بلیط هواپیما

در سنگاپور شب ها روز هستند!

شب های نورانی در سنگاپور

بیشتر مردم موافق این هستند که سنگاپور شهری فوق مدرن است و به تمیزی و زیبایی معروف می باشد. سنگاپور با وسعت ۷۲۰ متر مربع ۶ میلیون نفر جمعیت دارد که نسبت به مساحت کوچکش از پر جمعیت ترین شهرهای دنیا به حساب می آید. برای کسانی که به عکس انداختن و سفر علاقه دارند شب های سنگاپور به معنای فرصتی فوق العاده برای عکاسی در شب در جای جای این شهر است. در شب، بعد از غروب آفتاب، کل شهر همچون ارگی جادویی در روشنایی و نور می درخشد. با الی گشت همراه باشید تا با گوشه ای از زیبایی های شبانه این شهر آشنا شوید

مطالب مرتبط:
مرتفع ترین مکان های سنگاپور
سفری ۳ روزه به سنگاپور

برج مراقبت فرودگاه بین المللی چانگی

برج مراقبت نمادین فرودگاه بین المللی چانگی اولین چیزی است که بیشتر مسافران سنگاپور به محض ورودبه این شهر با آن مواجه می شوند. این برج برای بسیاری از مردم سنگاپور سمبل غرور است و درون مایه بسیاری از نقاشی های دیواری و تصاویر درون شهر است.

برج مراقبت فرودگاه بین المللی چانگی

ساحل جنوبی رودخانه سنگاپور

ساحل جنوبی رودخانه سنگاپور زمانی پر از انبار و قایق های سرگردان بود اما در طول دهه ۹۰ به طور کامل مدرن سازی شد. امروزه این محل حاشیه منطقه مالی است و تبدیل به یکی از محبوب ترین محل ها برای شب گردی شده است.

ساحل جنوبی رودخانه سنگاپور

دورنمای شهری سنگاپور

در طول ۲۰ سال گذشته با اضافه شدن ساختمان ها و مجموعه های جدید دورنمای شهری سنگاپور تغییرات زیادی کرده است. در سال های اخیر هتل های زیادی در کنار آب نمای سد مارینا تاسیس شده اند و در عید هر سال، هزاران نفر از مردم در آنجا جمع می شوند تا مراسم آتش بازی تماشا کنند.

دورنمای شهری سنگاپور

مرلیون

 مرلیون توسط هیئت مدیره توسعه گردشگری این شهر ایجاد شد و برای سال ها نمایانگر مهمان نوازی سنگاپور به جهان بوده است. نصف مرلیون ماهی و نصف دیگرش شیر است و اساس وجود مرلین بر افسانه ای است که تاسیس سنگاپور را بعد از دیدن شیر در سواحل این جزیره می داند. این محل در شب بسیار نورانی و پر جنب و جوش است و از مکان هایی است که بیشتر افراد بعد از کار روزانه برای استراحت به اینجا می آیند.

مرلیون

درخت های پارک گاردنز بای دی بی

پارک گاردنز بای دی بی، جدیدترین جاذبه گردشگری سنگاپور است که در جنوب شهر، در روبروی منطقه مالی قرار دارد. محبوبیت این پارک بدلیل درختان بزرگ نمادین و چشم نواز آن است. این درختان باغ هایی عمودی هستند که هر شب نمایش نوری و صوتی انجام می دهند و مردم بسیاری برای تماشای آن، شب ها به این پارک می آیند. اگر می خواهید از این نمایش ها عکس بگیرید حتما قبلش به وب سایت این پارک مراجعه کنید تا از زمان بندی دقیق آن ها اطلاع یابید.

درخت های پارک گاردنز بای دی بی

مجسمه رافلز در اسکله قایق

رافلز سنگاپور مدرن را در سال ۱۸۱۹ تاسیس کرد و امروزه اسم فامیل او بر روی مدارس، هتل ها و مکان های مختلفی گذاشته می شود. مجسمه او در کنار رودخانه سنگاپور قرار دارد و در پشت مجسمه آسمان خراش های زیادی وجود دارد. این مکان هم از محل های محبوب استراحت و گردش شبانه است.

جاده باغ هنگام جشن های کریسمس

در پایان هر سال کل خیابان نورانی و چراغانی می شود تا کریسمس و سال جدید را جشن گیرند. از سال ۲۰۱۵ ، در اولین شنبه هر ماه، نیمی از جاده باغ به روی ماشین ها بسته می شود. در کنار جاده باغ ساختمان های زیادی وجود دارد که بیشتر آن ها آپارتمان های مرفه و لوکس هستند و این خیابان را تبدیل به محلی پر جنب و جوش و جذاب برای تفریحات شبانه کرده اند.

منبع: hubpages.com

معروف ترین جاذبه های گردشگری بمبئی
معروف ترین جاذبه های گردشگری بمبئی
دریاچه کومو، سومین دریاچه بزرگ ایتالیا
دریاچه کومو، سومین دریاچه بزرگ ایتالیا
ماسوله گیلان، سمبل روستاهای پلکانی ایران
ماسوله گیلان، سمبل روستاهای پلکانی ایران
کلیسای جامع سنت پیتر در مجارستان، کلیسایی با قدمت بیش از ۱۰۰۰ سال
کلیسای جامع سنت پیتر در مجارستان، کلیسایی با قدمت بیش از ۱۰۰۰ سال