سفر به زمان گذشته و بازدید از کشتی نوح

کشتی نوح

کشتی نوح با همه ی شگفتی اش، جان تازه ای یافت

همه ی ما در کتاب های مقدس از عظمت و بزرگی کشتی نوح شنیده ایم و اینکه در پایان طوفان بار دیگر حیات به زمین بازگشته است ولی هیچگاه درک درستی از آن نداشته ایم، تا اینکه اخیرا با توجه به اطلاعاتی که در کتابهای مقدس آمده کشتی نوح را در ابعاد واقعی ساخته اند.

تصور کنید در یک کشتی بسیار بزرگ ایستاده اید ،کشتی که در روزگار قدیم از طوفانی بزرگ به همراه تنوع بسیاری زیادی از حیوانات نجات یافته و حیات بدین گونه بر روی زمین ادامه یافته است. در ادامه با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط:
سمبل ها و مناطق هیجان انگیز آمریکا را بهتر بشناسید
۳ نمونه از بناهای جالب و منحصربفردی که باید دیده شوند
کشتی نوح

در ۷ جولای سال ۲۰۱۶، در شهر کنتاکی ایالات متحده ی آمریکا،کشتی نوح طبق گفته های کتابهای مقدس شبیه سازی و تبدیل به یکی از مکانهای پر بازدید برای گردشگران شد. ساخت این کشتی غول پیکر به سرعت در صدر اخبار قرار گرفت و همگی مجذوب آن شدند. به گفته ی سازندگان هرچه بیشتر داخل کشتی می شوید با فضای بزرگتری مواجه خواهید شد.

این کشتی از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است و طول آن ۱۵۵ متر است. می توان اینگونه گفت که با یک موزه طرف هستیم. در یکی از طبقات، حیوانات جای گرفته اند که دایناسورها نیز به چشم می خورند و در طبقه ی دیگر حضرت نوح و خانواده ی وی را خواهید دید.

۳۰ گونه حیوان واقعی در این کشتی به چشم می خورد که همگی جفت هستند،همچنین ۳۳ میلیون فوت چوب در این کشتی به کار رفته و می تواند تا ۶ هزار نفر را در خود جای دهد.این کشتی میتواند مکان مناسبی برای یادگیری کودکان از داستان های روایت شده در کتاب های مقدس باشد.

گفته می شود هزینه ساخت این کشتی ۱۳۵ میلیون دلار بوده است.همچنین ساخت این کشتی از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۶ به طول انجامیده است.

البته مخالفان این پروژه کم نیستند،گروه سازندگان این پروژه بر این باور هستند که ۶ هزار سال پیش دایناسورها در کنار انسانها زندگی می کردند و به همین دلیل مجسمه ی آنها را در کشتی می توان دید. دانشمندان این موضوغ را کاملا رد می کنند و می گویند ۶۵ میلیون سال قبل تر ازاین که بشر بوجود بیاید،دایناسورها منقرض شده اند.

کشتی نوح
سواحل کمتر شناخته شده منطقه کارائیب
آمریکا حمل لپ تاپ از پروازهای ورودی اروپا را ممنوع می کند
کشور نیکاراگوئه کجاست؟ همه چیز درباره ی نیکاراگوئه
دریاچه ای که تابستان ها به طور کامل ناپدید می شود!

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code