alexaa

سفر با این وسایل ممنوع!

آشنایی با ۷ آیتم غیر ضروری در سفر

نکته ی کلیدی یک سفر خوب، بستن بار هوشمندانه تر است نه سفت و سخت تر! شاید می خواهید برای یک سفر آماده شوید و بار و بنه تان را ببندید اما مدام با خودتان فکر می کنید اگر یکم سبک تر می بود چه می شد؟ هیچ چیز بدتر از این نیست که بعد از کلی سختی و وسواس چمدانتان را ببندید و بعد از اینکه به مقصد می رسید ببینید نصف وسایلی که از آنها استفاده ای ندارید را همراهتان آورده اید. اگر می خواهید این موضوع برایتان اتفاق نیفتد، در اینجا وسایلی را به شما معرفی می کنیم که نیازی ندارید همراهتان ببرید. با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
۵ تکنولوژی که سفر را مثل آب خوردن راحت می کنند
برای داشتن سفری لذتبخش چه کنیم

محصولات مراقبت از مو | سفر

محصولات مراقبت موی اضافه

می دانیم… موی شما خاص است. اما صادقانه، بردن شامپو، نرم کننده، نرم کننده قوی، شانه، برس، برس پیچی، اسپری مو و… یکم زیاده روی است. اگر قرار است در هتل اقامت کنید، نگران نباشید چون در آنجا مطمئنا شامپو و نرم کننده رایگان وجود دارد و ممکن است مویتان را مثل همیشه ابریشمی نکنند اما کار اصلی ای که باید کنند را انجام می دهند!

سشوار

باز هم درباره مو، خانمی می خواهد سفر کند و دارد همراهش سشوار بر می دارد؟ فریاد می زنم! حتی سشوارهای کوچک و فشرده هم جاگیر هستند و وزن خودشان را دارند، و این موضوع را نباید فراموش کنید که هر هتلی سشوار مخصوص خودش را برای مهمانان دارد. اگر به هر دلیل هتلی که قرار است در آن اقامت کنید سشوار نداشت، اجازه دهید موهایتان در هوای آزاد خشک شود… به هر حال در سفر هستید.

کفش | سفر

انواع و اقسام کفش ها

فقط نهایتا به ۲ نوع کفش نیاز دارید و خودتان می توانید تصمیم بگیرید که کدام نوع به کارتان می آید. سعی کنید ۲ جفت کفشی که باید بردارید آنهایی باشند که در همه جا بتوانید بپوشید و به عبارتی یکبار مصرف نباشند.

تجهیزات دوربین

آیا قرار است از تریپادی که دارید همراهتان می برید استفاده کنید؟ از آن فلش اضافه چطور؟ و آیا واقعا به ۳ لنز متفاوت نیازی هست؟ خوب اگر عکاس باشید و هدف سفرتان صرفا عکاسی حرفه ای باشد حرفی نیست در غیر اینصورت اگر فقط می خواهید برای ایستاگرامتان چند تا عکس بگیرید واقعا نیازی به این همه تجهیزات ندارید.

کفش ورزشی | سفر

کفش های ورزشی

اگر “ممکن است ورزش کنید، پس مطمئنا ورزش نخواهید کرد.” افراد کمی هستند که حتی در سفر هم دست از تمرین های ورزشی شان بر نمی دارند، ما هم آن دسته از افراد را تحسین می کنیم. اما بقیه ی شما؛ که خودتان می دانید کدام ها، هیچ وقت کفش های ورزشی ای که دارید به زور در چمدانتان می چپانید را نخواهید پوشید. بهتر است کمی از فضای چمدانتان آزاد کنید و انها را در خانه بگذارید تا زمانی که بر گردید.

حوله

حوله ها وسایل جاگیری هستند، اگر هتلی که رزرو کرده اید، حوله ندارد، شاید بهتر است کلا از اقامت در آنجا صرف نظر کنید!

کتاب های متعدد | سفر

کتب های متعدد

اول از همه اینکه شما کتاب مطالعه کنید، واقعا عالی است اما وزن کتاب ها واقعا زیاد است و بردن بیشتر از یک کتاب در سفر کار منطقی ای نیست. اگر از آن دسته خوانندگان مشتاق هستید، کافی است یک تبلت همراهتان ببرید و در آن هزاران کتاب ذخیره کنید.

منبع: foxnews.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد