زوجی که از هر روز سفر دور دنیای خود یک ثانیه فیلم گرفتند

زوجی که از هر روز سفر دور دنیای خود یک ثانیه فیلم گرفتند
امتیاز دهید
سفر به دور دنیا

David Ransom و همسرش کاری را کردند که خیلی از ما آرزوی انجام آن را داریم  : کارشان را ترک کردند و به دور دنیا رفتند و مهم تر از آن یک ویدئو حماسی از سفر ۶ ماهه خود به دور دنیا تهیه کردند .

دیوید می گوید ” من و همسرم به مرحله ای از زندگی رسیده بودیم که مجبور بودیم تصمیم بگیریم که ایا می خواهیم آرام بنشینیم و بچه دار شویم و یا باید کار مهیج تری انجام دهیم. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا مورد دوم را انتخاب کنیم.”

آنها اضافه می کنند که ” در ۳ سال گذشته ای که در آمریکا زندگی می کردیم مقداری پول پس انداز کرده بودیم و تصمیم گرفتیم تا در نهایت این کار را انجام دهیم و به مسافرت برویم . ما شغلمان را در ماه دسامبر رها کردیم و در ماه ژانویه مسافرتمان شروع شد . ما تمام جنوب آسیا ، استرالیا و ژاپن را گشتیم”

ایده اولیه ویدئو بعد از اینکه دیوید یک سخنرانی از Cesar kuriyama  در مورد ضبط ویدئوهای یک ثانیه ای دید شکل گرفت . او می گوید : ” او الهام بخش من بود وبا خودم فک کردم که خیلی جالب خواهد شد اگر همین کار را با سفر خودمان بکنیم . من تنها از تلفن خودم برای ثبت این لحظات استفاده کردم و با گذشت زمان آنها را درکنارهم قرار دادم”

لحظات شامل سوار شدن به هواپیما ، رفتن به کلاس آشپزی ، به صدا در آوردن ظرف های عبادت کنندگان در معبد و بازدید از بعضی معروفترین مکان های دنیا و … است . دیوید می گوید : ” من امیدوارم این ویدئو الهام بخش افراد دیگر شود تا آنها نیز همین کار را بکنند . چه در مورد مسافرت کردن و چه در مورد پیدا کردن لحظات خاص در هر روز.”

در مرتبه بعدی این زوج یک سفر ۳ ماهه به دور آمریکا دارند و ما باید خواشحال باشیم که ویدئو دیگری برایمان تهیه می کنند .

منبع:Travelandleisure

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد