رستوران های خوشمزه هند

۴ رستوران معروف هند

هند کشوری بزرگ با ایالت ها، مذهب ها و فرهنگ های مختلفی است که این گستردگی باعث به وجود آمدن تنوع غذایی زیادی در این سرزمین شده است، طعم، مزه و رنگ منحصر بفرد این غذاها هر گردشگری را به سوی رستوران ها و غذاخوری های این کشور می کشاند تا تجربه ای ناب از طعم غذاهای آن داشته باشند، معمولا غذا در هند ارزان است اما در بعضی از رستوران های لوکس خوب مسلما غذا گران است. با الی گشت همراه باشید چون می خواهیم تعدادی از بهترین رستوران های این کشور را به شما معرفی کنیم.

مطالب مرتبط:
اگر گرسنه هستید این غذاهای هندی را نگاه نکنید!
۴ بازار محلی آگرای هند که زمان در آنها یخ زده است

رستوران نیروس

این رستوران با غذاهای لذیذ خود برای بیش از ۶ دهه رستورانی محبوب برای افراد مشهور بوده است. رستوران نیروس  مورد تایید اداره گردشگری است و اگردر کتاب های راهنمای بین المللی و هندی نگاهی بیندازید حتما اسم آن را به عنوان یکی از رستوران های خوب پیدا می کنید. فضای داخلی مجلل و مطبوع این رستوران فضایی باغ گونه دارد و با نقاشی های دیواری هنرمند بین المللی ساتیش گوجرال به اوج زیبایی رسیده است، آینه های رنگی دیوارها و گنبد مرکزی آن فضای رستوران را احساس برانگیز کرده است. اولین رستوران جایپور است که در آن غذاهای چینی به روش دهه ۱۹۶۰ سرو می شود ، رستوران نیروس برای غذا دادن به بیرون رستوران هم سرویس می گیرد و همه نوع کارت اعتباری را قبول می کند، دلیل اصلی محبوبیت این رستوران مهمانواری و غذاهای عالی آن است و در آن غذاهای پر طرفدار بین المللی، چینی، تاندوری و … سرو می شود.

رستوران نیروس هند

رستوران بخارا

بخارا در هتل های مجلل زنجیره ای دهلی هند شعبه دارد و در سال ۱۹۷۷ تاسیس شد، بخارا به معنای تنور داغ است چون این رستوران غذاها و مخصوصا  کباب ها را در تنورهای سنگی مخصوص می پزد و آن ها بدون قاشق و چنگال سرومی شوند. بخارا در سال ۲۰۰۷ از نظر یک مجله انگلیسی بهترین رستوران آسیا و ۳۷ امین رستوران جهان انتخاب شد و از سال ۲۰۰۲ تاکنون همیشه در بین ۵۰ رستوران برتر دنیا بوده است. شخصیت های سیاسی معروف زیادی در این رستوران غذا خوردند و به افتخار آن ها غذاهای جدیدی در منوی این رستوران ایجاد شد. فضای زیبا و مجلل این رستوران در کنار کارمندان خوشرو و مهربان و غذاهای تندوری آن این رستوران را تبدیل به رستورانی محبوب کرده است.

رستوران بخارا هند

رستوران ویلا مایا

رستوران ویلامایا رستورانی ییلاقی است که در تریواندروم هند قرار دارد این رستوران به عنوان دومین رستوران برتر هند و پانزدهمین رستوران آسیا انتخاب شده است. رستوران ویلا میلا راه زیادی را طی کرده تا بتواند بهترین مزه و خدمات را به مشتریان ارائه دهد. ویلا میلا غذاخوری های مجلل و شیک فضای باز و سر پوشیده دارد و برای مراسم و جشن های مختلف هم سفارش غذا می گیرد. غذاهای خوشمزه و خاص این رستوران به همراه محیطی با دکوراسیون خاص و زیبا، فضایی آرامش بخش و رمانتیک را برای گذراندن اوقاتی خوش فراهم کرده است.

رستوران ویلا میلا هند

رستوران اورینت اکسپرس

رستوران اورینت اکسپرس در شهر دهلی قرار دارد، اگر از آن کسانی هستید که رستورانی با فضایی خاص و متفاوت را دوست دارید حتما به این رستوران بیایید چون این رستوران شبیه قطار است و نورپردازی و دکوراسیون زیبای آن واقعا محیط زیبایی ایجاد کرده است و غذاهای هندی و بین مللی آن شما با هر سلیقه ای راضی خواهد کرد.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code