بلیط هواپیما

این شماره تلفن همه صاحبان خود را کشته است!

شماره تلفن شوم

در دنیایی زندگی می کنیم که همواره مسائل عجیب و غریب در اطرافمان وجود دارد. از وجود موزه های عجیب ولی واقعی گرفته تا داستان های ماورائی که از ترس واقعی بودنشان مو به تن هر شنونده ای راست می شود. درباره ی شماره های عجیب و غریبی که در دنیا وجود دارد و باعث اتفاقاتی شده اند نیز داستان های فراوانی وجود دارد اما تا به حال درباره ی شماره تلفن قاتل چیزی شنیده اید!؟ این شماره تلفن واقعی است و باعث به وجود آمدن اتفاقت زیادی شده است تا به آن جا که این خط تلفن را به تعلیق در آورده اند و آن را برای همیشه از خطوط در دسترس خارج کرده اند. اگر شما هم همانند ما می خواهید تا از راز این شماره تلفن شوم سردر بیاورید، در ادامه با ما در الی گشت همراه باشید.

تلفن شوم

شماره تلفنی با ماهیت یک قاتل!

مطالب مرتبط:
مثلث برمودایی دیگر کشف شد! مرگبارتر از قبلی
عجایب مهندسی جهان مدرن

در ابتدا هر کسی این قصه را باور نمی کند و به آن لقب داستانی خیالی و زرد را می دهد اما وقتی اسامی و آمار این روایت را بخوانید خواهید فهمید که این ماجرا نه تنها واقعیت دارد بلکه در فکر این که این بلا سر شما نیز بخواهد بیاید بسیار ترسناک و رعب آور خواهد بود.

شماره تلفنی در دنیا وجود دارد که هر کس که با آن تماس برقرار می کند دچار سرنوشتی شوم خواهد شد. سرنوشت صاحبان آن از تماس گیرندگان نیز بدتر است.

این شماره تلفن که به شماره ی شبحی معروف است، از ترکیبی از اعداد زوج به وجود آمده است. اولین و آخرین عدد تک رقمی این شماره تلفن را ساخته اند.

یکی از مواری که درباره ی این شماره تلفن جالب است این است که این شماره  تلفن ۱۰ رقمی است. در واقع می خواهیم که سطر بالا را تکمیل نماییم.

این شماره از اولین و آخرین عدد تک رقمی زوج تشکیل شده و مجموعه ای ۱۰ رقمی است! عجیب نیست؟ بسیاری از کسانی که درباره ی این شماره ی تلفن شوم صحبت می کنند اعتقاد دارند که این شماره در واقع نماینده ای از اعداد قاتل است!

شماره تلفنی با ماهیت شبح وار!

گواهی این مدعا نیز آن است که تمامی صاحبان این شماره ی تلفن به طرزی مرموز و بعضا وحشتناک مرده اند.

شماره تلفنی که از آن سخن گفتیم چیزی جز این شماره نیست: ۸۸۸ ۸۸۸ ۰۸۸۸٫ در نگاه اول هر کسی فکر می کند که این شماره بسیار رند است و حتما هم افراد بسیاری در پی به دست آوردن آن بوده و هستند اما باید بگوییم که اصلا هم اینطور نیست!

هتل های زیادی در دنیا وجود دارند که شماره ی اتاق هایی با عدد ۱۳ در آن هیچ وقت رزرو هیچ مسافری حتی در بدتریبن حالت نمی شوند. بی شک هتل هایی را می شناسید که در شماره گذاری اتاق هایشان اصلا از عدد ۱۳ استفاده نمی کنند.

یا حتی هواپیماهایی که به خاطر داشتن ۱۳ نقطه بر روی بدنه ی هواپیمایشان مردم بسیاری از سوار شدن بر آن اجتناب می نمایند. اما این که شماره تلفنی وجود داشته باشد که باعث مرگ صاحبان خود شود در واقع پدیده ای نادر است.

شماره وحشتناک

. این شماره ی عجیب متعلق به کشور بلغارستان است و لقب کشنده ترین شماره ی تاریخ را به خود اختصاص داده است.

