سلفی از نوع تایلندی

سلفی با جاذبه‌های تایلند

تقریبا همه ما در سفر برای یک بار هم که شده دست به گوشی و دوربینمان برده‌ایم و با نمای جذاب پشت سرمان عکسی انداخته‌ایم. کاری که با نام سلفی معروف است. افراد بسیاری از سفرهایی که می‌روند گالری جالبی از این سبک‌ عکس‌ها جمع آوری کرده‌اند و گاهی با به اشتراک‌گذاری آنها در دنیای اینرنت حس بودن در آنجا را برای دیگران هم زنده می‌کنند.

حالا ما تصمیم گرفتیم گالری از سلفی‌های مختلف که گردشگران دنیا در سفر به تایلند و شهرهای دیدنی آن از جمله بانکوک، پاتایا و پوکت می‌اندازند، با شما به اشتراک بگذاریم. در پشت سر هر یک از این افراد یکی از جاذبه‌های تایلند قرار گرفته است.

مطالب مرتبط:
شکم‌گردی خوشمزه در تایلند
ورزش‌های مهیج آبی تایلند

آب‌های خوش رنگ و فیروزه‌ای بسیاری از سواحل تایلند گزینه خوبی برای شنا و لذت بردن از آفتاب هستند. در بسیاری از آنها صخره‌های پوشیده و سرسبزی سر از دریا بیرون آوردند. سلفی در این آب‌ها عکس جالبی می‌شود.

سلفی
سواحل تایلند
ساحلی در تایلند

تایلند نه تنها کشور خنده‌هاست، کشور معبدها نیز هست. شهرهای تایلند مملو از معابد بودایی هستند که با ورود به آنها سنت و فرهنگی بودایی را از نزدیک لمس می‌کنید. معابد بسیار قدیمی و بزرگ همراه با مجسمه‌های عظیم بودا و مرتاض‌های در حال نیایش، گردشگران زیادی را به تماشای خود می‌کشانند. با رفتن به این معابد از خودتان یک سلفی بگیرید تا خاطره‌اش برایتان همیشه بماند.

معبد تایلندی
سلفی با مجسمه بودا
سلفی با دیدنی های تایلند

فعالیت‌های بیشمار دیگری هستند که می‌توانند در شهرهای تایلند حسابی سرگمتان کنند. اگر در  شهر پوکت هستید به مدرسه میمون‌ها بروید، مجتمع تفریحی که در آن می‌توانید از تماشای میمون‌ها و مزرعه مارها لذت ببرید، با رفتن با این مدرسه تا می‌توانید با میمون‌های دوست‌داشتنی سلفی بگیرید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید. اگر در  شهر بانکوک قصد فیل سواری و آب بازی با این موجودات بزرگ و بامزه را دارید، دوربین‌تان را فراموش نکنید، لحظه‌های نابی از خودتان می‌توانید ثبت نمایید.

سلفی گرفتن با حیوانات
سلفی یک میمون
سلفی با فیل

پسر اسپانیایی که تصویرش را در زیر می‌بینید، تمام کشور تایلند را گشته و کلکسیون بزرگی از سلفی در این کشور دارد.

سلفی با دیدنی های تایلند
سلفی با جاذبه‌های تایلند
سلفی در تایلند

شما نیز می‌توانید برای خودتان از سفرهایی که می‌روید یک گالری درست کنید. حتی می‌توانید به شکل یک سفرنامه آنها را در دنیای مجازی به اشتراک بگذراید، از لحظه‌هایتان بگویید و از اتفاقات خوب و بد سفرتان بنویسید. برای ملموس‌تر بودن آنها عکسی از خودتان با جاذبه‌های سفر بگذارید. با کمی خلاقیت می‌شود طرح‌های جالبی ریخت، مثلا سلفی‌هایتان با یک مدل لباس و یا یک رنگ باشد، همیشه در حال لبخند زدن در عکس‌ها باشید، در همه‌ی عکس‌ها یک طرف را نگاه کنید، یک بطری آب دستتان باشد و یا چشمانتان را ببندید، همه‌ی اینها می‌توانند به جالب‌تر شدن گالری شما کمک کنند.

جاذبه هایی در غرب آسیا که در لیست یونسکو هستند
جاذبه هایی در غرب آسیا که در لیست یونسکو هستند
هر آنچه که باید از یوز آسیایی بدانید
هر آنچه که باید از یوز آسیایی بدانید
جمهوری آذربایجان; سرزمین آتش را بهتر از همیشه بشناسید
جمهوری آذربایجان; سرزمین آتش را بهتر از همیشه بشناسید
۴ مقصد متفاوت در آسیا برای سفرهای تابستانی
۴ مقصد متفاوت در آسیا برای سفرهای تابستانی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code