چگونه با تور ولی ارزان به سفر برویم؟

سفر ارزان با تور

این روزها مردم جهان به شیوه های مختلفی سفر می کنند و سفر ارزان با تور و به صورت گروهی به همراه یک راهنما به مقصدهای ناشناخته یکی از پرطرفدارترین شیوه سفر است. با این حال، سفر کردن چه به تنهایی و چه با تور و گروهی در روزهایی که اکثر افراد با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می کنند، بسیار مشکل خواهد شد. بسیاری از افراد در این گونه شرایط به طور کلی قید سفر را می زنند و دیگر به آن فکر نمی کنند اما مگر می شود به تغذیه روح نپرداخت و غذای روح را فراموش کرد؟ اگر استرس ناشی از خرج کردن و بودجه مالی را کنار بگذارید، می توانید واقع بینانه برنامه ریزی کنید و به سفر بروید. در این مطلب الی گشت راهکارهایی را برای کاهش هزینه در سفرها و تورهای خارجی به شما ارائه و پیشنهاد می دهیم که بتوانید همچنان سفر خود را انجام دهید.

سفر ارزان با تور

راهکارهای کاهش هزینه در سفر با تور

مطالب مرتبط:
با این نکات سفر ارزانی داشته باشید!
سفر ارزانی به دور دنیا داشته باشید
معرفی ارزان ترین شهرها برای سفرهای خارجی

اگر چه خیلی از افراد تنهایی سفر کردن را ترجیح می دهند اما اگر به دنبال هزینه های کمتری هستید، سعی کنید این روزها گروهی سفر کنید. در سفرهای گروهی قیمت ها و هزینه ها در بین گروه سرشکن می شود و می توانید در خیلی از هزینه ها صرفه جویی کنید. قبل از سفر خود سعی کنید که راجع به مقصد خود بسیار تحقیق کنید. مسیرها و دسترسی ها را در آن کشور بدانید. هزینه های سفر به مقصدتان را در بیاورید و خلاصه جواب هر سوالی که دارید را پیدا کنید. در دنیای امروز اگر بدون دانش و برنامه ریزی به جایی سفر کنید ممکن است که مجبور به پرداخت هزینه های اضافی یا گزافی بشوید. برای هر مقصدی در دنیا که قصد سفر ارزان با تور به آنجا را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما مطالب راهنمای سفر و آشنایی با جاذبه های آن شهرها را در مجله اینترنتی الی گشت مطالعه کنید. نمونه چنین مطالبی را در زیر می تونید بخوانید:

راهنمای سفر به تایلند

همراه شدن با دیگر مسافران انفرادی در سفر

اقامت در تورهای مسافرتی

به عنوان مثال برای رزرو اتاق خود در هتل هر کشوری که به آن سفر می کنید، اگر اتاق یک تخته بخواهید هزینه بیشتری را باید به نسبت اتاق دو تخته، سه تخته یا چند تخته پرداخت کنید. در سفرهای پیش رویتان سعی کنید تا با دوستان خود و حداقل در گروه های بین ۲ تا ۵ نفره سفر کنید. در این صورت به راحتی می توانید به سراغ هتل هایی بروید که دارای اتاق های دو تخته و ۳ تخته با هزینه اقامتی کمتر هستند. اگر هم تنها در سفر ارزان با تور شرکت می کنید باید با این موضوع که با فرد غریبه دیگری هم اتاق شوید، مشکلی نداشته باشید. بعد از این مورد، باید در انتخاب هتلی که برای اقامت انتخاب می کنید، دقت کنید. هر کشور و شهری از هتل های جورواجور و با قیمت های مختلف آماده پذیرایی از گردشگران است. ابتدا بودجه خود را برای اقامت مشخص کنید. سپس با توجه به بودجه خود به دنبال هتلی بگردید که از پس هزینه آن بربیایید.

سفر ارزان با تور به تایلند

انتظارات خود را از هتلی که می خواهید در آن باشید بنویسید. گاهی شما به دنبال اقامتی لوکس و راحت هستید ولی نمی توانید که به مدت یک هفته هزینه چنین هتلی را پرداخت کنید. پس زمان اقامت خود را کمتر کنید ولی به هتلی که دوست دارید بروید. سعی کنید در سفر ارزان با تور آن تورهایی را انتخاب کنید که به شما اجازه انتخاب بین هتل های بیشتری برای اقامت می دهند. به عنوان مثال، در تورهایی که برای کشور تایلند و تور بانکوک + پوکت که در آژانس مسافرتی الی گشت برگزار می شود شما می توانید از بین ۲۹ هتل معرفی شده در بین هتل های ۳ ستاره تا ۵ ستاره های لوکس بسته به بودجه خود یکی را انتخاب کنید. در نتیجه دست شما برای انتخاب هتل بازتر از دیگر آژانس ها خواهد بود.

