بلیط هواپیما

رستوران های باکیفیت و ارزان قیمت مونیخ

رستوران های مونیخ

رستوران های مونیخ ،این شهر پر جاذبه آلمان، پر از رستوران های زیبا و متنوعی ست که ذائقه های متفاوت هر گردشگری را برآورده می کند. در این شهر از هر ملیتی میتوان رستوران پیدا کرد . غذاهای تمام نقاط دنیا در این شهر پیدا می شود. در نزدیکی جاذبه های مونیخ می توانید حتما چند رستوران خوب پیدا کنید. در این مطلب، الی گشت، چند رستوران ارزان قیمت منتها با کیفیت در شهر مونیخ را به شما معرفی می کند.

رستوران های مونیخ
 • رستوران لیتل لندن

مطالب مرتبط:
هزینه های سفر به مونیخ
دیدن این ۸ جاذبه را در مونیخ از دست ندهید

رستوران لیتل لندن از رستوران های مونیخ، در باواریا و در خیابان ۸۰۳۳۱ مونیخ، با پلاک ۳۱ قرار گرفته است و استیک های بسیار خوشمزه ای را سرو می کند. هتل های بسیاری مانند هتل توربراو مونیخ در نزدیکی آن قرار گرفته است. افرادی که علاقه مند به غذاهای کبابی و استیک هستند می توانند در این رستوران به خواسته خود برسند. فضای آن بسیار بزرگ است و به زیبایی دکور آن، تزئین شده است. اکثر غذاهای انگلیسی را در منوی این رستوران پیدا خواهید کرد. جاذبه هایی مانند موزه ولنتاین و خیابان ماکسیمیلیان استراس در نزدیکی آن قرار دارند.

رستوران لیتل لندن
 • رستوران مولی مالونز

رستوران مولی مالونز در باواریا و در خیابان ۸۱۶۶۷ قرار گرفته است. در نزدیکی آن ماکسیمیلیانیوم، کلیسای سنت لوکاس و سالن فیلارمونیک مونیخ قرار دارد. این رستوران یک رستوران اتریشی است و می توانید بعضی از غذاها و نوشیدنی های اتریشی را در آن پیدا کنید. در روزهای تعطیل مانند شنبه و یکشنبه ها بیشتر از باقی روزها، یعنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ۱ صبح غذا سرو می کند. یک تلویزیون بزرگ هم دارد که برنامه های پخش زنده ورزشی را در آن برای مهمانانش پخش می کند. می توانید در فضای بیرونی آن هم بنشینید.

رستوران مولی مالونز
 • رستوران راتسلر مونچن

رستوران راتسلر مونچن خدماتی عالی به مشتریانش ارائه می دهد و غذاهای بسیار خوشمزه را سرو می کند. این رستوران در باواریا و در خیابان مونیخ ۸۰۳۳۱، مارین پلاتز ۸ قرار دارد و رتبه ۳۴ را در بین رستوران های مونیخ به خود اختصاص داده است. جاذبه هایی مانند کلیسای سنت پیترز، مارین پلاتز و سالن نیو تون در نزدیک آن قرار گرفته است. در بین رستوران های مونیخ، منوی این رستوران به ۱۱ زبان نوشته شده است. بنابراین اگر زبان آلمانی را نمی دانید، نگران سفارش غذا در این رستوران نباشید. می توانید غذاهای باواریایی و محلی مونیخ را در آن سفارش دهید.

رستوران راتسلر مونچن
 • رستوران سرووس هیدی

رستوران سرووس هیدی در باواریا و در خیابان ۸۰۳۳۹ مونیخ، در خیابان لندسبرگر ۷۳ قرار گرفته است. این رستوران غذاهای خوشمزه باواریایی و آلمانی را سرو می کند و از این نظر رتبه ۴ را در بین رستوران های مونیخ دارد. طراحی فضای داخلی آن بسیار صمیمی بوده و حس گرمی را به شما منتقل می کند. جاذبه هایی مانند کلیسای سنت پائول، پلکان بی انتها، سالن تیاتر بلوتنبورگ در نزدیکی آن است.

رستوران مارینهوف
 • رستوران مارینهوف

رستوران مارینهوف جزو رستوران های مونیخ و در باواریای مونیخ، خیابان ۸۰۵۳۸، در گوشه خیابان مارین استر قرار گرفته است و فضای صمیمانه کوچکی دارد. گارسن آن به زبان انگلیسی کاملا مسلط است و می توانید غذاهای آلمانی را در این رستوارن میل کنید. از جاذبه های نزدیک به آن می توان به دروازه اسارتور مونیخ، موزه ولنتاین و خیابان ماکسیمیلیان اشاره کرد.

رستوران سرووس هیدی
 • رستوران نکسوس تاورنا

رستوران نکسوس تاورنا یکی از رستوران های خوب مونیخ است که رتبه ۵ را در بین رستوران های مونیخ دریافت کرده و در باواریا، مونیخ ۸۱۲۴۷، خیابان وردی۳۳ قرار گرفته است. هر کسی که از غذاهایی این رستوران خورده، از مزه آن بسیار تعریف کرده است. خصوصا که محیط دوستان آن و حتی مدیریت مهربانش بسیار به دل شما می نشیند. کاخ نیمفنبورگ مونیخ، قلعه بلوتنبورگ مونیخ و موزه انسان- طبیعت مونیخ در نزدیکی آن قرار دارد. می توانید در این رستوران طبق ذائقه ی خود سفارش غذا دهید.

رستوران نکسوس تاورنا
 • رستوران ساوانا

این رستوران در باواریا، مونیخ ۸۰۳۳۷، خیابان مای ۶۳ قرار گرفته است و با سردر عجیبش شما را به تعجب وا می دارد. چرا که در بالای در ورودی آن یک مجسمه سر فیل عاج دار بزرگ قرار گرفته است. رستوران ساوانا یک رستوران آفریقایی است که غذاهای بسیار دلپذیری را با قیمت مناسب سرو میکند. کارمندان رستوران بسیار دوستانه و صمیمی هستند و به زبان انگلیسی هم صحبت می کنند. ساعات کار این رستوران از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ۱۲ نیمه شب می باشد. این رستوران رتیه ۶ را در بین رستوران های محبوب مونیخ به خود اختصاص داده است.

رستوران ساوانا
 • رستوران تالاسا

این رستوران، از رستوران های مونیخ که در باواریا، مونیخ ۸۱۳۷۷، خیابان کیمبرن ۳ قرار دارد و رتبه ۸ را در بین رستوران های مونیخ گرفته است، می باشد. فضای گرم رستوران با صندلی های حصیری به دل شما می نشیند و می توانید غذاهای خوشمزه اما تهیه شده از مواد غذایی سالم را در آن سفارش دهید. رست.وران تالاسا یک رستوران یونانی است و در منوی آن بیشتر غذاهای یونانی را می بینید. وست پارک نزدیک رستوران تالاسا می باشد.

رستوران تالاسا
 • رستوران لانگ گارین تای

رستوران لانگ گارین تای در باواریا، مونیخ ۸۰۷۹۶، خیابان بلگراد ۴۵ قرار گرفته است. این رستوران، در بین رستوران های مونیخ رتبه ۱۱ را از آن خود کرده است. فضای آن کوچک، اما صمیمی است و کارکنانش قبل از سرو غذا تمام ادویه ها و مزه غذاها را برای شما معرفی می کنند. اگر به دنبال تجربه طعم متفاوت غذاهای تایلندی هستید، این رستوران ارزان قیمت می تواند خواسته شما را برآورده کند. لئوپولد پارک مونیخ، خیابان چوابینگ و بازار الیزابت در نزدیکی آن قرار دارد.

رستوران لانگ گارین تای
 • رستوران نام جیائو ۳۱

این رستوران در باواریا، مونیخ۸۰۳۳۷، خیابان مای ۳۱ قرار گرفته است و غذاهای آسیایی و ویتنامی را سرو می کند. اگر فردی دارای رژیم سبزیجات هستید، حتما در این رستوران غذای مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. قبرستان معروف آلتر سادلیچر فریدهوف و مرکز بازی فاکس این باکس مونیخ در نزدیکی آن واقع شده اند. این رستوران رتبه ۱۲ را در بین رستوران های مونیخ کسب کرده است و فضای سبز دکور آن شما را به اشتها می اندازد. بعد از خستگی روزانه این رستوران خواسته های شما را برآورده می کند، و قیمت غذاها بسیار مناسب تعیین شده اند.

رستوران نام جیائو 31
 • رستوران مینوتک بای گسل

در باواریا، مونیخ ۸۰۳۳۵، خیابان شتزن ۱۱ قرار گرفته و رتبه ۱۴ را در بین رستوران های مونیخ کسب کرده است. غذاهای عالی، تجربه ای خوب، خدمات عالی و فضایی با طراحی دلپذیر، این رستوران را بین توریست ها بسیار محبوب کرده است. منتها بدانید که اگر به صورت ۴ نفره به این رستوران می روید شاید مجبور باشید به همراه باقی افرادی که نمی شناسید بر روی یک میز بنشینید. سیستم تراموای مونیخ، ایستگاه سنترال مونیخ و جاستیزپلاتز (ساختمان کاخ دادگستری) در نزدیکی این رستوران قرار دارد. بنابراین دسترسی به رستوران مینوتک بای گسل بسیار راحت بوده و یکی از دلایل شلوغی آن می تواند این موضوع باشد.

منبع: www.tripadvisor.com

همه چیز در مورد فرودگاه بین المللی مونیخ
همه چیز در مورد فرودگاه بین المللی مونیخ
خوشمزه ترین نان هایی که باید در آلمان امتحان کنید!
خوشمزه ترین نان هایی که باید در آلمان امتحان کنید!
راهنمای سفر به درسدن
راهنمای سفر به درسدن
راهنمای سفر به دوسلدورف در آلمان
راهنمای سفر به دوسلدورف در آلمان

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code