بهترین رستوران های حلال در شانگهای

رستوران های حلال شانگهای

گردشگرانی که در هنگام سفر به نوع غذا در رستوران های مختلف اطمینان نداشته و یا تنها غذاهای حلال و اسلامی را قبول دارند، پیش از سفر خود به هر کشوری به دنبال این نوع از غذاها هستند. کشورهای شرق آسیا با توجه به تفاوت بسیاری که در نحوه تغذیه خود با کشورهای خاورمیانه دارند بنابراین پیدا کردن رستوران های حلال شانگهای یکی از سوالاتی است که ذهن گردشگران این کشور را به خود مشغول خواهد کرد. لازم است بدانید که تعداد زیادی رستوران های حلال در شانگهای وجود داشته که مورد استقبال بسیاری از مسلمانان است. ما نیز قصد داریم تا در این مطلب بهترین رستوران های حلال شانگهای را به شما معرفی کرده تا در هنگام سفر به این کشور بتوانید از غذاهای آن نیز لذت ببرید پس با الی گشت همراه شوید.

رستوران های حلال شانگهای ، بهترین پیشنهاد برای مسلمانان

رستوران یو رن وان | Yu Ren Wan Restaurant

مطالب مرتبط:
«آشنایی با محله تیانزیفانگ» شانگهای، پاتوق نقاشان و هنرمندان
معروف ترین جاذبه های گردشگری شانگهای؛ چین
معرفی ۱۰ مورد از مراکز خرید شانگهای

رستوران یو رن وان، یکی از بهترین رستوران های حلال شانگهای بوده که در سالن خروجی ترمینال یک فرودگاه بین المللی پودونگ شانگهای واقع شده است. رستوران یو رن وان یا رستوران خلیج فیشر در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۰ افتتاح شده و به عنوان اولین رستورانی است که در فرودگاه بین المللی شانگهای غذای حلال برای مسلمانان ارائه می نماید. سبک غذاهای پیشنهاد شده در این رستوران بر اساس سبک غذایی مسلمانان شمال غرب چین است. تمامی گزینه ها و پیشنهاد های غذایی در این رستوران خوش طعم بوده و قیمت آن نیز برای مسلمانان و سایرین قابل قبول می باشد. علاوه بر این رستوران یو رن وان دارای دکوراسیون و محیطی بسیار زیبا می باشد. برای افرادی که پرواز بین المللی داشته و تنها غذاهای حلال را انتخاب می نمایند، این رستوران بهترین پیشنهاد خواهند بود. رستوران یو رن وان از طریق خطوط ۱ تا ۶ فرودگاه قابل دسترسی بوده و از ۱۱ صبح تا ۸ شب آماده ارائه خدمات به مسلمانان می باشد.

رستوران یو رن وان شانگهای

رستوران حلال هانگچانگشین | Hongchangxing Restaurant

رستوران هانگچانگگشین در نزدیکی جاده شرقی نانجینگ واقع شده است. این یکی از بهترین رستوران های حلال شانگهای بوده که در منطقه بند (Bund) و تنها چند قدم دورتر از میدان نانجینگ و میدان مردم قرار قرار گرفته است. این رستوران که در سال ۱۸۹۱ افتتاح شده برای پشقاب داغ گوشت گوسفند خود مشهور می باشد. گوشت گوسفند تازه به همراه برخی دیگر از مواد غذایی در دیگ پخته شده و پیش از خوردن در ظرف سس فرو می رود. کباب شیشلیک و فیله کباب این رستوران نیز پیشنهاد می شود. در این رستوران پیشنهاد و گزینه های متنوعی از جمله گوشت دنده، ماهی نرم و انواعی از گوشت گوسفند وجود داشته که همگی طعمی فوق العاده خواهند داشت. هر کدام از غذاها برای یک نفر بسیار زیاد بوده و حتی نودل نیز در بشقابی بزرگ سرو می شود. نکته جالب اینکه شما می توانید پس از خوردن غذا نظر خود را در مورد این رستوران نوشته و آن ها را میلیون ها مسلمان دیگر به اشتراک بگذارید. اگرچه کشور چین کشوری مسلمان نیست اما مسلمانان بسیاری به اینجا سفر می کنند. این رستوران از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب باز بوده و برای دسترسی به آن می توانید از اتوبوس های شماره ۲۰, ۳۳۰, ۸۰۵, ۴۹, ۱۶۷, ۳۷, ۹۲۱ و در جاده جیجوانگ (Jiujiang) در میانه های زجیانگ پیاده شوید. همچنین می توانید از خطوط ۱، ۲ یا ۸ مترو استفاده کرده و در میدان مردم پیاده شوید.