کسی که در ابتدا صاحب این شماره ی تلفن بود، فردی به نام ولادیمیر گرشنوف بود. این فرد به تازگی به  سمت مدیر عاملی شرکت صدور گواهینامه ی مبیتل (Mobitel) انتخاب شده بود که این اتفاق برای او افتاد.

طبیعتا با توجه به مقام جدیدش، آقای گرشنوف تصمیم به این داشته است که با شماره ای متفاوت، دور ای جدید از دوران کاری خود را آغاز نماید اما او هیچ وقت نمی دانست که این شماره قرار است کار به دستش بدهد!

شرکت با مدیریت گرشنوف در شرایطی ایده آل در حال پیمودن راه های ترقی و پیشرفت شرکت بود که در سال ۲۰۰۱ در اثر ابتلا به سرطان در گذشت. شواهد موجود با منطق پلیس جور در نمی آمد تا این که مشخص شد گرشنوف توسط یک رقیب تجاری با استفاده از رادیو اکتیو مسموم  شده و در واقع به قتل رسیده است.

شماره تلفن وحشتناک

صاحب بعدی این شماره نیز فردی عادی نبود زیرا این شماره پس از گرشنوف، توسط یک یکی از روئسای مافیا به نام کنستانتین دیمیتروف تصاحب شد اما او نیز سرنوشتی متفاوت از صاحب قبلی این شماره ی تلفن نداشت.

دیمیتیروف در سال ۲۰۰۳ و در حالی که اموال خود را که به ارزش ۵۰۰ میلیون دلار بود برای بازرسی عمومی در معرض نمایش گذاشت اما از این خبر نداشت که اصلا فرصت این را پیدا نخواهد کرد تا نتیجه ی آن را ببیند زیرا توسط یک مهاجم مورد اصابت گلوله قرار گرفت و جا به جا مرد.

به گزارش خبرگزاری ها، فرد متهاجم یکی از افراد مافیای رقیبب بوده و طبق یک نقشه ی از پیش کشیده شده این رئیس معروف مافیا را به قتل رساندند.

علت این تهاجم رقابت و حسادت رقیب این فرد اعلام شد. و اما می رسیم به سومین قربانی این شماره ی تلفن بازرگان معروف دیشلیوف.

شماره قاتل

این بازرگان معروف در سال ۲۰۰۵ در صوفیه، پایتخت کشور بلغارستان در خارج از یک رستوران هندی توسط مهاجمینی ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

در آن روز این تاجر سرشناس برای یک قرار بسیار مهم کاری در آن رستوران حضور داشت و بعد ها در تحقیقات پلیس این قضیه بر ملا شد که در واقع آن جلسه برای معامله وکار بوده است. در حال حاضر هنوز هم پرونده ی قتل این شخص باز است و مامورین پلیس بر روی آن تحقیق و بررسی انجام می دهند.

بعد از قتل دیشیلیوف یعنی از سال ۲۰۰۵ به بعد این شماره ی تلفن به حالت تعلیق در آمده است و هر کس که با آن تماس می گیرد تنها یک پیغام را می شنود: شماره ی مشترک مورد نظر در شبکه موود نمی باشد.

حتی هنگامی که از مسئولان مبیتل درباره ی این شماره ی تلفن سوال شد آن ها در نهایت به اتفاق اذعان کردند که هیچ نظری ندارند و عقاید شخصی خود درباره ی اتفاقات شخصی دیگران را علنی نمی سازند.

توجه! در انتهای این مطلب باید این نکته را مطرح نماییم که ما صحت یا عدم صحت این مطالب را تایید و یا تکذیب نمی نماییم.

خیره کننده ترین آسمانخراش های جهان+ تصویر
خیره کننده ترین آسمانخراش های جهان+ تصویر
معروف ترین غذاهای کشورهای مختلف دنیا
معروف ترین غذاهای کشورهای مختلف دنیا
عجایب مهندسی جهان مدرن
عجایب مهندسی جهان مدرن
۸ مقصد گردشگری پر طرفدار
۸ مقصد گردشگری پر طرفدار