سواحلی برای فصل زمستان

محبوب ترین سواحل برای فصل زمستان

دمای هوا کاهش می یابد، دماسنج عددهای تک رقمی را نشان می دهد و ریزش برف های سنگین شروع می شود. هیچ چیزی نمی خواهی جز اینکه همینطوری که در ساحل نشسته ای گرمای خورشید را روی صورتت حس کنی و به صدای امواج دریا گوش دهی اما فصل زمستان است و در بیشتر شهرها از آفتاب گرم لب ساحل خبری نیست. با الی گشت همراه باشید تا بدانید مردم فصل زمستان به کدام سواحل می روند.

مطالب مرتبط:
ساحل کولوا؛ ساحلی شگفت انگیز در گوا
ساحل باتو فرینگی، بهترین ساحل جزیره پنانگ

هاوایی

هاوایی یکی از محبوب ترین سواحل دنیاست، شن های سواحل آن تمیز و یکدست و آب دریای آن شفاف و گرم است، این ویژگی ها این ساحل را به بهترین مکان برای شنا و شیرجه و دیگر بازی های مهیج آبی تبدیل کرده است. موج سواری محبوب ترین ورزش آبی در هاوایی است بخصوص اگر موج سوار حرفه ای باشید نوامبر و مارس بهترین ماه برای این ورزش است چون موج های خیلی بزرگی در این ماه ها ایجاد می شود. در ساحل پونالو رنگ ساحل سیاه است و در آنجا لاک پشت های سبز دریایی زیاد دیده می شود.

هاوایی

بورا بورا

آمدن به بورا بورا تعطیلاتی تماشایی و رویایی را برای شما به وجود می آورد، در این ساحل می توانید در حالی که زیر آلاچیق های ساحل نشسته اید ازتماشای آب های فیروزه های درخشان و درختان نخل سبز و سرزنده  لذت ببرید، بهترین فصل بازدید از این جزیره اواخر نوامبر است، با اینکه این جزیره فرانسوی کمی کوچک است اما پر از زیبایی است.

باهاما

باهاما ساحلی عالی برای تحقق رویای ساحلی شما در زمستان است، باهاما از جزایر زیادی تشکیل شده که هر کدام از این جزایر را انتخاب کنید آفتاب گرم، سواحل شنی و فضای لذت بخش از ویژگی های آن است.

باهاما

جزایر ترکس و کایکوس

سواحل جزیره ترکس با رنگ آبی زیبای خود و امواجی که همیشه آرام و ملایمند برای خانواده هایی با بجه های کوچک و غواصان بسیار مناسب است. دور این جزیره را صخره های مرجانی فرا گرفته و به همین دلیل است که آب آن همیشه آرام و زلال است.

لوسیا

سنت لوسیا را برای مقصد ساحلی خود انتخاب کنید تا از افسردگی زمستانی نجات پیدا کنید اگر می خواهید ورزش های آبی انجام دهید به غرب جزیره بروید. قسمت شرقی این جزیره هم زیبا و سرگرم کننده است می توانید با اسب به گردش بروید و مناظر زیبا را تماشا کنید. فراموش نکنید که حتما کوه های زیبای پیتونز را که زیبایی منحصر بفردی دارند به دقت ببینید.

لوسیا

جزایر کیمن

جزایر کیمن از سه جزیره تشکیل شده است، همه ساحل های این جزایر عمومی هستند و برای رفتن به آنجا محدودیتی ندارید در این سواحل می توانید روز خود را با غواصی، موج سواری و دیگر فعالیت های مهیج آبی بگذرانید.

آروبا

این جزیره ۲۰ ساحل وسیع دارد که همه آن ها عمومی هستند و دسترسی راحتی دارند، در این ساحل به غیر از آفتاب داغ و شن های سفید پودری می توانید بازی های آبی مثل تیوب سواری، اسکی روی آب، پارا سیلینگ و … هم انجام دهید این ساحل آنقدر زیبا و هیجان انگیز است که دلتان نمی خواهد این جزیره را ترک کنید.

منبع : blog.ihg.com

شنا در آسمان در طبقه ی ۴۲ هتل هیوستون
شنا در آسمان در طبقه ی ۴۲ هتل هیوستون
مارماریس، شهری در سواحل مدیترانه
مارماریس، شهری در سواحل مدیترانه
در کجا کایاک سواری کنیم؟!
در کجا کایاک سواری کنیم؟!
۵ ساحل برتر هند برای تفریحات آبی
۵ ساحل برتر هند برای تفریحات آبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code