رستوران حلال هانگچانگشین شانگهای

رستوران حلال هزار و یک شب | A Thousand & One Night Restaurant

رستوران هزار و یک شب که به رستوران ۱۰۰۱ نیز شناخته می شود یکی از بهترین رستوران های حلال شانگهای بوده که علاوه بر لوکس بودن در یکی از بهترین مناطق این شهر نیز واقع شده است. اگرچه که این رستوران به تازگی بازگشایی شده اما ثابت کرده که از جمله محبوب ترین گزینه ها برای پیشنهاد به مسلمانان شانگهای است. با پیشنهاد غذاهای خوش مزه خاورمیانه ای و همچنین فضای صمیمی و خدمات دوستانه این رستوران با هدف ارائه خدمات عالی به مهمانان خود راه اندازی شده است. به دنبال شعبه اول رستوران هزار و یک شب در پکن، شعبه دوم آن در شانگهای راه اندازی شده و غذاهای باکیفیت را در محیطی دلپذیر و با قیمتی معقول برای مسلمانان ارائه می نماید. در اینجا حتی از ظروف معتبر خاورمیانه ای برای سرو غذاها استفاده می شود. رستوران هزار و یک شب از ساعت ۱۱ صبح تا ۲ بامداد آماده ارائه خدمات می باشد.

رستوران حلال هزار و یک شب شانگهای

رستوران یرشاری شینجیانگ استایل | Yershari Xinjiang Style Restaurant

رستوران یرشاری شینجیانگ استایل یکی دیگر از بهترین رستوران های حلال شانگهای بوده که برای اقلیت های مسلمان منطقه روهوی (Xuhui) خدمات غذایی ارائه می کند. این رستوران نه تنها پنجره ای به فرهنگ شینجیانگ است بلکه یک محل خوب برای ترویج معاملات اقتصادی و توسعه با غرب کشور چین می باشد. غذای مدرن این رستوران تلفیقی از طبیعت، سادگی و همامنگی را به نمایش می گذارد. این رستوران گوشت را از گوسفندانی که در چمنزارهای شینجیانگ هستند گرفته و در کنار بادمجان های خانگی، هویج، قارچ، نخود و زیره سبز پیشنهاد غذاهای متنوعی را برای مهمانان خود دارد. علاوه بر این از گوشت گاو باکیفیت و مرغی که در همان روز کشته می شود برای مسلمانان غذا تهیه می کند. عطر و طعم غذاها در این رستوران با ویژگی های مسلمانان چین و خارجی هماهنگ است.

رستوران یرشاری شینجیانگ استایل شانگهای

رستوران مسلمان هویفنگلو | Huifenglou Muslim Restaurant

رستوران هویفنگلو یکی از بهترین رستوران های حلال شانگهای بوده که بیش از صد سال است که به مسلمانان این شهر غذاهای متنوعی را پیشنهاد می کند. این رستوران در شهر سانگهای مشهور بوده و ساختمان آن در سبک معماری سلسله مینگ و چینگ طراحی شده اند. این رستوران با ظرفیت ۲۰۰ مهمان بهترین گزینه های خود شامل برش گوشت گوسفند (Baiqie Yangrou) و بشقابی که به معنای این است که انگشتان خود را نیز خواهید خورد (Sai Xiongzhang) را پیشنهاد می دهد. بهترین تنقلات این رستوران Yinsijuan بوده که نوعی نوار نقره ای رنگ است. نحوه پرداخت نیز به هر دو صورت نقدی و اعتباری امکان پذیر می باشد. پیشنهاد می شود که قبل از بازگشت از سفر خود حتما این رستوران را تجربه کنید. همواره افراد زیادی برای صرف غذا منتظر هستند و ممکن است مدتی برای خالی شدن صندلی منتظر بمانید. شما می توانید از طریق اتوبوس های ۶۶, ۴۳, ۹۵۵, ۷۳۰ و همچنین از طریق متروی خط ۸ و ۹ خود را به یکی از بهترین رستوران های مسلمانان برسانید.

رستوران مسلمان هویفنگلو شانگهای

رستوران مسلمانان شمال غرب | Northwest Muslim Restaurant

رستوران مسلمانان شمال غرب یکی دیگر از بهترین رستوران های حلال شانگهای بوده که غذاهای کلاسیک چینی را به مهمانان خود پیشنهاد می دهد. از جمله بهترین غذاهای این رستوران که به مسلمانان شمال غرب چین پیشنهاد می شود شامل بره سرخ شده با زیره، مرغ سرخ شده تند، دست گوسفند همراه با برنج و بسیاری موارد دیگر می باشد.

داستان شنیدنی رستوران های نصرت + معرفی بهترین شعبات آن
رستورانی در برزیل که از مواد بازیافتی ساخته شده است!
معرفی ۹ مورد از بهترین رستوران های دهلی
رستوران های معروف وین کدام ها هستند؟ (بخش دوم)

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code