زوجی که از هر روز سفر دور دنیای خود یک ثانیه فیلم گرفتند

سفر به دور دنیا

David Ransom و همسرش کاری را کردند که خیلی از ما آرزوی انجام آن را داریم  : کارشان را ترک کردند و به دور دنیا رفتند و مهم تر از آن یک ویدئو حماسی از سفر ۶ ماهه خود به دور دنیا تهیه کردند .

دیوید می گوید ” من و همسرم به مرحله ای از زندگی رسیده بودیم که مجبور بودیم تصمیم بگیریم که ایا می خواهیم آرام بنشینیم و بچه دار شویم و یا باید کار مهیج تری انجام دهیم. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا مورد دوم را انتخاب کنیم.”

آنها اضافه می کنند که ” در ۳ سال گذشته ای که در آمریکا زندگی می کردیم مقداری پول پس انداز کرده بودیم و تصمیم گرفتیم تا در نهایت این کار را انجام دهیم و به مسافرت برویم . ما شغلمان را در ماه دسامبر رها کردیم و در ماه ژانویه مسافرتمان شروع شد . ما تمام جنوب آسیا ، استرالیا و ژاپن را گشتیم”

ایده اولیه ویدئو بعد از اینکه دیوید یک سخنرانی از Cesar kuriyama  در مورد ضبط ویدئوهای یک ثانیه ای دید شکل گرفت . او می گوید : ” او الهام بخش من بود وبا خودم فک کردم که خیلی جالب خواهد شد اگر همین کار را با سفر خودمان بکنیم . من تنها از تلفن خودم برای ثبت این لحظات استفاده کردم و با گذشت زمان آنها را درکنارهم قرار دادم”

لحظات شامل سوار شدن به هواپیما ، رفتن به کلاس آشپزی ، به صدا در آوردن ظرف های عبادت کنندگان در معبد و بازدید از بعضی معروفترین مکان های دنیا و … است . دیوید می گوید : ” من امیدوارم این ویدئو الهام بخش افراد دیگر شود تا آنها نیز همین کار را بکنند . چه در مورد مسافرت کردن و چه در مورد پیدا کردن لحظات خاص در هر روز.”

در مرتبه بعدی این زوج یک سفر ۳ ماهه به دور آمریکا دارند و ما باید خواشحال باشیم که ویدئو دیگری برایمان تهیه می کنند .

منبع:Travelandleisure

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد