سفر نوروزی به چین

چین

به چین می‌گویند کشور آسمانی. این سرزمین پر رمز و راز، سرشار از زیبایی‌های طبیعی و آثاری است که از تاریخ طولانی این سرزمین بزرگ حکایت می‌کنند. فرقی نمی‌کند که انگیزه شما از سفر خارجی کدام‌یک باشد؛ تفریح، آشنایی با تاریخ و فرهنگ یک ملت یا خرید! در هر سه حالت خرید تور چین یکی از بهترین گزینه های شما برا گذران اوقات فراغت خواهد بود.

به گفته جهانگیر نوری، راهنمای تورهای چین در آژانس الی‌گشت، بیشتر آژانس‌های مسافرتی برای سفر به چین دو پکیج ارائه می‌کنند که یکی از آنها تور تفریحی پکن، شانگهای و هانگزو است.

او می‌افزاید: این تور برای کسانی که صرفا به قصد تفریح و دیدار از آثار تاریخی و مناطق طبیعی زیبای چین به این کشور سفر می‌کنند مناسب است.

نوری معتقد است: بهترین زمان برای خرید پکیج پکن، شانگهای و هانگزو یکی از ماه‌های بهار یا پاییز است؛ این سه شهر در طول تابستان گرم و در طول زمستان  سرد هستند.

به گفته راهنمای تورهای چین در آژانس الی‌گشت، اوج تعداد اعزام پکیج تفریحی به چین در تعطیلات عید نوروز رخ می‌دهد؛ در این بازه زمانی هوای شهرهای مقصد به تهران شبیه است و گاهی باران سبک بهاری هم می‌بارد.

او توضیح می‌دهد: پکن، شانگهای و هانگزو آثار و اماکن دیدنی بسیاری دارند که روی پکیج‌ها تعریف می‌شوند از جمله شهرممنوعه در پکن، برج شانگهای، باغ بوتانیکال هانگزو و دیوار چین. بیشتر پکیج‌هایی که آژانس‌های مسافرتی برای سفر به چین ارائه می‌کنند با دو ایرلاین ایرانی ماهان و ایران‌ایر انجام می‌شوند.

به گفته او، قیمت پکیج‌های سفر به چین بسته به تعداد روزها و شهرهایی که قصد سفر به آنها را دارید، هتلی که برمی‌گزینید و همچنین ایامی که در آن سفر می‌کنید متفاوت است؛ قیمت پکیج چین در ایام نوروز نسبت به ایام معمولی گران تر است.

شهر قدیمی ژوجیاجیائو، ونیز شانگهای
شهر قدیمی ژوجیاجیائو، ونیز شانگهای
این یخ ها حتی در تابستان هم آب نمی شوند!
این یخ ها حتی در تابستان هم آب نمی شوند!
پرواز بزرگترین هوایپمای آبی- خاکی جهان در چین
پرواز بزرگترین هوایپمای آبی- خاکی جهان در چین
معرفی هتل ۳ ستاره مگنیفیسنت اینترنشنال در شانگهای
معرفی هتل ۳ ستاره مگنیفیسنت اینترنشنال در شانگهای

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code