همچنین سعی کنید هتل هایی را برای اقامت انتخاب کنید که به جاذبه های گردشگری آن شهر نزدیک باشد تا به راحتی بتوانید با کمی پیاده روی خود را به آنجا برسانید. هیچ چیز بهتر از ورزش و پیاده روی حتی در سفرهای ارزان با تور نیست.

سفر با تور

پرواز در سفر ارزان با تور

زمانی که توری را خریداری می کنید با پرداخت مبلغ تور در واقع هزینه بلیط هواپیما، هتل و اقامت خود برای چند روز و شبی که در آن کشور هستید، ترانسفر فرودگاهی، ویزا و بسیاری دیگر از امکانات را پرداخت کرده اید. در بین تورهایی که برگزار می شود سعی کنید تور مسافرتی را انتخاب کنید که امکانات بیشتر و با هزینه های کمتر را به شما پیشنهاد می دهد. سفر ارزان با تور زحمت تهیه بسیاری از نیازمندی هایتان در مقصد را، از روی دوش شما بر می دارد. به طور مثال در تورهایی که در الی گشت خریداری می شود، می توانید جدای از بلیط هواپیما و اقامت، ویزای توریستی به کشور مقصد، ترانسفر فرودگاهی تا هتل، صبحانه رایگان، هزینه بلیط پروازهای داخلی، یک گشت در شهرهای مقصد، سیم کارت رایگان گروهی، بیمه مسافرتی و راهنمای فارسی زبان را دریافت کنید. در نتیجه هزینه بسیاری از امکانات را گروهی پرداخت کرده اید. به عنوان مثال اگر تنها سفر کنید، مجبور به پرداخت هزینه سیم کارت، راهنمای فارسی زبان یا کرایه تاکسی و حمل و نقل به تنهایی هستید، در صورتی که این هزینه در تورهای گروهی بین افراد تقسیم می شود.

سفر ارزان با تور-هزینه بلیط هواپیما

غذا خوردن در سفر

بعد از هزینه اقامت و پرواز در سفر با تور نوبت به هزینه خورد و خوراک می رساند. سفر با تورهایی که در ناهار و شام دست شما را باز می گذارند، از نظر اقتصادی به صرفه تر است. چرا که به راحتی و با توجه به بودجه خود می توانید غذای خود را خریداری کنید. اگر مواد غذایی به همراه دارید، خودتان آشپزی کنید یا به دنبال معروف ترین خیابان ها با غذاهای خیابانی بگردید. اگر چه برای غذاهای خیابانی همیشه گفته می شود که احتیاط کنید تا مریض نشوید اما با کمی دقت و انتخاب غذای خیابانی گیاهی یا غذایی که فاسد نمی شود به راحتی می توانید در سفر ارزان با تور هم غذای سالم و هم ارزان بخرید. در واقع یکی از مواردی که برای صرفه جوی و کم کردن هزینه ها به کار می آید، کم کردن گزینه های خورد و خوراک است.

سفر ارزان با تور به اروپا

اگر چه ورودی جاذبه ها و بسیاری از تفریحات در هر کشوری متفاوت است اما برای لذت بردن از سفر و سفر رفتن در این مواقع، سعی کنید جاذبه ها و تفریحاتی را در کشور مقصد انتخاب کنید که نیاز به پرداخت هزینه نداشته باشد یا هزینه آن به صورت گروهی دریافت شود تا مبلغ کمتری را پرداخت کنید. یادتان باشد در روزهایی که زندگی سخت تر می شود بیشتر به سفر نیاز داریم تا بتوانیم همچنان روحیه شاداب و سرزنده خود را حفظ کنیم و خلاقیت خود را بالا ببریم. اگر قصد سفر ارزان با تور به هر نقطه از جهان را دارید یا تنها می خواهید که پرواز و هتل خود را بخرید، می توانید به سایت الی گشت مراجعه کنید یا اپلیکیشن الی گشت خود را بر روی گوشی خود نصب کنید یا برای مشاوره و راهنمایی بیشتر با شماره ۸۵۴۰۰۲۱ تماس بگیرید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code