واقعیت هایی درباره پرواز کوش آداسی و آنتالیا

مشکلاتی که برای مسافران تورهای کوش آداسی به دلیل تاخیر در پرواز پیش می آید

یکی از مقاصد پرگردشگری که بسیاری از مسافران آن را برای سفرهای خارجی خود این روزها انتخاب می کنند، شهر کوش آداسی در ترکیه است. آژانس های مسافرتی مختلفی به دلیل پر مخاطب بودن این شهر اقدام به برگزاری این تورهای متنوع می نمایند، اما در برخی از موارد گاهاً مشکلاتی برای مسافران پیش آمده که موجب نارضایتی آن ها از سفر و همچنین انتخاب این تور محبوب شده است. یکی از این مشکلات نیز تاخیر در زمان پرواز مسافران بوده است. این موضوع می تواند برنامه ی سفری که فرد برای سفر خود در نظر گرفته است را به طور کلی تغییر دهد و مشکلات متعددی برای آنها به وجود بیاید. از همین رو در ادامه ی این مطلب الی گشت درباره ی مخاطراتی که برای مسافران تورهای کوش آداسی به دلیل ساعت پروازی نامناسب پیش می آید، می خواهد شرح دهد.

مشکلات مسافران در سفر به کوش آداسی
مطالب مرتبط:
چطور از فرودگاه ازمیر به کوش آداسی برویم؟
راهنمای سفر به کوش آداسی

یکی از مهمترین مسائلی که برای مسافران در صورت تاخیر در زمان پرواز آنها در تورهای کوش آداسی پیش می آید، خستگی آنان است. گاها دیده شده است که در برخی از تورها مسافران ۴ الی ۵ ساعت در فرودگاه معطل می شوند و بلاتکلیفی باعث می شود که مسافران مقدار زیادی از انرژی و اشتیاقی که برای سفر دارند را از دست بدهند. بسیاری از آژانس ها متاسفانه ساعت نامناسبی برای پروازهای کوش آداسی و آنتالیا انتخاب می کنند، که این ساعت های نامناسب پروازی باعث نارضایتی مسافران می شود.

مشکلات مسافران در سفر به کوش آداسی

مسافران این دو مسیر با رسیدن به فرودگاه در این ساعات نامناسب مسلما نیاز به استراحت بیشتری نسبت به زمان عادی خواهند داشت، زیرا انرژی زیادی را در فرودگاه به دلیل تاخیر به وجود آمده از دست داده اند و برای بازیابی آن باید ساعاتی را در هتل بمانند تا خستگیشان در بیاید. از همین رو این موضوع می تواند خود یک روز از سفر آنها به شهر کوش آداسی و آنتالیا و برنامه هایی که داشته اند را از بین ببرد. بنابراین پیشنهاد ما این است که حتما از آژانس های مسافرتی معتبر که رعایت حقوق مسافران برایشان از همه چیز مهمتر است اقدام به تهیه تور بنمایید. آژانس های گردشگری زیادی در ایران در حال فعالیت هستند که یکی از معتبرین آژانس ها که در سال گذشته توانست تندیس رعایت حقوق مسافران را دریافت کند شرکت مسافرتی الی گشت است.

مشکلات مسافران در سفر به کوش آداسی

ضرر مالی قابل توجه

شاید در صورت اعتراضی که مسافران به دلیل تاخیر پیش آمده برایشان در فرودگاه به آژانس مورد نظرشان با جوابی مبنی بر اینکه با تاخیر ۴ الی ۵ ساعتی شما چیزی را از دست نخواهید داد و حتما در این تور به شما خوش خواهد گذشت و نیازی نیست که شما نگران چیزی باشید، این ها یکی از جواب هایی است که مسافران با آن نیز مواجه می شوند. اما باید بگوییم که حقیقتا در ازای تمامی ساعاتی که شما در این تور هستید هزینه های مربوط به گرفته شده است، و با این تاخیر شما دچار خستگی بیش از حد شده و با احتساب مدت زمان که برای استراحت در هتل باید بمانید عملا یک روز از تور شما به کوش آداسی از بین رفته است و شما محتمل ضرری برای یک روز از دست رفتیان در این تور گشته اید.

اما شرکت الی گشت برخلاف برخی از شرکت های مسافرتی دیگری که در زمینه تورهای مسافرتی کوش آداسی فعالیت دارند، هیچ گونه از این مشکلات نام برده را ندارد و دارای بهترین ساعات پرازی برای تورهای گردشگری خود به سمت کوش آداسی می باشد.

آبشارهای دودن، جلوه ای بی نظیر از طبیعت آنتالیا
آشنایی با ساحل کنیالتی در آنتالیا
معرفی هیمروس بیچ هتل آنتالیا | ۳ ستاره
نمایشگاه های نوامبر و دسامبر آنتالیا و آدانا | آبان، آذر و دی ۹۷

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code