سواحل جذاب آسیا برای گردشگری در سال ۲۰۱۶ (قسمت اول)

معرفی سواحل جذاب آسیا برای گردشگران در سال ۲۰۱۶

انگیزه بسیاری از افراد برای گردشگری در شهرهای ساحلی استفاده از حال و هوای سواحل زیبای این شهرها است. به همین دلیل شهرهای ساحلی اغلب به واسطه ی این مزیت خود یک قطب توریستی به حساب می آیند. سفر مسافران زیادی از اقصی نقاط جهان به شهرهای ساحلی بیانگر اهمیت این جاذبه توریستی ویژه است. الی گشت در این مطلب بهترین سواحل آسیا را در سال ۲۰۱۶ به شما معرفی می نماید.

مطالب مرتبط:
تجربه بهترین سواحل تایلند در پوکت
در کجا می توان رنگین کمانی از سواحل گوناگون را یافت؟

ساحل Ngapali Beach در میانمار

شهرت این ساحل معروف که از بهترین سواحل آسیا است، بیشتر به دلیل درختان نخلی است که در امتداد آن ها واقع شده است. شن های سفید این ساحل با آن آب زلال و تمیز در منتهی الیه خلیج بنگال، یک بهشت بی نظیر از این ساحل به وجود آورده است.

Ngapali ساحل

ساحل Nacpan Beach در فیلیپین

سواحل دوقلوی El Nido همیشه در بحث آرامش و انتخاب سواحل برتر، حرف هایی برای گفتن دارند. این سواحل که به دو قسمت Nacpan و Calitang تقسیم می شوند، جزء بهترین سواحل فیلیپین به شمار می روند. این ساحل زیبا با ۴ کیلومتر خط ساحلی و دارا بودن شن های نرم و سفید و آب های فیروزه ای، همواره مورد توجه گردشگران است. نقطه ی مثبت این ساحل این است که از منطقه ی مسکونی El Nido تنها ۱۵ دقیقه دوچرخه سواری فاصله دارد.

nacpan ساحل

ساحل Kata Noi در پوکت، تایلند

این ساحل زیبا به دلیل قرار گرفتن در دل طبیعت زیبای تایلند در منطقه Karon جزیره ی پوکت ، منتخب سوم در لیست سال ۲۰۱۶ می باشد. این نقطه از ساحل یکی از بهترین مکان هایی است که همه چیز برای اسنورکلینگ فراهم است. در فصل مانسون، این ساحل بهترین مکان برای موج سواری بر روی آب تلقی می باشد.  در این ساحل دیدنی که در جنوب غربی جزیره ی پوکت واقع است، ریزورت های بسیاری وجود دارند که می توان از آنها استفاده کرد. همچنین این ساحل از دو ساحل بزرگ و کوچک تشکیل شده است که با یک دماغه کوچک از هم جدا شده اند. این ساحل بسیار پررونق بوده و به کسانی که برای تعطیلات سفر می کنند مکانی آرام با آفتاب درخشان، دریایی آرام و تمیز هدیه می دهد. در قسمت شمالی، یک ساحل مرجانی وجود دارد که در آنجا می توان غواصی کرد. به غیر از افرادی که دنبال مکان های شلوغ و پرجنب و جوش هستند، این ساحل هیچ بازدیدکننده ای را پشیمان نمی کند.

Kata Noi ساحل

ساحل Agonda در گوا، هندوستان

تنها با استفاده از هواپیمای دریایی یا همان Seaplane  می توان به این ریزورت فوق العاده رسید. نکته ی متمایز و خاص این ریزورت، ویلای های بی نظیر آن است که دارای استخر و جکوزی و منظره ی فوق العاده ای هستند.

معرفی پرطرفدارترین فری شاپ های آسیا
معرفی پرطرفدارترین فری شاپ های آسیا
بحر المیت، دریایی که کسی در آن غرق نمی شود+ تصویر
بحر المیت، دریایی که کسی در آن غرق نمی شود+ تصویر
برای ورود به این کشورها نیازی به ویزا ندارید- قسمت اول
برای ورود به این کشورها نیازی به ویزا ندارید- قسمت اول
تجزیه تحلیل عرضه و تقاضای پارک های موضوعی در آسیا
تجزیه تحلیل عرضه و تقاضای پارک های موضوعی در آسیا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code