شناخت شانگهای از دل برج های روزافزون آن

تور چین

شانگهای پرجمعیت ترین شهر دنیا را با خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو آنلاین هتل های شانگهای تجربه کنید

در تور چین انتظار دیدن مردم شانگهای را در هر مکانی که هستید داشته باشید . این شهر در کرانه شرقی چین در کنار دریای East China واقع شده است .

در شهر شانگهای

چه علاقه مند به سایت های تاریخی باشید و چه از دوست داران برج های مدرن و امروزی ، جاذبه های بیشماری در این شهر وجود دارد. دیوار قدیمی شهر می تواند نقطه خوبی برای شروع باشد . با توجه به سنت ساخت شهرها در هسته و مرکز اصلی ، تمام شانگهای بر دور این دیوار بنا شده است . در میان دیوارهایش معبد شهر خدا را پیدا می کنید . این معماری سنتی چینی محل محبوبی برای گردشگران به شمار می رود و درست در کنار آن باغ های Yu به شما نشان می دهند که چرا اینطور است . این باغ های زیبا و مزین چیزی نیستند که شما از فشردگی شهر شانگهای توقع دارید ، آنها درواقع صدایی از آرامش چینی هستند . برج مروارید شرقی یادآور پررنگی از زندگی مدرن است . شما می توانید گردشی در این ساختمان عظیم داشته باشید و یا اگر به دنبال یک منظره تاثیرگذار از شهر می گردید ، در رستوران گردان آن غذا بخورید . مرکز اقتصاد جهانی شانگهای هم خیلی متفاوت نیست و تورهای مختلفی ارائه می دهد . شما می توانید با مقداری اضافه تر به بالای این ساختمان ۱۰۰ طبقه بروید و از یکی از مسحور کننده ترین مناظر شانگهای لذت ببرید .

درباره چین بیاموزید

یک محل عالی برای شروع آموزش فرهنگی شما موزه شانگهای است . داخل آن مبلمان عتیقه و هنر سلسله های مختلف چین به نمایش گذاشته شده است . همچنین می توانید از صحبت های یک راهنما در حین بازدید خود استفاده کنید . هر موقع احساس کنجکاوی بیشتری در مورد شانگهای داشتید سری به مرکز هنری Propaganda Poste بزنید . در اینجا شما می توانید مشاهده کنید که چگونه هنر مردمی چین طی سالیان مختلف تغییر کرده است و یک سوغاتی مد روز را برای افراد خانه به منزل ببرید .

زندگی شبانه ی شانگهای

برای چشیدن طعم یک غذای اصیل شانگهای ، رستوران Lost Heaven را امتحان کنید . این رستوران کوچک و رومانتیک با نور کم و شمع هایی که در همه جا روشن شده اند محیط آرامش بخشی به شما پیشنهاد می کند . غذاها از ایالت Yunnan است و طعم اصیل آن از آشپزی اقلیت های قومی آنجا نشات می گیرند . برای مکانی خانوادگی تر می توانید سری به رستوران Sichuang در Zi Zhang Hong بزنید . اگرچه ممکن است دکوراسیون آن متفاوت به نظر برسد ولی غذاهای آن باز هم طعمی اصیل و ماهرانه دارد.

 

 

با این کارها بهترین شب زندگیتان را در شانگهای بسازید
اطلاعات توریستی سفر به جزیره زیبای موریس
راهنمای حمل و نقل در ونیز با واپورتو
تاکسی گرفتن در مسکو

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code