در این شهرها گربه ها پادشاهی می کنند!

۵ مقصد برتر برای عشق گربه ها!

چه عاشق گربه ها باشید چه نباشید، وقت گذرانی با آن ها و نوازش این موجودات پشمالوی دوست داشتنی، حالتان را خوب می کند. اگر هم حسابی دیوانه شان هستید و از هر فرصتی برای بازی با آن ها استفاده می کنید و حس و حال خوبی از آن ها می گیرید، این شهرها و کشورها بهترین مقصد برای گذراندن تعطیلاتتان هستند. با الی گشت همراه باشید تا ۵ کشور گربه دوست دنیا آشنا شوید!

کافه گربه

کافه گربه ها، کره جنوبی

مطالب مرتبط
شهری که به شهر گربه ها معروف است!
چگونه گربه خانگی خود را به سفر هوایی ببرم؟!

این کافه ها تجربه ی واقعی داشتن یک گربه خانگی را با تمام سختی هایش به شما نشان می دهند. شما نمی توانید هر جا که دلتان خواست بشینید، چون گربه ها آنجا هستند، نمی توانید توجه شان را جلب کنید، چون نسبت به وجودتان بی اعتنا هستند و نمی توانید غذایتان را بخورید بدون این که در آن موی گربه پیدا کنید! کافه ی گربه ها در سراسر آسیا، خصوصا ژاپن و کره بسیار رایج هستند و این روزها در بیشتر شهرهای بزرگ دنیا هم می توانید آن ها را پیدا کنید.

کره جنوبی

جزیره گربه ها، ژاپن

جزیره آئوشیما (Aoshima) یکی از مقاصد پر طرفدار گردشگری در دنیا است. در این جزیره تعداد گربه ها از انسان ها بیشتر است و در ازای هر ۶ گربه یک انسان در آن زندگی می کند. در این جزیره گربه ها در خانه های متروکه ساکن شده اند، در خیابان های جزیره جمع می شوند و می شود گفت جزیره را غارت کرده اند! ممکن است با خودتان فکر کنید این همه گربه در یک مکان می توانند برای غارت کردن دنیا هم توطئه کنند!

ژاپن

کوچینگ، مالزی

این شهر آنقدر عاشق گربه ها است که حتی اسمش را از آن ها گرفته است. Kucing در زبان مالزیایی به معنی گربه است. صدها مجسمه ی گربه و نماد های بزرگی از این حیوان را می توانید در سراسر شهر ببینید. در موزه ی گربه ی این شهر می توانید ۴۰۰ مجسمه از گربه های مخلف را ببینید که از سراسر دنیا به این موزه فرستاده شده اند.

مالزی

تئاتر گربه ها، روسیه

خیلی ها معتقدند که نمی شود گربه ها را تعلیم داد. مثلا نمی توانید به آن ها یاد بدهید که به یک فرد نابینا کمک کنند و تمام کاری که می کنند این است که یک گوشه دراز بکشند! اما تئاتر گربه در مسکو جایی است که می توانید عکس این نظریه را در آن ببینید. در این تئاتر، ۲۰۰ گربه ی آموزش داده شده وجود دارد که می توانند روی طناب های نازک راه بروند، حرکات آکروباتیک از خودشان نشان بدهند و حسابی شما را سرگرم کنند. علاوه بر این ها، این گربه ها ثابت می کنند که قابل تعلیم هستند.

روسیه

استانبول، ترکیه

در سفرتان به استابول، در هر جایی از شهر می توانید این گربه های دوست داشتنی را ببینید که روی میز کافه ها نشتسته اند، در جاذبه های شهر قدم می زنند و روی نیمکت پارک ها استراحت می کنند! افراد محلی حسابی هوایشان را دارند و برای آن ها غذا و سرپناه آماده می کنند؛ بنابراین احتمالا وضع این گربه های استانبولی بیشتر از چیزی که انتظار دارید خوب است!

استانبول

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code