۱۲ شب برای صرف شام باز می باشد.

آدرس : آسیا، امارات، دبی، خیابان بین الخطاب، رستوران شایان.

رستوران شایان

رستوران فارسی

سبک منو: انواع غذای ایرانی

ارزیابی هزینه: متوسط، حدود ۱۴۸ هزار تومان برای دو نفر می شود.

بله! رستوران فارسی در دبی هم شعبه دارد. این رستوران دارای محیطی مناسب برای بزرگسالان و کودکانان می باشد و امکاناتی چون ارسال غذا به محل و نشستن در فضای باز و بسته را در خود دارد. رستوران فارسی از ۱۲ ظهر تا ۱۱:۳۰ شب آماده ارائه ی سرویس به میهمانان می باشد.

آدرس: آسیا، امارات، دبی، برج دریاچه جمیرا، رستوران فارسی.

رستوران شبستان – Shabestan

ارزیابی هزینه: گران قیمت، حدودا ۴۰۰ هزار تومان برای دو نفر

رستوران شبستان دارای سبکی دوستانه و سنتی است. از نکات جالب این رستوران می توان به کباب های میکس خانوادگی اش اشاره کرد که در سینی هایی بزرگ و به صورت یکجا برای تمامی اعضا خانواده سرو می شود. شبستان از ساعت ۷:۳۰ بعدازظهر تا ۱۱:۳۰ شب به مشتریان سرویس می دهد.

آدرس : آسیا، امارات، دبی، بنی یاس، هتل رادیسون بلو، رستوران شبستان.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد